Топ оголошень Осещини
264 000 $
1 970 $/м²
Зоряна
134 / 85 / 12 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Автономний будинок із сонячною станцією - 134 м2, у сучасному котеджному містечку, яке розташоване на березі річки Десна. Освітлення всього масиву та охорона теріторії, три дитячі майданчики, озеро з пляжем загального користування. Поруч ліс, вивіз сміття, прибирання та чищення доріг. Три продуктових магазини.
ПЛАНУВАННЯ: Одноповерховий будинок - 134 м2;
- Велика вітальня з кухнею - 46 м2;
- Вихід з вітальні на терасу - 15 м2;
- 3 спальні;
- 2 санвузли;
- Передпокій;
- Котельня.
Будинок дуже комфортний та ергономічний за плануванням. Просторі, світлі приміщення.
ГОТІВНІСТЬ: Готовність будинка - 100%;
- Фундамент монолітно-стрічковий + плити перекриття;
- Стіни (коробка будинка) з газоблоку...

1 750 $/міс
вишгородський
70 / 40 / 10 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Аренда дома, Осещина, Sobi Village
Пропонується в оренду дуже затишний одноповерховий будинок у котеджному містечку " Sobi Village" - закритого типу, поруч із річкою. До Вишгород — всього кілька хвилин на авто.
Будинок продуманий для комфортного життя:
дві окремі кімнати,
кухня,
простора вітальня. Функціональне планування дозволяє зручно розміститися як парі, так і сім’ї.
Окрема перевага — доглянута зелена територія навколо будинку. Тиша, свіже повітря, природа поруч — саме те місце, де хочеться жити та відпочивати від міської метушні.
Площа будинку — 70 м².
Тут поєднується приватність, безпека та близькість до міста. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт та спокій.
Комфортне...

3 700 $/міс
Вишгородський
410 / 200 / 30 м²
2 поверхи
30 сот
5 кімнат
вчора
Автономний будинок
загальна площа будинку 420 м2
Ділянка: 30 соток
Цей просторий будинок розташований у мальовничому селі Осечина, що забезпечує ідеальне поєднання сучасних зручностей і природної краси. Ви зможете насолоджуватися спокоєм сільського життя, не відмовляючи собі в комфорті.
Кімнати:
Спальні кімнати: Будинок має 4 спальні, що дозволяє комфортно розмістити велику родину або гостей. Кожна спальня оформлена в теплих тонах, що створює затишну атмосферу.
Санвузли: 3 санвузли, облаштовані сучасною сантехнікою, забезпечують зручність для всіх мешканців.
Кабінет: Окремий кабінет ідеально підходить для роботи або навчання. Це просторе приміщення дозволяє зосередитися на важливих справах....

145 000 $
1 172 $/м²
Трояндова
123.7 / 73.7 / 12.8 м²
1 поверх
7 сот
5 кімнат
2019 рік побудови
сьогодні
Якщо ви з тих, хто готується до зими ще з літа — це будинок, де все вже продумано: альтернативні методи опалення, дизельний генератор, діючий дров’яний камін. І вам не потрібно їхати далеко від цивілізації: 15 хвилин від Оболоні — і ви вже вдома, вечеряєте на вулиці, граєтесь із дітьми у дворі або плаваєте на сапах у променях вечірнього сонця на річці Десна.
Будинок розташований у закритому котеджному містечку Міжріччя Family & Friends: охорона, локальні магазинчики, дитячі та спортивні майданчики, 7 озер, парк і прямий вихід на Десну — можна гуляти, купатись, кататись на сапах або рибалити буквально поруч із домом. По дорозі — Sobi Club та Яхта. Ви живете всього за 7 км від Вишгорода: садо...
264 999 $
1 577 $/м²
Медова, 28
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Міжріччя
168 / 108 / 18 м²
1 поверх
7 сот
5 кімнат
2019 рік побудови
3 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ продаж Будиноку, будували для себе у 2019 році, не на продаж — з увагою до деталей, якості матеріалів та комфорту для щоденного життя. Продається повністю мебльованим, у форматі «заїжджай і живи».
Перший поверх:
Велика кухня-студія з обідньою та вітальною зонами
вихід на простору терасу 40 м²;
встановлено фільтр для води та диспоузер (подрібнювач харчових відходів)
посудомийка, мікрохвильовка, холодильник та газово-електрична плита.
Окрема кімната — кабінет, гостьова або спальня.
Санвузол.
Котельня / технічне приміщення.
Другий поверх:
Три окремі кімнати
Гардеробна кімната
Великий санвузол з теплою підлогою
Інженерія та комфорт:
2 потужні кондиціонера;
Телевізори
Пральна машин...

