Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Нового
Топ оголошень Нового
17 500 $
833 $/м²
Миколайчука, 5В
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
21 / 10 / 5 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
1 тиж. тому
Київська обл., Фастівський р-н. С. Нове. Продам квартиру-студію в новобудові ЖК Green House, вул. Миколайчука 5-В. ЖК знаходиться між с.Тарасівка та Бояркою. Будинок був здан 4кв. 2024р.
Загальна площадь 21/15,5/5 м2.
2пов.\4 пов. будинку.Н-2,56
Стан від забудовника, без оздоблювальних робіт. Будинок з газоблоку, з/б перекриттям + утеплення.
ЖК закритого типу, з відео-спостереженням. Тихе, затишне місце! Гарна прибуденкова територія. Біля будинку, Фора,магазини, пошта, зелена зона, садоч, школа, все для комфортного проживання. Вид з вікна фото..
До м. Київ 14км., поруч є зупинки маршрутних таксі.
Документи ПРАВО-ВЛАСНОСТІ на руках! Меньше 3-х років, налоги свої сплачуемо!
36 000 грн/міс
Незалежності, 19Б
137 / 87 / 22 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2014 рік побудови
сьогодні
Оренда будинку
Пропонується в довгострокову оренду затишний, чудовий, повністю укомплектований 2-поверховий , 4-кімнатний будинок з власною зоною для відпочинку , на територіі закритого котеджного містечка яке знаходиться під цілодобовою охороною, також є відеоспостереження! На територіі містечка встановлений загальний генератор, біля дому є два паркомісця під навісом .
Загальна площа становить 137 кв м., земельна ділянка - 4 сотки.
Розташований в Київській області, с. Тарасівка, 12 км до м. Киів .
Планування :
- Перший поверх будинку обладнаний просторою кухнею-вітальнею із виходом на терасу , кімнатою для гостей або ж можна обладнати як кабінет , а також гостьовий санвузол з душевою к...

48 000 $
1 745 $/м²
Боярська вул., 13
єВідновлення
ЖК Aura
1 кімната
28 / 11 / 6 м²
поверх 1 з 2
2020 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж однокімнатної квартири з ремонтом та власним подвірʼям у ЖК "Aura", село Нове, Боярська вул., 13.
Пропонується до продажу світла та затишна однокімнатна квартира з якісним ремонтом, сучасними меблями та побутовою технікою.
Житло розташоване у новому житловому комплексі в місті Боярка, у зручній локації — поруч із кінцевою зупинкою маршрутки до Києва та станцією електрички, що дозволяє легко та швидко дістатися столиці.
Особливості та переваги квартири:
- власне подвір’я — ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі, озеленення або облаштування зони BBQ;
- кутове розташування квартири, можливість облаштувати окремий вхід на подвір’я;
- індивідуальне електричне опале...

