Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Одесі
2 433 оголошення
- найбільша площа
2 433 оголошення
- найбільша площа
49 000 $
754 $/м²
Академіка Заболотного вул., 41
3 кімнати
65 / 39 / 10 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Продаж без довіреності, власники в Одесі, ключі на угоді! Квартира у житловому стані, зручний 3 поверх, газовий будинок, кімнати окремі, 17,1+ 12,7 + 9,3 . Є балкон та лоджа. Все залишається окрім холодильника та мікроволновки .
Вся інфраструктура поруч:школа, дитячий садок, аптеки, банк, магазини, кафе, супермаркет, ТЦ «Сім’я», бульвар для прогулянок, фонтан, бювет, спортивний комплекс із басейном, кінотеатр, зупинки в усіх напрямках. Телефонуйте !
20 000 $
935 $/м²
Євгена Танцюри вул., 26
1 кімната
21 / 11 / 5 м²
поверх 7 з 9
1980 рік побудови
3 дні тому
Черемушки, вулиця Генерала Петрова (Євгена Танцюри), цегляний, газифікований будинок — у продажу однокімнатна квартира в житловому стані:
здійснено заміну труб у санвузлі та встановлено бойлер,
виконано косметичний ремонт та встановлено кондиціонер,
балкон засклений.
Квартира продається з меблями та технікою.
Телефонуйте — оперативний показ (квартира вільна, ніхто не прописаний) та швидке оформлення угоди.
За запитом надішлю відеоогляд.
Придбати квартиру в Одесі за 70000 доларів ($)

50 000 $
1 029 $/м²
Середньофонтанська вул., 12а
єВідновлення
Середній фонтан
2 кімнати
49 / 27 / 7 м²
поверх 14 з 16
1984 рік побудови
5 днів тому
ВАУЧЕР! ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ!
Продаж 2к квартири в м.Одеса, вул. Середньофонтанська, 12А , 14/16.
Будинок розташований у локації з найкращою розв'язкою у будь-який район міста: Центр, Фонтан, Таїрова.
До моря пішки 30 хвилин.
Житловий стан, квартира укомплектована всім необхідним для проживання, вікна МПО.
2 окремі кімнати, великий балкон із панорамним видом на місто, вул.Краснова, Артилерійський парк та затишний двір.
Встановлений генератор, при відключеннях світла є тепло та вода.
Все, що потрібно для життя, знаходиться під рукою.
У будинку: два поверхи комерції, супермаркет АТБ, кафе швидкого харчування, різноманітні продуктові магазини. Поруч школа, дитячий садок, АЗС, СТО та ав...

42 500 $
708 $/м²
Лігінська вул., 2а
1 кімната
60 / 18 / 22 м²
поверх 15 з 21
1 тиж. тому
У продажу 1-кімнатна квартира вільного планування у новому будинку ЖК «Фонтан». Будинок у кроковій доступності від 12-ї станції В. Фонтану. Закрита територія, будинок має 2 генератори. Квартира вільного планування, що дозволить спланувати її в 1-2 спальні та кухню-вітальню. Гарний вид на море та місто! Будинок заселений, відмінна локація, у кроковій доступності ринки, школи, супермаркети і головне — море. Відмінна пропозиція як для власного проживання, так і для здачі в оренду!

38 000 $
1 038 $/м²
Рибальська вул., 34
1 кімната
37 / 12 / 17 м²
поверх 1 з 4
2010 рік побудови
сьогодні
Продається затишна та світла студія площею 36,6 м² у районі 9-ї станції Люстдорфської дороги — ідеальне поєднання комфорту, тиші та вигідного розташування. Продумане планування включає спальню 10 м², простору кухню-вітальню 16,8 м² та зручний коридор 6,2 м². Квартира двостороння, південно-східна, завдяки чому наповнена природним світлом і теплом протягом усього дня. У квартирі виконано якісний ремонт: на підлозі плитка та ламінат, стіни оздоблені шпалерами та плиткою, санвузол повністю облицьований. Встановлено вбудовану кухню, меблі та техніка залишаються новим власникам, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Для максимального комфорту передбачена система теплої підлог...

68 000 $
1 308 $/м²
Гонсіоровського пров., 2/1А
2 кімнати
52 / 26 / 23 м²
поверх 2 з 5
2014 рік побудови
сьогодні
Стильна 2-кімнатна євродвушка в новому будинку біля моря на Каманіна / Леваневського! Квартира була двокімнатною (власники прибрали стінку та двері з однієї кімнати, щоб була одна спальня і велика кухня-студія).
ПІД ПРОГРАМИ, ВАУЧЕРИ - ПІДХОДИТЬ!
Пропонується до продажу затишна та світла квартира в сучасному житловому комплексі комфорт-класу.
Ідеальний варіант як для життя, так і для вигідної інвестиції під оренду.
Про квартиру:
• Загальна площа - 52 м²
• Зручне планування: кухня-студія + окрема спальня
• 2 поверх з 8
• Виконано якісний євроремонт
• Індивідуальне газове опалення - двоконтурний котел
• Квартира повністю укомплектована меблями та технікою
• Просторий санвузол, балкон з видом у...

54 000 $
1 125 $/м²
Анатра пров. (Генерала Вишневського), 13/1
1 кімната
48 / 18 / 12 м²
поверх 9 з 10
2006 рік побудови
сьогодні
ДО ПРОДАЖУ пропонується затишна, світла та сучасна квартира в одному з найкомфортніших районів Одеси — Черемушки. Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції під оренду. МОЖНА ПІД ПРОГРАМИ! ВАУЧЕРИ!
Основні переваги:
• Спецпроєкт;
• 9 поверх з 10;
• Загальна площа — 48 м²;
• Простора кухня-студія — 12 м²;
• Окрема спальня;
• Суміщений санвузол з ванною;
• Якісний ремонт;
• Повністю укомплектована меблями та технікою;
• Газифікований будинок;
• Чиста доглянута парадна;
• Ліфт;
• Генератор на будинок — завжди є світло та комфорт;
* Wi-Fi та швидкісний ін...

