Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Чукалівки
Топ оголошень Чукалівки

105 000 $
457 $/м²
Польова
БЕЗ КОМІСІЇ
230 / 100 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продаж будинку в с. Чукалівка.Івано-Франківськ!
Всього 457 $ за м2.
Ідеальне місце для тих, хто бажає жити у власному будинку, поруч міста.
Площа - 230 м2
Площа землі - 6 сот
Заведені комунікації: світло, газ, вода, каналізація.
Встановлені якісні металопластикові вікна та надійні вхідні двері, що забезпечують хорошу тепло - та шумоізоляцію.
Дизайнерське планування.
Будинок готовий до ремонту.
За деталями звертайтесь за телефоном.

43 500 $
677 $/м²
Олекси Довбуша
2 кімнати
64.25 / 33 / 16 м²
поверх 2 з 4
2026 рік побудови
сьогодні
Ціна 43 500$ ТОП!!! 2-км квартира 64,25м2 на другому поверсі, м.Івано-Франківськ
с.Чукалівка ЖК Акварель
Квартира світла гарна двостороння, окремі санвузли.

64 000 $
1 600 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
40 сот
вчора
Продається земельна ділянка 40.2 сотки. Чукалівка
Ділянка знаходиться в першій лінії біля дороги. Вул. Олекси Довбуша.
Площа 40.2 сотки. Ділянка прявильної прямокутної форми.
Район досить активно розбудовується.
Можливість зміни цільового призначення.
Ідеально підійде для будівництва, комерційної, логістичної інфраструктури.

80 000 $
1 990 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
40.2 сот
6 днів тому
Площа 40.2 сотки. Ділянка прявильної прямокутної форми.
Район досить активно розбудовується.
Можливість зміни цільового призначення.

16 000 $
3 200 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5 сот
сьогодні
Продам земельну ділянку під будову в Чукалівці
Земельна ділянка знаходиться в СТ Бистриця-Іф.
Площа земельної ділянки 5 сотих.
Поруч живуть люди на постійній основі,всі комунікації поруч.
Від центру міста 6 км до ділянки
За детальною інформацією телефонуйте!!!

145 000 $
973 $/м²
Гончара
БЕЗ КОМІСІЇ
149 / 63.52 / 40 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Прдаж сучасного будинку з чорновим ремонтом в клубному містечку та затишному районі за вигідною ціною.
Площа будинку: 149 м2
Площа ділянки: 4 сот
Особливості:
~ Продумане до дрібниць планування: простора кухня студія 40м2, чотири окремі кімнати, 3 санвузли, 2 гардероби та тераса
~ Цегляне будівництво .
~ Зовнішнє утеплення базальтової ватою 10см.
~ Міські комунікації
~ На воду додатково зроблено скважину у кожному будинку та підключено мотор.
~ Розведенно електрику, воду та каналізацію.
~ На стінах - гіпсова шпаклівка.
~ Зроблено опалення по будинку Встановлено двоконтурний котел Baxi(опалення +гаряча вода)
~ Чистова рівна стяжка.
~ Закрита територія з автоматичними воротами, камерами відеос...

125 000 $
893 $/м²
Горохолинського, 74
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
140 / 45 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
🌲 Свій еко-будинок у Франківську — дешевше, ніж квартира!
Мрієте про життя на природі, але не хочете відмовлятися від міського комфорту? Цей будинок із чистого дерев'яного зрубу (кругляк) створений для вас! Тут панує неповторна атмосфера тепла та затишку, а вечори біля сучасної пічки-каміна стануть вашою улюбленою сімейною традицією. 🪵🔥
🏡 Продумане планування:
• 1-й поверх: простора кухня-вітальня для збору гостей та санвузол.
• 2-й поверх: 3 світлі кімнати та зручна прохідна зона (ідеально під гардероб або кабінет).
• 2 санвузли для комфорту великої родини.
✨ Все готово для життя:
Залишається вся необхідна техніка: пральна та посудомийна машини, холодильник, кондиціонер. Встановлено двоконт...
148 200 $
988 $/м²
без назви
єОселя
150 / 56.4 / 13.37 м²
1 поверх
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу просторий будинок 150 м² з максимальною готовністю під чистовий ремонт.
Локація:
с. Чукалівка
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче заощадити час, гроші та нерви — всі найскладніші та найдорожчі етапи вже виконані.
✔️ По всьому будинку змонтована тепла підлога
✔️ Повністю розведена електрика та виведені розетки
✔️ Встановлені радіатори, рушникосушка та сантехнічна інсталяція
✔️ Розведені всі труби та готова система опалення
✔️ Котел входить у вартість
Будинок підключений до всіх необхідних комунікацій:
— світло
— газ
— міська каналізація
Фасад утеплений (пінопласт 10 см + мінвата), що забезпечує комфорт та економію на опаленні.
Стан — після будівельників: можна...