2 500 $/міс
Кочергіна вул., 25
225 / 87 / 24 м²
3 поверхи
9 сот
5 кімнат
2021 рік побудови
сьогодні
Будинок, у який закохуєшся з порогу — тепер доступний в оренду!
Цей сучасний і якісний дім збудований для себе — з любов’ю, турботою про комфорт і увагою до кожної деталі. Тут тепло, просторо й по-справжньому затишно — місце, де хочеться жити, відпочивати та збирати рідних за великим столом.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 225 м²
• Ділянка — 9 соток
• Простора кухня — 24 м²
• 2 санвузли (~7 м² кожен)
• Теплі підлоги по всьому будинку
• Бетонні перекриття — 30 см
• Стіни: Aeroc 400 мм + Aeroc Energy 150 мм + фасад — справжній будинок-термос
• Преміальні вікна з подвійними та потрійними склопакетами
• Монолітні сходи з дубовими сходинками
Територія та зручності:
• Закрите котедж...
103 000 $
880 $/м²
Польова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
117 / 55 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
1 тиж. тому
Боярка с. Нове вул Польова будинок-дуплекс загальною площею 117м.кв. ділянка 4,6 соток . Х-ка: газоблок 300мм, утеплення стін пінопласт 100мм, дах метелочерепиця, утеплення мінвата 200мм, септик 12 кубів, електрики 10кВт, Газ котел, тепла підлога, гіпсова штукатурка, розводка електрики, забор з металопрофілю по периметру, ворота, хвіртка, бруківка- доріжки, парковка. На одній частині є підвал на території. Асфальтована вулиця, в пішій доступності Фора, аптеки, кав'ярні, зупинка громадського транспорту, жд вокзал Боярка... Ціна 103тис.уо. Готовній на протязі 1.5 міс. перегляд в зручний для Вас день та час
210 000 $
1 050 $/м²
Героїв України вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 55 / 8 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продаж будинку в с. Нове. фасадна ділянка в районі Фори. Загальна площа будинку 200м.кв. + тераса 28м.кв. Введений в експлуатацію (2012р). Земельна ділянка 5 соток. Перший поверх комерційного питу (було кафе та магазин). Другий поверх житловий 4 кімнати, кухня, санвузол, кладовка, коридор, прихожа. Комунікації - електроенергія, свердловина, септик, інтернет. Газ по вулиці. ЦІна 210 0000у.о.торг

88 000 $
800 $/м²
Чорновола, 12
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
110 / 47 / 29 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
3 тиж. тому
Один з 12 таунхаузів може бути Вашим.
Фастівський район, с.Нове, вул. Чорновола 12.
До продажу пропонується таунхауз на стадії будівництва. Вся дозвільна документація і проект будівництва надається під запит.
Вже йдуть будівельні роботи.
Здача - осінь 2026 року
Газ , центральна каналізація
Зручне транспортне сполучення
Не в полі а по широкій асфальтованій вулиці , сусіди живуть
Можливість виїзду до Києва в дві сторони

155 000 $
15 500 $/сот
під забудову
10 сот
сьогодні
Продаж ділянка 10 соток та двоповерхового будинку с. Нове, Києво-Святошинський район, загальна площа 134 кв м., велика терасса 4×8, ділянка 10 соток.. Будинок готовий, можна заселятися і жити. Скважина 42.5м. і на теріторії є колодязь на запас.Септик 15куб..Електрика 10кВт. Все готово і зроблено дуже якісно. Є погреб 4×3 , бетонний,глибина 3м.Сходи і коридор в будику ще не зроблені, при продажі доробимо, або скидка на ремонт. Збудований у 2019р. На теріторії є сарай і гараж. Котел твердопаливний довгого горіння(+акумулююча ємність з теплообмінником) і є запасний електричний котел ,бойлер електричний, 1 поверх.тепла підлога , на другому батареї. Є пічка, якою можна опалювати весь перший повер...

189 000 $
22 235 $/сот
під забудову
8.5 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки та одноповерхового будинку, в с. Нове, Фастівського району, Київська обл. Продумане та зручне планування: хол, гардероб, пральня, топочна, санвузол, кухня, столова, вітальня з подвійним просторовим світлом з виходом на терасу з барбекю, батьківська спальня зі своїми гардеробом та ванною, 2 дитячі спальні з одним санвузлом та ванною. Земельна ділянка 8,5 соток; Будівництво виконано з якісних матеріалів та дотриманням всіх технологічних процесів.і Будинок для сучасних людей,з приміненням сучасних систем типу «Розумний будинок, що цінять свій час, комфорт та затишок. Наші переваги: Поруч з будинком розміщено навіс на 2 авто, з виведеною силовою розеткою для заряджання е...