47 000 $
1 446 $/м²
Фонтанська дорога вул., 25Ж
1 кімната
33 / 17 / 10 м²
поверх 12 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Ваша квартира біля моря в Аркадії — готова до втілення мрії! З видом на море! Балкон!
Під програми підходить!
Пропонується до продажу сучасна квартира в новому будинку ЖК «Акрополь» на 5-й станції Великого Фонтану — одній з найбільш затребуваних локацій Одеси.
Про квартиру:
- площа: 33 м²;
- 12-й поверх з гарним видом на море та Аркадію;
- вільне планування — створіть інтер'єр під себе;
- балкон з панорамними вікнами та видом на море;
- стан від будівельників — ідеальна база для дизайну вашої мрії.
Про будинок та комплекс:
- новий будинок (2021 р.), комфорт-клас;
- закрита та територія, що охороняється;
- підземний паркінг;
- генератор (важливо в сучасних умовах);
- відеоспостереження та си...
Шукайте житло в Одесі за 70000 доларів ($) за фільтрами
17 999 $
1 192 $/м²
Дмитра Іванова вул., 37
БЕЗ КОМІСІЇ
Бугаївка
1 кімната
15 / 13 / 2 м²
поверх 5 з 6
3 дні тому
Продам однокімнатну смарт-квартиру на вулиці Бугаївській.
Загальна площа 15 м ², кухня 5 м ².
Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, укомплектована меблями: є кондиціонер, обладнана кухня та все необхідне для комфортного проживання.
Тиха та затишна — чудовий варіант як для життя, так і для оренди.
Будинок з територією, що охороняється, що забезпечує безпеку і спокій.
Відмінна локація: поруч зупинка транспорту біля гіпермаркету, пішою доступністю ТРЦ, заправка, дитяча поліклініка, Михайлівський сквер.
У радіусі 500 метрів — банки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, пошта, парк та зелені зони.

62 000 $
942 $/м²
Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 5а
3 кімнати
66 / 38 / 9 м²
поверх 15 з 16
1997 рік побудови
сьогодні
До вашої уваги,3-кімнатна квартира в якій є все.
Шикарний ремонт, все нове.
Все поруч,школи садочки торг центр.
Гарна транспортна інфраструктура

40 500 $
880 $/м²
Марсельська вул., 73 к1
1 кімната
46 / 18 / 10 м²
поверх 11 з 16
2015 рік побудови
сьогодні
У продажу 1 кім квартира на вулиці Семена Палія , 11 -й поверх, 46 кв.м, студія, квартира з ремонтом , вбудовані кухонні меблі. велика лоджія - засклена, вид на море. Квартира вільна , оперативний показ

66 000 $
1 200 $/м²
Таїрова вул., 6
1 кімната
55 / 22 / 19 м²
поверх 1 з 4
2012 рік побудови
сьогодні
Унікальна пропозиція. Шикарна квартира в клубному будинку. Червона цегла. Котел. Повністю укомплектована. Закрита територія, що охороняється. Набережна 15 хвилин пішки.

40 000 $
635 $/м²
Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 77
3 кімнати
63 / 49 / 10 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
У продажу трикімнатна квартира. Кімнати роздільні. Виконано повний демонтаж. Балкон, лоджія засклені. Вікна металопластикові. Тамбур на дві квартири. Новий ліфт. Чиста парадна. Оперативний показ. Готові до діалогу.

30 690 $
465 $/м²
Промислова вул., (Будинок 10)
2 кімнати
66 / 31 / 14 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру. Загальна площа 66 м².
Газифікований будинок.
Є можливість розстрочки на 48 місяців.
Перший внесок 30 690 у.о.
Щомісячний платіж становитиме 639 у.о. на місяць.
Сучасний житловий комплекс в Одесі!
Квартири в новому масштабному комплексі із закритою територією, що охороняється, підземним та наземним паркінгом. Монолітно-каркасні та цегляні будинки з якісним утепленням, панорамними вікнами, броньованими дверима та автономним опаленням.
У комплексі: комерційні приміщення, дитячі майданчики, школа, садочки, парк, генератор на випадок відключень, сучасні ліфти. Зручне розташування — розвинений район.
Надійний забудовник, комфорт, безпека та все для сучасного життя!
В...

57 500 $
986 $/м²
Сегедська вул., 1/3
ПРЕМІУМ
Середній фонтан
3 кімнати
58 / 30 / 8 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Продамо квартиру у суперзатребуваному Приморському районі, топ-зона Фонтан! Стан «заходь і живи»! Будинок цегляний, газ, усе необхідне є! Можна розглядати і як інвестицію! Ключі на руках! Телефонуйте! Поруч парк, бювет, храм, до моря та до центру міста 15 хвилин! Оперативний та швидкий показ! Є відеоогляд!
35 000 $
814 $/м²
Люстдорфська дорога вул., 31
єВідновлення
Південний-Захід
2 кімнати
43 / 25 / 6 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продам 2 кімнатну квартиру у гарній локації міста. (Південно-західний масив, вул. Люстдорфська 31)
‼️ Квартира знаходиться в 5 поверховому блочно-цегляному спецпроекті
‼️ У будинку є газ
‼️ Ліквідний 4/5 поверх
‼️ Роздільна планування кімнат + великий балкон.
‼️ Стан - житловий, можна зайти і жити, поступово роблячи під себе ремонт.