Топ оголошень Пороскотня

45 000 $
643 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
70 / 31 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2010 рік побудови
сьогодні
Продам будинок в мальовничому місці, поряд ліс, озеро.
С. Поррскотень.
Загальна площа 70м2
В будинку 3 кімнати, кухня, санвузол з душевою кабіною.
Власна свердловина, є колодязь, тепла вода - бойлер.
Електрика 9кВт.
Каналізація - 2 переливні септики по 6м3.
Дах будинок, гараж, альтанка - металочерепиця, утеплений мінватою.
Будинок утеплений стиродуром.
Опалення пічне, грубка
Газ по вулиці, при потребі можна завести, дозвіл є.
Гараж 32.5м2.
Ділянка 6 соток.
Сад: шовковиця, горіх, вишня, слива, яблука, виноград.
Альтанка з мангальною зоною.
Мінімальне оформлення.
Магазин, зупинка маршрутки в пішій доступності.
22 000 $
200 $/м²
Садова, 1
єОселя
єВідновлення
110 / 65 / 11 м²
3 поверхи
5 сот
4 кімнати
1995 рік побудови
вчора
Продам дачу 110м2 на ділянці 5.2соток станція електрички Клавдієво-Тарасово смт Пороскотень
Ближні сади.3 поверхи,( надішлю планування), вода літня з водонапірної башти з квітня до кінця жовтня, електрика є. Газ в бидинку, камин з грубою.
Камін, 4 кімнати, є кухня в цоколі.
Матеріал -цегла, вікна- дерево, балкон. дах шифер.
На подвір´ї літня кухня, туалет і душ теж на вулиці.
Ліс-100м, озеро-500м
Всі документи в порядку, надішлю відео за потреби.
В реаліях краща ніж на фото.Можем продам по програм.
Пропонуйте свою нерухомість!
050-вайбер або 093-телеграм\вацап.

45 000 $
643 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
70 / 31 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2010 рік побудови
3 дні тому
Продам будинок в мальовничому місці, поряд ліс, озеро.
Жити можна круглий рік!
С. Пороскотень.
Загальна площа 70м2
В будинку 3 кімнати, кухня, санвузол з душевою кабіною.
Власна свердловина, є колодязь, тепла вода - бойлер.
Електрика 9кВт.
Каналізація - 2 переливні септики по 6м3.
Будинок утеплений стеродуром.
Опалення пічне, грубка
Газ по вулиці, при потребі можна завести, дозвіл є.
Гараж 32.5м2.
Ділянка 6 соток.
Сад: шовковиця, горіх, вишня, слива, яблука, виноград.
Альтанка з мангальною зоною.
Мінімальне оформлення.
Магазин, зупинка маршрутки в пішій доступності.
Телефонуйте!

18 000 $
563 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМІСІЇ
32 / 20 / 8 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
2022 рік побудови
3 дні тому
продажі дача біля лісу
с. Пороскотень, дачний кооператив «Здвиж», Дальні сади
Розташування:
— тихе, спокійне місце серед природи
— до лісу — 5 хвилин пішки
— до озера — 10 хвилин пішки
Будинок:
— компактний
— підведена вода зі скважини
— встановлена насосна станція
— є душ та туалет у будинку
— встановлений бойлер
Ділянка:
— 6,24 сотки
— достатньо місця для саду, відпочинку чи облаштування під себе
Додатково:
— у кооперативі є організоване місце для вивозу сміття
— по вулиці проходить газ та інтернет
Зручна відстань від міста — чудовий варіант для дачі або постійного проживання

55 000 $
213 $/м²
Центральна, 85
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
258 / 86 / 12 м²
3 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Продаю чудовий дачний будинок в дуже живописному, затишному і мальовничому місті с.Пороскотень,недалеко від Клавдієво-Тарасово. В будинку можна проживати взимку.В будинок заведена 1 фаза 220 вт.електроенергії.Будинок має три поверхи. Перший цокольний (гараж, бойлерная, сауна,туалет та хоз приміщення),стіни - 80 см.цільнолитий бетон. Другий поверх-повністю утеплений,в приміщенні тепло при мінус 15 на вулиці. ( кухня, велика кімната з каміном, і три спальні) і коридор зі сходами на третій поверх.
Третій поверх ( велика Мансарда) і дві спальні кімнати, два балкони)-не опалюється але можна легко втеплити .Загальна площа 163 квадратні метри. На цокольному поверсі розташована сауна.Сауна на дровах...

