Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Павлограда
Топ оголошень Павлограда

700 000 $
278 $/м²
Степова, 38в
багатофункціональне приміщення
2515 м²
вчора
Продам виробничий комплекс у Павлоградському районі,
Дніпропетровської області.
Територія розташована біля траси.
Повністю огороджена плитами.
- 2 земельні ділянки 0,6631 та 0,2490 га у довгостроковій оренді на 49 років.
- Дозволена потужність 243,3 кВт/год.
- Цех з переробки олійних та зернових культур – 322,3 м².
- Складські приміщення – 366,7 м².
- Цех виробничий – 547,7 м².
- ЗАВ очисний – 295,4 м².
- Ангари – 420 м²; 55,5 м²; 360 м².
- Адміністративно-побутова будівля.
- Прохідна та кімната для охорони.
- Сушильний комплекс.
Усі будівлі введені в експлуатацію.
Територія асфальтована, відеоспостереження, власна свердловина.
За додатковою інформацією телефонуйте за номером.
З повагою...
35 000 $
245 $/м²
Тиха
143 / 56 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
вчора
Продаю двох поверховий будинок в м. Павлоград в р-ні 20 школи. В будинку газове опалення. Велика кухня, великий зал, дві спальні. Ванна кімната і сан вузол окремі. Великий гараж. На подвір'ї є літня кухня, своя скважина води. Багато винограду.
59 000 $
30 $/м²
Європейська вул. (Комарова), 5
приміщення вільного призначення
2000 м²
1 тиж. тому
Продам діючий бізнес автостоянку на 120 авто. м.Павлоград, район 40 років, вул. Комарова. Заповнено на 99%. Є навіси на 56 авто. Робочий бізнес, який не вимагає вкладень. Все обладнання та персонал залишається. Ділянка 20 сот., е світло. Оренда землі на 20 років.
29 000 $
411 $/м²
Валерія Лобановського вул. (Челюскінців), 15/2
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
70.6 / 43 / 8.8 м²
поверх 2 з 5