315 000 $
849 $/м²
Набережна
БЕЗ КОМІСІЇ
371 / 160 / 16 м²
2 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
2003 рік побудови
сьогодні
Продається 2-х поверховий будинок в Вишгородському районі с.Осещина по вул. Набєрєжная.
Будинок побудований з керамічної цегли, утеплений газоблоком та облицьований силікатною цеглою.
Дах вкритий керамічною черепицею.
Товщина стін 50см.
Загальна площа будинку 371 кв.м.
В цокольному поверсі: котельня, госп. приміщення, сауна, басейн з фільтруванням, кімната відпочинку санвузол та погріб.
На першому поверсі: кухня 16 кв.м., вітальня 28,5 кв.м. з каміном, веранда, санвузол.
На другому поверсі: зала з теплою підлогою, три спальні з гардеробними та велика вана кімната.
На третьому поверсі( мансарда обшита дерев'яною вагонкою): дві кімнати і санвузол.
Підлога в будинку з натурального дерева.
Для о...

110 000 $
683 $/м²
КМ Міжріччя
161 / 120 / 35 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж сучасного будинку в котеджному містечку
КМ Міжріччя
Пропонується до продажу просторий сучасний будинок розміром 9,5 × 11 м у закритому котеджному містечку біля Київ, у мальовничому місці поблизу села Осещина.
До річки Десна — всього 600 метрів.
Будинок побудований із якісних матеріалів і продуманим плануванням, що дозволяє легко адаптувати простір під власні потреби.
Планування будинку:
Перший поверх:
-просторий передпокій;
-велика вітальня з каміном;
-окрема зона кухні (за бажанням можна відокремити скляною перегородкою);
-гостьовий санвузол;
-технічна кімната;
-спальня з власним санвузлом;
-вихід на терасу — ідеальне місце для зимового саду або затишної лаунж-зони;
Другий пов...
114 999 $
710 $/м²
Розмаринова, 86
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Міжріччя
162 / 110 / 10 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
2024 рік побудови
3 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ продаж Будиноку розміром 9,5х11.м. в КМ Міжріччя
На першому поверсі просторий передпокій, велика вітальня з каміном та окремою зоною для кухні, яку в разі потреби можна відгородити скляною перегородкою, гостьовий санвузол, технічна кімната для обладнання та спальня з окремим санвузлом.
З вітальні є вихід на невелику терасу де може бути зимовий сад або просто затишний куточок. На другому поверсі в кожній спальні передбачені окремі санвузли, в одній із спалень (35 кв.м.)на другому поверсі буде камін, загалом їх два. В будинку три спальні але за потреби можна зробити чотири, наразі на другому поверсі немає несучих стін тому планування приміщень може бути будь яким.
Фундамент монол...
1 900 000 $
3 455 $/м²
горіхова
БЕЗ КОМІСІЇ
550 / 340 / 50 м²
2 поверхи
25 сот
6 кімнат і більше
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж сучасного будинку з басейном та озером, 10 км від Києва, Осещина
Пропонується унікальний приватний маєток у стилі хай-тек у котеджному містечку Міжріччя, всього за 10 км від Києва. Ідеальний вибір для тих, хто цінує простір, приватність, технології та преміальний рівень життя поруч із природою.
Будинок побудований у 2020 році з цегли, загальною площею 550 м² на ділянці 25 соток. Продумане планування, дизайнерський ремонт та італійські меблі створюють атмосферу сучасної розкоші та комфорту.
Основний будинок:
• простора кухня-їдальня
• вітальня з каміном і панорамними вікнами
• 3 спальні
• 3 санвузли
• 3 гардеробні
• кабінет
• пральня, комора
• гараж на 2 авт...

165 000 $
1 375 $/м²
Волошкова, 32
120 / 73 / 27 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 дні тому
НОВИЙ будинок у котеджному містечку «Міжріччя»
Вишгородський район, Київська область
Пропонується до продажу новозбудований двоповерховий будинок 2024 року, площею 116 м² + 2 балкони і тераса, на ділянці 6 соток.
Основні переваги:
• Сучасне планування, зручне розташування тераси та балконів
• Будинок утеплений, з вікнами та дверима Rehau
• Комунікації заведені в будинок (септик, свердловина)
• Встановлений металевий навіс для авто
• Автоматичні ворота, озеленення, автополив, облаштована територія
• Альтанка — ідеальне місце для відпочинку вже сьогодні!
Стан — під чистовий ремонт!
Є можливість реалізувати власний дизайнерський проєкт без обмежень.
Котеджне містечко з розвиненою інф...

