Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Шевченкового
Топ оголошень Шевченкового

48 000 $
958 $/м²
Ювілейний пров., 2/1
1 кімната
50 / 15 / 16 м²
поверх 3 з 4
2026 рік побудови
вчора
🔥 Без коміссії для покупців. Дешевше, ніж у забудовника! Продаж готової євро 2-кімнатної квартири в ЖК City Lake — вже можна заходити на ремонт! Реальна вигода! Не потрібно чекати до 2-х років 🔥
ЖК City Lake - це житловий комплекс комфорт-класу в передмісті Києва (с. Шевченкове / Білогородка, Бучанський район). Девелопер - компанія «Білий Шоколад»
✔️ Площа: 50,12 м², 3/4 поверх, будинок з ліфтом
✔️ Двостороннє планування — максимум світла та комфорту
✔️ Стан: після будівельників (ідеально для реалізації свого дизайну)
✔️Відмінна можливість зробити сучасну кухню-вітальню + окрему спальню
✔️Малоповерховий будинок — тиша, комфорт та приватність
✔️Сдача 2 квартал 2026 року
* Ціна нижча, ніж...
950 $/міс
Сонячна
120 / 40 / 50 м²
2 поверхи
3 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Оренда 10 км від Києва
📍 Село Шевченкове, вул. Сонячна
До метро Житомирська — 10 км
4 км до траси — зручний виїзд до Києва
Здається стильний дуплекс із дизайнерським ремонтом. Тиха локація поруч із лісом — ідеально для життя та роботи з дому.
Планування:
1 поверх:
• кухня
• вітальня з виходом на терасу
• окрема спальня
• санвузол
• тепла підлога по всьому поверху
2 поверх (відкритий простір із зонуванням):
• зона з двоспальним ліжком
• робоча зона
Оснащення:
Духова шафа, варильна поверхня, холодильник, посудомийна машина, бойлер
Підігрів підлоги
Не великий генератор на воду
Ділянка — 3 сотки.
Поруч магазини, зручний під’їзд.
💰 Ціна: 950$ + комунальні
Будинок для тих, хто хоч...
79 000 $
627 $/м²
Ювілейний пров., 2/3
Відеотур
ЖК City Lake
3 кімнати
126 / 58 / 18 м²
поверх 4 з 5
вчора
ЖК City Lake Білогородка - Шевченкове
Дворівнева чотирикімнатні квартира по максимально вигідній ціні.
Унікальна пропозиція, квартира з другим світлом та височезними стелями!!!
Фактична площа квартири 154м2
Перший рівень:
- простора вітальня, яку можна обєднати з кухнею
- кухня
- окрема кімната (спальня, або кабінет)
- санвузол
- коридор
Другий рівень:
- 2 спальних кімнати
- санвузол
- коридор
- тераса 30м2
Житловий комплекс...
86 999 $
1 513 $/м²
Ювілейний пров., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК City Lake
2 кімнати
57.5 / 37.5 / 11 м²
поверх 2 з 8
2021 рік побудови
вчора
Без %! Продаж стильної 2-кімнатної квартири з ремонтом у закритому ЖК City Lake, в передмісті Києва (с. Шевченкове / Білогородка, Бучанський район). Девелопер - компанія «Білий Шоколад»
Загальна площа квартири — 57.5 м².
Комфортний 2 поверх, будинок з ліфтом.
Функціональне планування:
• дві окремі кімнати
• простора кухня
• гардеробна
• санвузол з ванною
• відкритий балкон
Квартира світла, затишна та повністю готова для життя.
Теплий цегляний будинок забезпечує хорошу шумоізоляцію та комфорт у будь-яку пору року. Автономність та економія завдяки 2х конторному газовому котлу.
Житловий комплекс закритого типу з власною інфраструктурою — тихе та комфортне місце для життя неподалік Києва....

1 732 500 грн
30 130 грн/м²
Столична вул., 3
2 кімнати
57.5 / 31 / 9.6 м²
поверх 3 з 5
2022 рік побудови
вчора
Без комісії! Державні програми!
Продаж 2к квартири в ЖК «Сімейне містечко» в с. Шевченкове, (Білогородка), вул. Столична 3.
Квартира площею 57,5м2, розташована на 3 поверсі 5 поверхового будинку.
В квартирі дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на повноцінний засклений балкон, роздільний санвузол, індивідуальне газове опалення.
Будинок введений в експлуатацію, заселений, обжитий, всі комунікації міські.
Документам права власності більше 3х років, оформлення 1% податку.
Розглядаємо продаж по державним програмам!
Телефонуйте за більш детальною інформацією та записом на перегляд!