105 000 $
683 $/м²
Гончара, 20
БЕЗ КОМІСІЇ
154 / 58 / 17 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
вчора
Продаж цегляного будинку в Чукалівці, поруч з Івано-Франківськом
Пропонується просторий та затишний будинок загальною площею 154 м², розташований на доглянутій ділянці 8 сотих.
Локація:
Чукалівка — мальовниче приміське село, що розташоване всього за кілька хвилин їзди від Івано-Франківська. Тут панує тиша та спокій заміського життя, а водночас поруч — уся міська інфраструктура.
• до центру Івано-Франківська — близько 10 хвилин на авто
• зручне транспортне сполучення, неподалік зупинка громадського транспорту
• поруч магазини, аптека, школа та дитячий садок
• за 10 хвилин пішки — річка та мальовничі місця для прогулянок і відпочинку
Переваги будинку:
• індивідуальне газове опалення...

39 700 $
640 $/м²
Довбуша вул., (Будинок 3)
2 кімнати
62 / 32 / 19 м²
поверх 4 з 4
вчора
Продаж 2х кімнатної квартири у малоповерховому житловому комплексі
вул. Довбуша, с. Чукалівка, 10хв до м. Івано-Франківськ
Особливості житлового комплексу:
- житловий комплекс закритого типу
- всього 50 квартир на весь ЖК
- 4х поверхові будинки
- штукатурка стін
- якісні 6ти камерні вікна

48 200 $
750 $/м²
Довбуша вул., (Будинок 3)
2 кімнати
64 / 23 / 16 м²
поверх 4 з 4
вчора
вул. Довбуша, с. Чукалівка, 10хв до м. Івано-Франківськ
Особливості житлового комплексу:
- житловий комплекс закритого типу
- всього 50 квартир на весь ЖК
- 4х поверхові будинки
- штукатурка стін
- якісні 6ти камерні вікна

145 000 $
967 $/м²
Шухевича
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
150 / 72 / 30 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продам сучасний дизайнерський елегантний та комфортний особняк, обладнаний усім необхідним для комфортного проживання.
Площа будинку становить 150 кв.м.,
Площа земельної ділянки 4 сот.
Всі комунікації: Свердловина, каналізація міська, газ, електрика 5 кВт.
Будинок утеплений пінопластом товщиною 100 мм, що забезпечує енергоефективність та комфорт. Дах будинку накритий металочерепицею.
Будинок складається з двох поверхів з панельним перекриттям, а панорамні вікна забезпечують чудовий вид на місто.
Комбінований фасад , зовнішня підсвітка створюють стильний та елегантний вигляд будинку. Будинок має зручне розташування в екологічній зоні.
Всередині будинку ви знайдете продумане планування, г...

15 000 грн/міс
750 грн/м²
Чукалівка, 1
приміщення для надання послуг
20 м²
2023 рік побудови
2 дні тому
Оренда шиномонтажу з обладнанням — готовий бізнес!
Здається в оренду повністю укомплектований шиномонтаж. Все необхідне обладнання для роботи вже встановлене — можна починати працювати з першого дня без додаткових вкладень.
✅ Професійне обладнання
✅ Готове робоче місце
✅ Зручне розташування та заїзд для авто
✅ Підключені всі комунікації
✅ Підходить для постійної роботи та сезонного заробітку
Ідеальний варіант для майстрів або підприємців, які хочуть швидко запустити власну справу.

29 000 $
2 441 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
11.88 сот
2 дні тому
Продаж земельної ділянки — с. Чукалівка, урочище «Біля зеленого господарства» (Тисменицький р-н)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 11.88 соток з усіма комунікаціями та цільовим призначенням — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Площа: 0.1188 га
Цільове призначення: 02.01 (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд)
Комунікації: світло, газ, вода — поруч
Документи в порядку: технічна документація, витяг з ДЗК, кадастровий план
✅ Переваги:
Рівна ділянка правильної форми
Житлова забудова навколо
Зручний під’їзд
Тиха, зелена зона поблизу Івано-Франківська
Готова до будівництва
Телефонуйте: [телефон приховано]/ [телефон...

