Топ оголошень Тарасівщини

12 500 $
500 $/сот
Миру
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
25 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки 25 соток під будівництво в с.Тарасівщина, Бучанського району. Ділянка розташована в 400 метрах від мальовничого озера. За ділянкою відкривається вид на лісосмугу. Є можливість підключити світло і газ, які проходять по вулиці. Є сусіди, як поруч так і на протилежній стороні. До Києва 30км, до Київського водосховища 13км. Інфраструктура: зупинки громадського транспорту, магазини.
ID:405

22 000 $
880 $/сот
Київська
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
25 сот
3 дні тому
Продам простору земельну ділянку.
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 25 соток у мальовничому селі Тарасівщина. Ділянка призначена під житлову забудову, має зручну форму та достатньо простору для будівництва великого будинку, господарських споруд, саду або зони відпочинку.
На ділянці вже розташований будинок, що може реконструюватися під ваші потреби. Територія повністю огороджена парканом, що забезпечує приватність та безпеку.
До будинку підведена електроенергія, що значно спрощує подальше облаштування.
Місцевість тиха та спокійна, ідеально підходить для тих, хто цінує комфортне життя подалі від міського шуму. Навколо — гарні природні краєвиди, чисте повітря, зелена зона, мін...

22 000 $
881 $/сот
Київська
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
24.96 сот
5 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Тарасівщина, Київська область
Продам земельну ділянку
Площа 24.96 сотки
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

13 500 $
619 $/сот
Київська
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
21.81 сот
5 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Тарасівщина, Київська область
вул. Київська
Продам земельну ділянку сільськогосподарського призначення
Площа 21.81 сотки

22 000 $
881 $/сот
Київська
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
24.96 сот
1 тиж. тому
Продам простору земельну ділянку.

13 500 $
619 $/сот
Київщина
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
21.81 сот
1 тиж. тому
Продам земельну ділянку!
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 22 сотки у населеному пункті Тарасівщина.
Цільове призначення — для ведення особистого селянського господарства.
- Ділянка рівна, правильної форми
- Зручний під’їзд
- Комунікації поруч — є можливість підведення
- Тиха, спокійна місцевість
- Підійде для ведення господарства та садівництва.
Тихий та спокійний район, поруч забудова, хороші сусіди. Земля готова до використання.
Документи в порядку
Ціна — 13500$
Деталі — за телефоном
Також поруч продається сусідня ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
КОД 2476
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.
Забезпечу повн...

530 000 $
1 283 $/м²
Березова, 1
приміщення для надання послуг
413 м²
1 тиж. тому
Продається багатофункціональний комерційний комплекс загальною площею 413 кв.м., розташований на ділянці 12 сотки з комерційним призначенням.
Фасад на центральну вулицю с.Тарасівка, Києво-Святошинського рн Київської області ( орієнтир поворот на КМ Грін Хіллс).
Ідеальне рішення для розвитку успішного бізнесу!
Комплекс складається з:
Окрема будівля площею 413 кв.м., яка розрахована під комплекс сучасного СТО, Шиномонтаж із зберіганням в складському приміщенні шин, для технічного обслуговування автомобілів, чи навіть під виробництво.
Висота стелі 5 м, зроблене усилення підлоги під розміщення автопідйомників або станків.
Характеристики приміщень:
- Ремонтний зал 168 кв.м.
- Складське приміще...

13 500 $
619 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
21.81 сот
1 міс. тому
Продається рівна земельна ділянка площею 21.81 сотки в мальовничому та тихому місці. Якщо ви шукаєте простір для власного господарства, саду або просто вигідну інвестицію в землю — це чудовий варіант.
Чому варто звернути увагу:
Правильна форма: ділянка рівна, що значно спрощує її використання та планування.
Комунікації поруч: є можливість підключити електроенергію (до 10 кВт) та газ.
Локація: обжитий район, поруч уже є забудова та адекватні сусіди. Ви не будете в чистому полі, але збережете приватність.
Готовність: документи в повному порядку, земля повністю готова до переоформлення.
Важливий бонус: Поруч також продається сусідня ділянка з цільовим призначенням «під будівництво». Це да...

23 700 $
948 $/сот