Фільтри
Продаж квартир за 25000 доларів в Одесі
254 оголошення
- найбільша площа
254 оголошення
- найбільша площа
20 000 $
935 $/м²
Євгена Танцюри вул., 26
1 кімната
21 / 11 / 5 м²
поверх 7 з 9
1980 рік побудови
3 дні тому
Черемушки, вулиця Генерала Петрова (Євгена Танцюри), цегляний, газифікований будинок — у продажу однокімнатна квартира в житловому стані:
здійснено заміну труб у санвузлі та встановлено бойлер,
виконано косметичний ремонт та встановлено кондиціонер,
балкон засклений.
Квартира продається з меблями та технікою.
Телефонуйте — оперативний показ (квартира вільна, ніхто не прописаний) та швидке оформлення угоди.
За запитом надішлю відеоогляд.
17 999 $
1 192 $/м²
Одеса, Дмитра Іванова вул., 37
БЕЗ КОМІСІЇ
Бугаївка
1 кімната
15 / 13 / 2 м²
поверх 5 з 6
3 дні тому
Продам однокімнатну смарт-квартиру на вулиці Бугаївській.
Загальна площа 15 м ², кухня 5 м ².
Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, укомплектована меблями: є кондиціонер, обладнана кухня та все необхідне для комфортного проживання.
Тиха та затишна — чудовий варіант як для життя, так і для оренди.
Будинок з територією, що охороняється, що забезпечує безпеку і спокій.
Відмінна локація: поруч зупинка транспорту біля гіпермаркету, пішою доступністю ТРЦ, заправка, дитяча поліклініка, Михайлівський сквер.
У радіусі 500 метрів — банки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, пошта, парк та зелені зони.
Купити квартиру в Одесі за 25000 доларів ($)

25 000 $
926 $/м²
5-та Заводська вул., 226
ПРЕМІУМ
Дальні млини
1 кімната
27 / 15 / 5 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
Квартира з комплектацією меблів та техніки. Розташована на 1-му поверсі одноповерхової будівлі. Квартира на землі.
Опалення — електричне. Є бойлер. Тепла підлога.
Заходь і живи.

21 000 $
833 $/м²
Болгарська вул., 11/13
ПРЕМІУМ
Молдаванка
1 кімната
25 / 15 / 4 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира, вул. Болгарська / М'ясоєдовська.
Міцний будинок із черепашнику.
3 поверх / 3-поверхового будинку.
Загальна площа квартири – 25,2 м².
Кімната з альковом.
Роздільний санвузол. Балкон.
Газ. Центральне опалення. Інтернет.
Закрита територія на кодовому замку.
Чисте, велике подвір'я.
Є місце для авто.
Гарне розташування будинку!
Ціна – 21 000 у.о. Без торгу.
23 000 $
979 $/м²
Марсельська вул., 33/5
єВідновлення
ЖК Приморські Сади
1 кімната
24 / 15 / 5 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Смарт квартира на Марсельській, ЖК Приморські сади. Стан - розпочато ремонт.У квартирі зроблено стяжку, вигороджено санвузол.Закрита доглянута територія. Цілодобова охорона, відеоспостереження. На території є аптека, тренажерний зал, стоматологія.Дуже цікава пропозиція !

25 000 $
758 $/м²
Гвардійська вул., 43
ПРЕМІУМ
1 кімната
33 / 16 / 12 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
Якщо у вас є мрія жити біля нашого дивовижного Чорного моря, тоді ця квартира саме для вас!
Квартира знаходиться в смт.Чорноморське , Одеська область
️-1 кімн.квартира
-️7 поверх 9 поверхового будинку
️ -32,5м.- обща площа
-16 м.- житлова площа
-12 м. площа кухні
️-вул.Гвардейська
️-лічильники в квартирі на: світло, воду
- газова плита
- є свій спуск до пляжу
- в смт. є школа, дітсадок , базарчик, крамниці , бювет
-Ціна-25000 у.о.
Посередник ,[телефон приховано], Наталія
17 000 $
459 $/м²
Донорська пров. (Слепнева), 2
1 кімната
37 / 19 / 8 м²
поверх 1 з 11
2004 рік побудови
сьогодні
У продажу затишна 1-кімнатна квартира загальною площею 37 м² на 1-му поверсі на 2-й станції Фонтану. Чудовий варіант як для життя, так і для здачі в оренду.
Переваги квартири:
• 37 м² — зручне та функціональне планування
• 1-й поверх — зручно для сім'ї з дітьми, літніх людей або орендарів
• Замінені сантехнічні труби
• Чистий житловий стан — можна заїхати одразу
• Хороші, спокійні сусіди
Чудова локація:
Поруч усе необхідне для комфортного життя:
• школи та дитячі садки
• інститути та навчальні заклади
• лікарні, поліклініки, аптеки
• магазини, ринок, супермаркети
• зупинки громадського транспорту у пішій доступності
Зручна транспортна розв'язка — легко дістатися будь-якого району міста....

