Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Перемоги
Топ оголошень Перемоги

20 500 $
263 $/м²
Старокиївська вул., 103
БЕЗ КОМІСІЇ
78 / 33 / 11 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок в мальовничій локації!
Продається затишний 1-поверховий будинок загальною площею 78 м2 за адресою: вулиця Старокиївська, 103, у селі Перемога. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне життя за містом з усіма вигодами.
Будинок має дві житлові кімнати, простору вітальню, санвузол, кухню та коридор. Все перебуває у житловому стані та готове до заселення.
Всі наявні меблі та техніка залишаються, тож вам не доведеться турбуватися про облаштування. В оселі є дві печі, а опалення можливе як дровами, так і газом. У просторій ванній кімнаті є душова кабіна.
До будинку додається земельна ділянка на 25 соток з родючим чорноземом — чудовий простір для втілення ваших ідей щодо саду...

195 000 $
722 $/м²
Заводська вул.
єВідновлення
270 / 115 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2007 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 поверхового будинку в с. Перемога, Броварського р-ну по вул. Грушевського. Будинок 2007 року.
Загальна площа будинку 270 кв.м. Велика кухня-вітальня, 6 спалень, 4 с/в. Висота стелі 4,2м. Є підвал.
Ділянка 10 соток.
На ділянці є гараж, сарай.
Стан будинку частково під ремонт.
В будинку газове опалення, свердловина, два переливних септика. Також є камін та груби - якими можна опалювати увесь будинок дровами.
Гарна локація. Поряд магазин, зупинка транспорту. До ТРЦ Термінал 2,5км.
Вартість - $ 197 тис. за обʼєкт + послуги АН.

58 000 $
753 $/м²
Заводська вул.
77 / 42 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продається таунхаус 77м2 PROMISTO в мальовничому екологічно чистому місці. Уже збудований, не треба чекати, можна зразу заходити на ремонт. Підведено світло, воду. По бажанню можна підключити газ. Від власника, без комісії
PROMISTO — ваше місто мрії біля Броварів з закритою територією. Сучасні сітіхауси (двоповерхові зблоковані будинки), стильні апартаменти, понад 3000 м² комерційних площ, власна школа та дитячий садок.90% території — це пішохідна зона. Автомобілі рухаються лише головною дорогою та паркуються по периметру містечка.
9 990 $
24 $/м²
Киевская, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
420 м²
6 днів тому
Продажа отдельно стоящего здания с. Победа Барышевского р-на
Расположено на фасаде в центре села
Трасса Киев — Суммы
Супер локация, центр села
По соседству несколько магазинов
Остановка общественного транспорта
Участок 30 соток в долгосрочной аренде с возможностью выкупа
Площадь 2-ого здания 420м2, документы на ФИЗ лице
Без ремонта, «коробка» в нормальном состоянии
Идеально подойдет под магазин типа АТБ, Фора и тд
Производство, кафе пекарня, представительство
Рассмотрим обмен на недвижимость или авто
Предложение от собственника, без %

60 000 $
5 000 $/сот
Зазимська
під забудову
12 сот
1 міс. тому
В продажу земельна ділянка 12 соток під забудову в с.Перемога Броварського р-ну.
Код об'єкта: SP-032-500
Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Площа ділянки: 12 соток.
Рельєф ділянки без перепадів зручно втілювати проекти будь якого плану.