106 000 $
1 128 $/м²
Богуна
єОселя
Відеотур
94 / 60 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж не великого будинку дуплексу з ремонтом під Києвом – с. Нове, Боярка (15 км до метро Теремки, 20 хв на авто до міста).
Площа будинку – 94 кв. м.
Ділянка – 3 сотки.
Двоповерховий будинок з 4 кімнатами і 2 санвузлами:
1 поверх: прихожа, кухня-студія з виходом на задній двір, санвузол, бойлерна, кімната,
2 поверх: 3 кімнати, санвузол
В дворі парковка на 2 авто, зелена зона з газоном
• Будинок теплий (утеплювач 100 мм), якісно побудований з газоблоку, опалюється електро-котлом. Бетонні перекриття, бетонні сходи.
Є свердловина з чистою водою 50 м, каналізація септик. Газ поруч в сусідньому будинку.
• Ремонт практично готовий – потрібно доставити меблі, деяку сантехніку і можна одразу...

146 000 $
2 000 $/сот
сільгосппризначення
73 сот
1 тиж. тому
73 сотки в селі Нове, Києво-Святошинський район
Призначення - ОСГ
На ділянці дерева, поруч ліс, озера!
Ідеальне, тихе місце для будівництва будинку вашої мрії!
Кадастр: 3222486601:01:003:0192
Телефонуйте, ціна на час воєнного стану!
#31591731851
255 000 $
1 308 $/м²
Героїв України вул., 64
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
195 / 120 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
‼️Будинок з бомбосховищем (підвалом)
Продаж нового сучасного будинку у с.Нове, Тарасівка біля Фори і академії UCSA поруч з центральною дорогою.
Зручна локація, асфальтний підʼїзд, в пішій доступності державна школа, Фора, маршрутки на Київ, також поруч є електричка (20хв до Києва).
Будинок побудований на 6 сотках, є електричні ворота, навіс під авто, викладена бруківка. На території є сарай і з будинку є вихід на Криту терасу.
Комунікації:
Газ (газовий котел)
Підлога з підігрівом
Септик переливний 10куб
Скважина
Електрика 18квт
Будинок має 4 окремі кімнати (можна 5), велика кухня студія з виходом на Криту терасу, 2 санвузли, гардеробна, тех. Приміщення з бомбосховищем
Продаж без ком...

49 000 $
661 $/м²
Залізнична вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
74 / 51 / 15 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж будинку с. Нове, вул. Пшенична, буд. 25
Продається затишний 2-поверховий дуплекс 74,1 кв.м. без внутрішніх оздоблювальних робіт.
Житлова площа 41,8 кв.м.
Розташований у новому районі.
Ділянка площею 4 сотки. Вид із вікон — на подвір'я та вулицю.
Не проґавте можливість купити цей чудовий будинок і зробити ремонт на свій смак!
155 000 $
689 $/м²
Героїв України вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
225 / 140 / 15 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
1 міс. тому
🏡 Будинок у с. Нове
• Загальна площа — 225 м² (житлова — 140 м²)
• 3 спальні на другому поверсі
• Кухня + вітальня
• 2 санвузли (1-й і 2-й поверх)
• Мансардний (3-й) поверх — додатковий простір
• Підвал із технічними приміщеннями
• Гараж
• Центральні комунікації + колодязь
• Газ
• Сонячні панелі
• Ділянка — 15 соток
📞 Телефонуйте для деталей та перегляду

125 000 $
1 096 $/м²
Івана Миколайчука
114 / 56.1 / 28.3 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 міс. тому
До продажу пропонується чудовий 3 -поверховий таун-хаус для вашої родини.
Сучасний стильний та світлий ремонт, три санвузли на кожному поверсі.
На першому поверсі: коридор, гостьовий санвузол та кухня-вітальня.
На другому: майстер-спальня з гардеробною та санвузлом з ванною.
На третьому поверсі: дитяса та спортзал або кабінет, дитячий санвузол.
Екофлоу, електрична система живлення і подачі води. Своя скважина та септик.
Є газ. Індивідуальне опалення.
Повністю автономний при відключеннях світла.
Індивідуальна зона відпочинку. Автоматичні ворота, асфальтований під'їзд, два паркові місця, зручна інфраструктура.
У пішій доступності продуктові магазини, кіоски, зупинка транспорту.
Зручно та швид...
Всі вулиці