22 000 $
489 $/м²
приозерна
45 / 24 / 7 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
1980 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж дачного будинку в селищі Клавдієво-Тарасове, СТ Зелений бір.
Об’єкт розташований у мальовничому місці на першій лінії від великого озера з можливістю облаштування власного виходу до води.
Рівна земельна ділянка площею 8 соток має цільове призначення для садівництва, кадастровий номер 3221055501:01:001:1241.
На території ростуть плодові дерева, а також розташований садовий будинок на дві кімнати та кухню з пічним опаленням, де на другому поверсі можна облаштувати додаткову житлову кімнату.
Також на ділянці знаходиться літня кухня та окремий цегляний будиночок, який ідеально підходить для переобладнання під сауну.
Світло заведене в будинок, по вулиці проходить газ із можливістю підключе...

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
12 сот
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія)
вул. Озерна, 1
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення земельної ділянки - 01.06 Для колективного садівництва
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Ідеальний варіант для тих хто давно мріяв жити в оточенні природи з виглядом на водойму.
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

115 000 $
833 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМІСІЇ
138 / 52 / 51 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
2010 рік побудови
сьогодні
Продаж двоповерхового будинку з сауною напроти лісу.
с. Клавдієво-Тарасове ( Пороскотень вул. Квіткова 465)
Площа будинку- 138,6 м2
Площа земельної ділянки по документах 9 соток, фактично 12 соток.
Планування:
- Напівцокольний поверх: велика кімната, роздільний санвузол (душова, пральна машина, окремий туалет), дві господарські кімнати.(яке можна використовувати як бомбосховище)
- 1-й поверх: коридор з вбудованою шафою, кухня-вітальня (студія) з каміном(дров’яний)
- 2-й поверх (мансарда): спальня, дитяча, спільний санвузол з душовою.
На території також є окремий будиночок з дров’яною сауною, кімнатою відпочинку, сан. вузол, та ще однією кімнатою.
Комунікації:
- Власна свердловина,
- септик,...
21 000 $
233 $/м²
Квіткова
90 / 65 / 8 м²
3 поверхи
6 сот
4 кімнати
1992 рік побудови
вчора
Продам дачу 90м2 в мальовничому місці с.Пороскотень( стКлавдієво-Тарасово -від дачі 5 км до електрички) ходить маршрутка. Бувший Бородянський нині Бучанський район.Немишаєвська СГ.
Дача 1990 р.цегла, перекриття бетон. Води і сан вузла немає.
Є гараж у цоколі і поруч на ділянці також стоїть капітальний гараж.
Вода літня з кооперативного водогону.
У будинку є газ( газові конвектори на 1-му поверсі. Камін і піч.
А також камін , груба у кімнатах, піч у кухні.Є крита тераса.
Будинок в 2 цегли, в середині потребує ремонту. Ділянка 6 соток, ліс зовсім поруч, до величезного озера 400м.Дуже тиха зона з чистим повітрям і неперевершиними пейзажами на ліс.
Можемо продати по ваучеру
Пропонуйте свою нерух...

65 000 $
956 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
68 / 36 / 14.3 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
2 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
вул. Садова
Продам двоповерховий будинок з ремонтом
Площа 68м2
Ділянка 5 соток
3 кімнати
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
12 сот
3 дні тому
Продаж земельної ділянки в СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія) в с. Пороскотень.
Площа: 12 соток
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Ціна: 30000$
БЕЗ КОМІСІЇ
Оформлення мінімальне
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд та для отримання додаткової інформації! Професійний супровід на всіх етапах: від першої консультації до успішного завершення угоди!
КОД об’єкта: 1959

115 000 $
833 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМІСІЇ
138 / 51.5 / 52 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
вул. Квіткова
Продам двоповерховий буднок з ремонтом
Площа 138м2
Ділянка 9 соток
3 кімнати

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
12 сот
5 днів тому
КОД 1959
Продам ділянку 12 соток в СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія)
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
12 сот
1 тиж. тому
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
КОД 1959
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.
Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи прода...