44 000 $
1 654 $/м²
Ювілейний пров., (пров. Ювілейний, 2/2)
1 кімната
26.6 / 6 / 18 м²
поверх 3 з 5
2025 рік побудови
4 дні тому
Білогородка . ЖК «Білий шоколад. City like”
Продається новенька, дуже затишна і красива 1 кімнатна квартира - студія площею 26,6 м2, на другому поверсі 5 поверхового будинку. Зручне планування компактної квартири дозволяє відокремити спальну зону.
В квартирі є абсолютно все, що потрібно для комфортного життя: зручне двоспальне ліжко, великий телевізор, кухонні меблі, холодильник, пральна машина, бойлер, потужний кондиціонер на опалення і охолодження, тепла підлога. Відео відправлю по запиту. Перепоступка (входить в ціну). Вікна в двір, поруч озеро, красива набережна, «Фора», кафе, зупинка транспорту , сучасна амбулаторія.
ЖК «Білий шоколад. Озеро» з цілодобовою охороною, закритого типу, 1...

51 498 $
1 431 $/м²
Ювілейний пров., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК City Lake
1 кімната
36 / 14.9 / 11.4 м²
поверх 4 з 8
2019 рік побудови
1 тиж. тому
Без%Продаж чудової 1 кімнатної квартири в ЖК Білий Шоколад City Lake.
В квартирі виконаний якісний ремонт .
Якісна нова проводка
Встановлений двух контурний газовий котел
Гардеробна
Балкон
Закрита територія під охороною
На території велика паркувальна зона для авто
Дитяча школа
Вихід щ ЖК на озеро
Кавʼярні
Магазин Фора
Спорт зал
Зупинка транспорту в поруч з ЖК
До Києва 15 хв їзди , до метро Житомирська .
Гарний вибір для життя , а також під орендний бізнес .
По запиту , надішлемо відео.

88 500 $
885 $/м²
Лікарська, 19
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 70 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
4 дні тому
Мрієте про власний будинок із відчуттям простору та безпеки?
До продажу пропонується сучасний двоповерховий таунхаус у новому закритому комплексі. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися тишею та комфортом заміського життя, не відмовляючись від швидкого доступу до столиці.
Власна ділянка на якій можете проводити час разом з родиною! Закритий формат комплексу забезпечує приватність і спокій, а зручна локація дозволяє легко та швидко дістатися міста.
Поверховість: 2 поверхи + балкон з панорамним видом
ВЖЕ ЗРОБЛЕНА розводка електрики, штукатурка (можна врахувати індивідуальні побажання в плануванні)
Вихід на дві сторони: спільна територія комплексу та власний огороджений дворик...

80 000 $
800 $/м²
Лікарська, 19
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 70 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
4 дні тому
вул. Лікарська, 19, с. Шевченкове
Пропонуємо до продажу двоповерховий таунхаус у новому закритому комплексі. Це ідеальне поєднання комфорту заміського життя та близькості до столиці.
2 поверхи + балкон з панорамним видом
Можливість врахування індивідуальних побажань у плануванні
Вихід на дві сторони: спільна територія комплексу та власний огороджений дворик
Можливість встановлення каміна
Паркомісце для 2–3 авто
Простора асфальтована територія
Закритий в’їзд та безпека
Лише 20 хвилин до Києва
Стіни: керамоблок KERATERM 250 мм + перестінки 100 мм
Утеплення:
фундамент і балкон — екструдований пінополістирол
фасад — мінеральна вата 100 мм + BAUMIT
дах — мінеральна вата KNAUF 200 мм
Зал...

95 000 $
905 $/м²
Київська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
105 / 46 / 40 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
🏡 Сучасний будинок у с. Шевченкове (Бучанський район)
📍 По документах присвоєна адреса - вул. Київська, 56
🚗10 хвилин на авто до метро Житомирська🚗
📐 Площа будинку: 105 м²
🛏 Кімнати: 3 окремі
🛠 Стан: будівництво (можливість завершення “під ключ”)
✨ Планування та можливості:
🔹 Простора вітальня та 3 кімнати
🔹 Котельня — окреме технічне приміщення 🔥
🔹 Санвузол 🚿
🔹 Передбачена можливість облаштування 2-го поверху
💼 Унікальна пропозиція:
💰 95 000 $ — будинок “під ключ” з введенням в експлуатацію
У вартість входить:
🏗 Повна добудова будинку
📄 Оформлення документів та введення в експлуатацію
🚧 Паркан по всьому периметру + в’їзні ворота
🧱 Укладання бруківки по всій території
🧩 Зведення внутріш...