145 000 $
967 $/м²
Шухевича
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 51 / 38 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
Приватний будинок в котеджному містечко Qvartet
Пропонуються до продажу будинки в закритому містечку клубного типу. Обєкти з максимальним рівнем наповнення, готові до фінішного ремонту.
Основні переваги:
Площа ділянки: 4 сотки у приватній власності + частка у спільній території (всього 15 сотих на містечко).
Інженерія: Електрика, вода та каналізація розведені. Встановлено котел Baxi, зроблена чистова стяжка та гіпсова шпаклівка стін.
Комунікації: Міські мережі + індивідуальна свердловина з насосом для кожного будинку.
Безпека: Відеонагляд, закритий вїзд, облаштована прибудинкова територія.
Планування: Сучасне та функціональне, передбачено 3 санвузли для максимального комфорту родини....

145 000 $
967 $/м²
Шухевича, 47
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 72 / 29 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
2 дні тому
Пропонуємо сучасні будинки, в клубному містечку Qvartet у яких хочеться жити та насолоджуватися.
Елітний район(не саме село), район «Гірка».
Земельна ділянка загальної площі 15 сотих, розподілена по 4 сотих на кожний будинок і 3 сотих- загального користування.
Характеристики:
~ Продумане, до дрібниць, планування.
~Три санвузла.
~ Будівництво з цегли.
~ Зовнішнє утеплення базальтової ватою 10см.
~ Підключення до міських комунікацій.
~ Розведення електрики, води-каналізації.
~ Стіни- гіпсова шпаклівка.
~ Двоконтурний котел Baxi(опалення +гаряча вода) та зроблено опалення по будинку.
~ Чистова рівна стяжка.
~ Закрита...

43 500 $
677 $/м²
Довбуша вул., (Будинок 4)
2 кімнати
64.25 / 30 / 18 м²
поверх 2 з 4
2026 рік побудови
2 дні тому
Шукаєте спокійне місце для життя без міського гамору? Ця квартира саме для вас!
Основні характеристики:
Площа: 64.25м²
Поверх: 2-й — «золота середина» для будь-якого віку.
Планування: Двостороння квартира (багато світла!), дві окремі кімнати та роздільний санвузол.
Ціна-42 000дол.
Чому ЖК "Акварель" — це вибір для комфорту?
✅ Клубний формат: Лише 50 квартир на весь комплекс — ви будете знати всіх сусідів в обличчя.
✅ Малоповерховість: 4-поверхові будинки з ліфтом у кожному під’їзді — рідкісне та дуже зручне поєднання.
✅ Якість: Цегляне будівництво забезпечує чудову шумо- та теплоізоляцію.
✅ Закрита територія: Безпека вашої родини та приватність понад усе.
✅ Економія: Індивідуальне газове оп...
130 000 $
722 $/м²
Польова
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
180 / 100 / 16 м²
2 поверхи
7 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Привіт, друзі ! Сьогодні ми поговоримо про фантастичну можливість отримати будинок мрії в чудовому місті с. Чукалівка. Цей будинок площею 180 м2 розташований 7 сот землі
Тепер поговоримо про зручності. Біля будиноку розташована поруч міська каналізація, електрика та газ, що гарантує вам усі зручності сучасного життя. Крім того, він зручно розташований лише за 5 хвилин їзди від міста, тому ви матимете легкий доступ до всіх необхідних зручностей.
Якщо ви хочете зробити цей будинок мрії своїм, ми допоможемо вам. Просто звʼяжітьсяІ з нами, і ми з радістю вам допоможемо
До наступного разу,
щасливого пошуку будинку!
100 000 $
444 $/м²
Польова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
225 / 90 / 16 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продаж будинку в Чукалівці
Пропонується сучасний будинок площею 180 м² на ділянці 7 соток у затишному передмісті Івано-Франківська.
Переваги:
• поруч всі комунікації: газ, електрика, міська каналізація
• Зручне планування, просторий будинок
• Локація — лише 5 хв до міста
• Тиха та комфортна вулиця для життя
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір і комфорт поруч із містом.
За деталями та переглядом — пишіть в приватні повідомлення.
Ціна 100 000 $
Всі новобудови