477 000 $
1 310 $/м²
Садовая
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
364 / 200 / 30 м²
2 поверхи
22 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується будинок із власним пляжем на березі обводного каналу Дніпра у неймовірно мальовничому місці в елітній частині селища Осещина у районі Вишгороду.
Прекрасне найчистіше місце для відпочинку та проживання. Будинок укомплектований всіма меблями та технікою, 4 санвузли, з вікон вид на річку Днепр.
Будинок у класичному стилі.
Ділянка-22 сотки
Перший поверх- Велика кухня-вітальня, гостьова кімната , гардеробна , баня, кімната відпочинку, санвузол, більярд.
Другий поверх- гостьова кімната з каміном, кабінет, гостьова кімната, хозяйська кімната з заскленою верандою, велика дитяча кімната.
Є вся необхідна Мебель та техніка для комфортного проживання.
Загальна площа будинку 364 метри....

190 000 $
1 532 $/м²
Волошкова, 13
Відеотур
124 / 45 / 30 м²
1 поверх
6 сот
5 кімнат
3 дні тому
Продаю будинок в КМ "Міжріччя" за 15 хвилин від метро Героїв Дніпра.
Будинок розташований в котеджному містечку з доглянутою територією, відеоспостереженням, дитячим та спортивним майданчиком на території, у пішій доступності є пляж де можна відпочити і покупатися.
Будинок побудований у 2018 році з дотриманням всіх будівельних норм.
Фундамент стрічковий
Стіни газоблок
Утеплення зовнішнє - пінопласт 100 мм
Оздоблення - декоративне тинькування
Покрівля - бітумна черепиця
Утеплення - мін. вата
Ізоляція - гідро- та паро-бар'єр
Електрика 10 кВт
Септик переливний
Скважина 67 м, фільтри на воду
Опалення - електрокотел
Дизельний генератор
Земельна ділянка - 6 соток
Ремонт виконаний у...

315 000 $
1 731 $/м²
Ромашкова
БЕЗ КОМІСІЇ
182 / 75 / 25 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонується у продаж новий сучасний будинок з бассейном, з власним виходом до озера в КМ «Міжріччя» 10 км від Києва.
Будинок одноповерховий загальною площею 182 м2, площа ділянки 10 соток
В будинку:
- Велика гостинна з кухнею та столовою
- 3 кімнати
- 3 санвузли
- 2 гардеробні кімнати
- Котельня
- Гараж
Будинок побудовано з якісних матеріалів.
- Перекриття будинку монолітний залізобетон
- Опалення будинку – ГЕОТЕРМАЛЬНИЙ тепловий насос на фреоні з горизонтальними грунтовими теплообмінниками
- Єлектро котел, бойлер 150 л, фільтрація води
- В будинок заведено 10 квт
- Є можливість підключення газу
- Окна двукамерні з аргоном, шестикамерний профіль, фурнітура МАСО
- Висота стелі 2,85
- Тепла...

110 000 $
917 $/м²
Вишгородський
120 / 45 / 32 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок з ділянкою у котеджному містечку «Міжріччя»!
Продається 2-поверховий будинок площею 120 м2 з власною ділянкою 7.7 соток у котеджному містечку «Міжріччя» за адресою: Вишгородський район, село Осещина, вулиця Лавандова.
Планування включає 3 окремі кімнати загальною площею 45 м2, простору кухню-вітальню площею 32 м2 з виходом на терасу та два санвузли.
Будівля зведена з газоблоку товщиною 300 мм, дах вкритий металопрофілем.
Є каналізація закритого типу, власна свердловина глибиною 56 м, електроопалення та вивід димаря під твердопаливний котел.
Котеджне містечко має цілодобову охорону, відеоспостереження, освітлення та прибирання вулиць, вивіз сміття, заїзд через шлагбаум.
У пішій...

264 000 $
1 970 $/м²
Широка вул., 117
БЕЗ КОМІСІЇ
134 / 90 / 35 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується сучасний одноповерховий будинок у котеджному містечку КМ Міжріччя — закрита територія з охороною та комфортною інфраструктурою для життя поруч із природою та річкою Десна 9 км від Києва.
Будинок повністю готовий до проживання: стильний ремонт, меблі та вся необхідна техніка.
Продумане планування включає простору кухню-вітальню, 3 окремі спальні, 2 санвузли та технічні приміщення.
Основні переваги:
7 соток земельна ділянка
134 кв.м.
одноповерховий формат — максимум комфорту для сім’ї;
газове опалення;
сонячні батареї потужністю 10 кВт;
доглянута ділянка з газоном;
автоматична система поливу;
автоматичні ворота;
закрита територія котеджного містечка;
поруч річка та зони для відпоч...