290 000 $
1 611 $/м²
Шевченка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 60 / 15 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
вчора
Продаж двоповерхового будинку з клінкерної цегли
Площа будинку: 182 м²
Тераса: 30 м²
Автонавіс: на два автомобілі
Ділянка: 9 соток
Комунікації та технічні характеристики:
• Свердловина з насосом та автоматикою
• Газ та встановлений газовий котел
• Електрика 17 кВт, три фази, лічильник день/ніч
• Загільзована шахта під камін
Виконані роботи:
• Монтаж опалення
• Розведена електрика та слаботочка (інтернет, сигналізація)
• Чорнова штукатурка та стяжка під чистове оздоблення
• Залізобетонне перекриття між поверхами
• Монолітна плита між другим поверхом і горищем
Ділянка та благоустрій:
• Автоматичний полив
• Облаштований газон
Вартість: 290 000 $

195 000 $
1 219 $/м²
Санаторна
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 75 / 41 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
вчора
Продаж нового якісного будинку в с. Шевченково, масив атомників, видова ділянка, ліс поруч, найкраща локація.
Про будиное:
Будинок побудовано з керамоблоку, утеплено мінватою.
Зроблено штукатурку.
4 кімнати,
3 санвузла, гардеробна,
кухня-вітальня площею 41м2.
Ділянка 6.5 соток, тераса, паркан, ворота.
Свердловина 78м, ГАЗ, септик 10м3, електрика 17кВт.
Умови покупки:
Без комісії для покупця

195 000 $
1 477 $/м²
Дачна
БЕЗ КОМІСІЇ
132 / 65 / 29 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
вчора
🏠 Продається сучасний якісний одноповерховий будинок 132 кв.м. с. Шевченкове.
Про будинок:
Супер якість, дуже комфортне планування, простора кухня-вітальня, велика ділянка 5,5 соток.
Беззаперечна якість в кожній деталі!
Три просторі кімнати, два санвузла, гардероб, тераса 11м2. навіс на 2 авто.
Стіни керамоблок, утеплення перліт, зовні клінкерна цегла. Товщина стін 500 мм! перекриття моноліт+утеплення 200мм.
в будинку розведені абсолютно всі комунікації, виконано штукатурку, заведено інтернет. Підключено 16 квт, ГАЗ, зроблено септик, ємності для відведення дощової води, свердловина 50м. По території висаджені хвойні вічнозелені дерева, рулонний газон, автополив. якісні вікна, броньовані д...

106 000 $
848 $/м²
Шевченка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 60 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2 дні тому
ТОП-пропозиція за свою ціну.
11 км до метро Житомирська!
Пропонується до продажу сучасний будинок загальною площею 125 м², розташований на земельній ділянці 5,5 соток у селі Шевченкове, вулиця Шевченка (поряд ліс)!
Будинок має продумане та зручне планування, яке ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї. Простора кухня-вітальня. У будинку чотири окремі кімнати,, два санвузли та технічне приміщення.
Будинок зведений з газоблоку та утеплений пінопластом товщиною 100 мм. Фасад виконаний з декоративної штукатурки з елементами плитки. Дах покритий металочерепицею.
Комунікації:
- електропостачання 13 кВт,
- свердловина глибиною 50 м (без насосу),
- септик з переливом об’ємом 10 м³,
-...

98 000 $
817 $/м²
Бучанський
120 / 60 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2 дні тому
Пропонується до продажу затишний та якісний будинок, зведений із газоблоку та утеплений.
Покрівля виконана з металочерепиці, що гарантує довговічність та надійність.
ПЛАНУВАННЯ БУДИНКУ
1 поверх:
1.Простора кухня вітальня з виходом на внутрішне подвір'я.
2.Кімната (для гостей)
3.Санвузол
2 поверх:
1.Спальня з виходом на балкон.
2.Дитяча спальня
3.Спальня, або кабінет
4.Санвузол
Комунікації:
• Газ підведений
• Світло — 13 кВт
• Септик з переливом — 10 м³
• Свердловина — 43 м
Будинок ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї, адже розташований у тихому та зручному районі з швидким виїздом до міста.
Зручна локація, до маршрутного таксі в напрямку м. Святошин — всього 300 метрів.
#A...