21 000 $
529 $/м²
Отамана Головатого вул., 6
1 кімната
40 / 32 / 6 м²
поверх 1 з 2
4 дні тому
Код об'єкта: 387675. АН "Атланта".
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира зі своїм двориком.
Можна розглядати під усі державні програми.
Квартира розташована на 1/2 поверхового будинку, загальна площа 39.7 м², кімнати 18.1 та 14.2 м².
Квартира у хорошому житловому стані, світла та тепла.
Санвузол суміщений, кухня з вікном, є газова колонка та АГВ.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка.
Безумовна перевага — це свій невеликий обгороджений дворик, де можна відпочивати та приймати гостей.
Будинок міцний і сухий.
Поруч зупинки громадського транспорту, школа, садок, магазини та вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте — гарна ціна!
Шукайте нерухомість в Одесі за 25000 доларів ($) за фільтрами

23 000 $
590 $/м²
Академіка Сахарова вул., 40/1
1 кімната
39 / 19 / 10 м²
поверх 5 з 6
2021 рік побудови
сьогодні
У продажу 1 кім квартира по вулиці Сахарова, 5-й поверх, будинок з червоної цегли, електроопалення. Стан квартири від забудовника. Закрита прибудинкова территорія. Оперативний показ

705 000 грн
29 375 грн/м²
Мальовнича вул. (Скворцова), 26
1 кімната
24 / 12 / 8 м²
поверх 1 з 1
1965 рік побудови
сьогодні
Шукаєте бюджетний варіант,де можна зробити все «під себе»і не переплачувати за чужий ремонт? Ця пропозиція для вас.
-тиша приватно сектору
-ви самі плануєте дизайн та комунікації.
-ваш особистий гараж у дворі.

19 500 $
750 $/м²
Магістральна вул., 31г
ПРЕМІУМ
Ленселище
1 кімната
26 / 11 / 8 м²
поверх 1 з 3
сьогодні
Однокімнатна квартира в новому малоповерховому будинку на вулиці Магістральній/Ленселище.
Квартира розташована на першому поверсі, чистий житловий стан, нова сантехніка, утеплені стіни, підлога, броньовані двері, двоконтурний газовий котел. У під'їзді є комора. Меблі та техніка залишаються. На подвір'ї є місце для паркування автомобіля.
Добре розвинена інфраструктура: відділення банку, банкомат, аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, ринок, парк, зелена зона, дитячий майданчик, відділення пошти, бювет, залізнична станція, ресторани, кафе, школа, магазин, кіоск, зупинка громадського транспорту.
Неподалік від зупинки громадського транспорту (маршрут 201).

20 000 $
645 $/м²
Одеса, Мечникова вул., 56
ПРЕМІУМ
Молдаванка
1 кімната
31 / 15 / 7 м²
поверх 1 з 2
1949 рік побудови
2 дні тому
38657 Продам однокімнатну квартиру на вул. Градоначальницька / Мечникова. 1/2-поверхового міцного будинку. 31/15/7, туалет/трап. Квартира під косметичний ремонт, але можна зайти і жити. Опалення ТЕЦ, не кутова, тепла, два фасадні вікна. Гарна транспортна розв'язка в усі напрямки міста.

16 000 $
421 $/м²
Болгарська вул., 62
ПРЕМІУМ
Молдаванка
2 кімнати
38 / 30 / 7 м²
поверх 2 з 2
3 дні тому
2-кімнатна квартира, закритий двір, вхід з парадного. Кімнати суміжні, АГВ, усі кімнати та кухня з вікнами, є балкон, висота стель — 3 м, квартира повністю під ремонт!

16 000 $
432 $/м²
Косвена вул., 33
ПРЕМІУМ
Молдаванка
2 кімнати
37 / 30 / 5 м²
поверх 1 з 1
3 дні тому
Квартира у старому місті, є невеликий палісадник, кімнати суміжно-прохідні, кухня невелика, туалет і душ суміщені, квартира потребує ремонту. Поруч автовокзал, ринок, школи, дитячі садки, поруч зупинки будь-якого виду транспорту. Квартира вільна, оперативний показ. Власники готові до діалогу з покупцем!