3 500 $/міс
Західна Об'їзна
БЕЗ КОМІСІЇ
264 / 150 / 20 м²
3 поверхи
24 сот
5 кімнат
сьогодні
Затишок, тиша і відчуття справжнього відпочинку — саме так можна описати цей будинок, створений для тих, хто цінує комфорт і гармонію з природою.
Пропонується в оренду стильний та комфортний будинок 264 м2 із власним виходом до води. Ранкова кава з видом на спокійну гладь, вечори під захід сонця біля води — тут кожен день наповнений особливою атмосферою.
У будинку продумано кожну деталь: 4 світлі просторі кімнати, 3 санвузли, затишна вітальня з каміном, функціональна кухня, на територіі є окремий будинок 165 м2 з басейном та кімнатою відпочинку, щоб провести час із близькими у повному релаксі.
Доглянута ділянка 24 сотки, зелень і простір створюють відчуття приватності та спокою. Є велика а...

150 000 $
517 $/м²
Осещина
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Міжріччя
290 / 200 / 45 м²
3 поверхи
11 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинок 290 м² у КМ “Міжріччя”, Осещина (Вишгородський район)
Ексклюзивна пропозиція від власника!
Будинок розташований на вулиці містечка, всього 300 метрів від основної дороги.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій, комфорт та престижне сусідство поруч із Києвом.
*Характеристики будинку:
* Площа будинку:** 290 м²
* Ділянка: 10,5 соток
*Готовність : ~80%
*Стіни:* кератерм 38 см + утеплення пінопластом, фасад під фінішну покраску
* Підведені комунікації:
-електрика заведена в будинок;
- скважина;
-газ — біля паркану;
-Басейн на території: бетонований, під завершення;
Стан виконаних робіт;
Будинок уже знаходиться на стадії, де найскладніша та найдорожча частина будівництв...
398 000 $
2 211 $/м²
Київська вул., 2г
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Mezhygirsky
180 / 53 / 14 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
СУЧАСНИЙ ДІМ, У ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ
З площею 180м2
Продається стильний одноповерховий будинок з авторською архітектурою. Мінімалізм, дерево, бетон і скло — гармонія форм та емоцій.
Простір, де легко дихається, добре спиться і приємно жити.
Три житлових кімнати, 2 санвузла, душ/ванна, камін,чан у дворі, та власна ділянка де ви зможете з родиною проводити час та влаштовувати барбекю
• Переваги, що дійсно мають значення:
– Панорамні вікна з виглядом на зелень
– Світлі, спокійні відтінки бежевого й сірого — атмосфера гармонії
– Простора кухня-вітальня з каміном і виходом на терасу
– Окрема гардеробна, дві ванні кімнати
– Дизайн з душею: натуральні матеріали, продумане освітлення
– Озеленена ді...
200 000 $
733 $/м²
Лінія 6, 14
273 / 150 / 50 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2008 рік побудови
сьогодні
Продаж максимально комфортного, грамотно спланованого та затишного будинку!
Будувався будинок для себе - тому не економили та ні в чому собі не відмовляли!)
При будівництві та ремонті використовувалися кращі - якісні та дорогі матеріали!
Його створювали з любов'ю – тому приємна енергетика та затишок – все є в цьому будинку.
Вишгородський район. від Києва 10км. - с. Осещіна .С/Т Троянда 2
Закрита територія (в'їзд через систему пропуску) 100 м до Дніпра - з пляжною зоною та можливістю порибалити!
Поруч: Порт NAVY Sobi Club. - заміський комплекс преміум відпочинку.
Десна та водойми з виходом в Дніпро, безліч озер, саме тому рибалка вам також гарантована; Також неймовірний ліс, в якому в...
264 000 $
1 975 $/м²
Шевченка вул.
Відеотур
КМ NAVY Village
133.7 / 50.1 / 46 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж одноповерхового будинку з ремонтом Хотянівка / КМ Міжріччя Friends town
вул. Абрикосова
Вашій увазі пропонується повністю автономний сучасний будинок з газом, сонячними панелями на 10 кВт, власною скважиною глибиною 65 м, септиком з переливом на 9 м3.
Площа
*загальна 133,7 м2;
*житлова 50,1 м2;
*кухня-вітальня 46 м2;
Ділянка 7 соток, повністю огороджена парканом та оснащена автоматичними воротами і відео спостереженням.
Будинок складається з трьох окремих кімнат, кухні-вітальні, двох сумісних санвузлів, гардеробної кімнати, підсобки (місце для газового котла, інвертора, фільтрів на воду).
Зкухні-вітальні є вихід на задню частину двору, де Ви зможете відпочивати з родиною. Тепла пі...
Всі новобудови