210 000 $
1 615 $/м²
Лікарська
130 / 60 / 15 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
🏡 Сучасний будинок з ремонтом у закритому котеджному містечку | 15 хв до метро Житомирська
Без комісії для покупця
📍 с. Шевченкове, вул. Прорізна / Лікарська
Затишне закрите котеджне містечко на 12 будинків з власною інфраструктурою:
✔ шлагбаум на в'їзді
✔ будинок охорони
✔ власний дитячий майданчик
Ідеальне місце для тих, хто хоче жити в тиші та природі, але всього за 15 хвилин від метро Житомирська.
📐 Характеристики будинку
Загальна площа будинку: 130 м²
Одноповерховий сучасний будинок
4 кімнати (3 спальні)
Простора кухня-вітальня – 45 м²
Санвузол
Окрема гардеробна кімната
Котельня
Будинок новий, з сучасним ремонтом 2021 року, повністю готовий для проживання.
🚗 Додаткові переваги
Гараж /...

79 000 $
432 $/м²
Східна
БЕЗ КОМІСІЇ
183 / 69 / 31 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2016 рік побудови
4 дні тому
Продається великий дуплекс в с. Шевченкове ( Білогородка) 180 м2 на ділянці 5 соток, побудований із екологічного матеріала - ракушняка . Гарне планування: кухня-вітальня і 3 спальні ( можна зробити четверту за бажанням), гараж. Встановлені якісні вікна Рехау евро 70.
Дуплекс майже закінчений - залишилось зробити фінішну фасадну штукатурку, септик, паркан.
Электрика заведена, газ поруч , скважина .
Дуже тиха , мальовнича вулиця, поруч озеро.
#Білогородка, Шевченкове. 14 км до метро Житомирська.
Вигідна ціна , зараз за таку вартість вже не побудувати , також і ракушняка вже не можливо дістати.
Можливий обмін на 2 кімнатну квартиру в Буче, Ірпені, Коцюбинському ( інше передмістя на правом...

115 000 $
885 $/м²
Андріївська
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
130 / 90 / 27 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
4 дні тому
Готові дуплекси в Білогородці (Шевченково) Атомщиків з частковим ремонтом!
Площа — 130 м², продумане планування: простора кухня-вітальня, 4 спальні, 2 санвузли, гардеробна та топкова.
Матеріали будівництва:
- Стіни з газоблоку (300 мм, марка D500) з утепленням пінопластом 100 мм;
- Армопояси, бетонне перекриття;
- Покрівля з металочерепиці (0.45 мм, Корея), утеплена;
- Вікна Rehau 70 мм, енергозберігаючі з відливами;
- Монолітні сходи;
Будинок з чистовим оздобленням, вже виконано:
- Внутрішня цементно-піщана штукатурка;
- Проведена електрика, сантехніка, інтернет;
- Тепла підлога;
- Встановлений електрокотел;
Комунікації:
- Електрика — 14 кВт;
- Власна свердловина — 40 м;
- Септик — 12 м³...

250 000 $
1 471 $/м²
Волошкова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
170 / 70 / 40 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
4 дні тому
Супер пропозиція.
Готовий Будинок на 5ти сотках землі, Білогородка, Шевченкове.
Всього 2км від житомирської траси, від Києва 10 км.
Характеристики
-Побудований з газоблоку AEROK 500
-Утеплений 100мм пінополістеролом
-Перекриття моноліт
-Фундамент стрічковий
-Криша металочерепиця, утеплена мін.ватою
-Своя скважина, септик
-Заведено 20кВт електроенегії
170 м2, два поверхи, 4 кімнати ( напершому поверсі спальня або кабінет, кухня-вітальня і сан.вузел . На другому поверсі три окремі спальні , одна з яких мастер бедрум і сан.вузел )
Зроблений якісний ремонт ( тепла підлога, всі сан.вузли оснащені сантехнічними приборами )
Вбудована кухня, облаштована вітальня, облаштована одна спальня.
В кожній з...
99 000 $
990 $/м²
Малинова, 29
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 50 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
4 дні тому
На продаж пропонується гарний невеликий будиночок під Києвом.
Локація - с.Шевченкове (Білогородка), вул. Малинова 29.
Кадастровий номер ділянки - 3222480400:03:001:5253
Площа будинку - 100м2+тераса 25м2
Площа ділянки - 5 соток. Правильна прямокутна форма.
Кількість кімнат - вільне планування, можна облаштувати 3 окремі спальні та кухню-вітальню.
Електрика, свердловина, септик. Газ вздовж ділянки.
Асфальтований підʼїзд. Огорожа.
Будинок розташований в затишній локації. Місцевість довкола дуже гарно розвивається.
Перегляди за попередньою домовленістю. Ключі на руках.
Ви вже запрошені)
Гарного дня.
Всі новобудови