22 500 $
703 $/м²
Михайла Комарова вул., 10
ПРЕМІУМ
Черемушки
2 кімнати
32 / 18 / 6 м²
поверх 5 з 5
5 днів тому
Код об'єкта: 478788. АН "Атланта".
Аналогів немає! Це найвигідніша пропозиція в даному радіусі за співвідношенням «ціна - якість - локація». Якщо ви шукаєте житло без переплат, яке вартує кожного вложеного цента, - ви його знайшли. Ціна нижча за ринкову для даного району. На даний момент у цьому кварталі немає пропозицій з аналогічними характеристиками в цьому бюджеті. Найкраще рішення як для першої власної квартири, так і для орендного бізнесу з високою окупністю.
Ця світла і тепла квартира розташована в блок-кирпичному кооперативному будинку на вулиці Комарова. Тут ви знайдете все для комфортного життя: Вікна виходять в затишний благоустроєний двір - ніякого шуму доріг. Встановлений нови...

24 400 $
813 $/м²
Євгена Чикаленка вул., 95/2
ВИГІДНО
ЖК Акварель
1 кімната
30 / 19 / 7 м²
поверх 17 з 17
2020 рік побудови
сьогодні
Простора 1-кімнатна квартира загальною площею 30 м ².
Два великих вікна дозволяють зробити окрему спальню та кухню.
Квартира без ремонту - відмінний варіант для тих, хто хоче оформити житло на свій смак.
Будинок зданий та заселений, працює ліфт, територія впорядкована.
Поруч знаходяться магазини, зупинки громадського транспорту, школи та дитячі садки.
Відмінний варіант як для проживання, так і для інвестицій.
Для додаткової інформації, дзвоніть!
Код 383211
Просторная 1-комнатная квартира общей площадью 30 м².
Два больших окна позволяют сделать отдельную спальню и кухню.
Квартира без ремонта — отличный вариант для тех, кто хочет оформить жилье по своему вкусу.
Дом сдан и заселен, рабо...
13 000 $
634 $/м²
Михайла Болтенка вул., 52
1 кімната
21 / 12 / 8 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
У продажу квартира в міцному будинку, не кутова, тепла. Гарний чистий двір закритого типу. Чудові сходи зі зручним кроком. Є невелика власна веранда-тераса. Квартира світла, всі приміщення з вікнами. Розводка труб води та каналізації НОВА. Квартира потребує зовсім невеликих вкладень.
Відмінна локація, поруч багато транспорту.

20 000 $
741 $/м²
Михайлівська вул., 54
1 кімната
27 / 17 / 8 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру, Михайлівська / Мельницька
на Молдаванці.
Закритий двір.
Високий 1-й поверх із 2-х.
27 м² — загальна площа.
1-кімнатна.
27/15,4/8 м².
1 поверх із 2.
Ціна 20 000 у.о.
Квартира розпланована на окрему кімнату та кухню.
Вікна МПО.
Опалення індивідуальне газове.
Квартира у прекрасному житловому стані.
Вхід до квартири з під'їзду.
У житловому стані. Тепло є завжди, встановлено безперебійник.
Є свій підвал.
Будинок розташований всередині двору.

25 000 $
833 $/м²
Князя Ярослава Мудрого просп., 17
1 кімната
30 / 18 / 6 м²
поверх 7 з 9
1993 рік побудови
сьогодні
У продажу однокімнатна квартира на вул. Ак. Глушка.
Квартира розташована на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа 30 м², кімната 18 м², кухня 5,5 м².
У квартирі балкон із виходом із кімнати.
Квартира в житловому стані, санвузол суміжний, ванна.
Поруч розвинена інфраструктура.
Ціна 25 тис. 0667598914 Юлія

23 000 $
719 $/м²
Івана та Юрія Лип вул. (Гайдара), 23
1 кімната
32 / 17 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
У продажу 1-кімнатна квартира на вулиці Івана Липи, другий ряд будинків.
1-кімнатна
32/18/6 м²
5 поверх із 5
Ціна 23 000 у.о. 066759894 Юлія
Поруч магазин «Антошка». 5 поверх п'ятиповерхового будинку.
Загальна площа 32 м².
Чистий стан під'їзду.
Дах над квартирою відремонтовано. Балкон засклений.
Є кондиціонер та бойлер, житловий стан. Торг доречний. Зелений двір.
Поруч магазин, поліклініка, ринок.
Ціна 23 тис.