Топ оголошень Черніїва

26 500 $
2 650 $/сот
Медична
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
4 дні тому
Продається дуже гарна ділянка під забудову в с. Черніїв. Всього 15хв.(7 км.) на авто від центру Івано-Франківська.
Площа 10 соток.
Затишна локація, асфальтований підʼїзд майже до ділянки, за парканом електрика та газ.
В селі розвинута інфраструктура, курсує комунальний транспорт!
Деталі та огляд за тел. в оголошенні.

78 000 $
2 600 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
30 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка у с. Черніїв комерційного призначення попри трасу Н10!
- код об’єкта - # 3 1 8 8
30 сот
65 м на 50 м
триктна форма
кадастровий номер — 2625887801:01:003:1269
геолокація - 48.843831, 24.722603
заїзд - траси Н10, навпроти заправки зразу, біля водоканалу
Ділянка знаходиться в гарній локації для ведення бізнесу, ділянка знаходиться попри головну дорогу Львів-Чернівці траса Н10, поряд ділянки активно ведеться комерцйна забудова, гарна транспортна розв'зяка, що ідеально підходить під логістику. Ділянка в процесі переведення під комерційне призначення, продаж на нового власника буде відбуватися після завершення переводу, орієнтовно початок травня документи будуть гото...

33 000 $
1 833 $/сот
Князя Осмомисла
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
18 сот
сьогодні
Земельна ділянка під будівництво
с. Черніїв
Площа - 18 сотих
Ділянка рівна, правильної форми, зручна для забудови.
Хороший заїзд - нова асфальтована дорога.
Комунікації поруч.
Село входить до Франківської ОТГ:
є школа, дитячий садок, магазини, регулярне маршрутне сполучення.
За детальною інформацією та переглядом телефонуйте

37 000 $
402 $/м²
Надвірнянська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
92 / 44 / 9 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок з ділянкою у садівничому товаристві "Смерічка" (Черніїв)
Будинок з шлакоблоку площею 92 м2 та земельна ділянка 4,5сотих.
Високий монолітний фундамент.
Сучасна огорожа.
На першому поверсі одна кімната на 24 м2 коридор 7м2 та кухня 9м2.
На другому можна зробити дві кімнати + горище на 20м2.
Поруч залитий фундамент для продовження будівництва на
30 м2 з підвальним приміщенням 3 на 4 м.
Вікна металопластикові.
Світло у будинку Є.
Під'їздна дорога -насипна.
Поруч озеро для відпочинку.

33 000 $
1 833 $/сот
Князя Осмомисла
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
18 сот
сьогодні
ЕКСКЛЮЗИВ
Земельна ділянка під будівництво
Продається простора земельна ділянка площею 18 сотих у с. Черніїв (Франківська ОТГ) — чудова можливість збудувати власний будинок у затишному передмісті Івано-Франківська.
Ділянка рівна, суха, правильної прямокутної форми, що дозволяє зручно розпланувати забудову: будинок, терасу, гараж, баню, господарські приміщення або облаштувати просторий двір із садом та зоною відпочинку. Площа 18 сотих дає достатньо простору для реалізації будь-якого проєкту — як компактного сучасного котеджу, так і великого сімейного будинку.
До ділянки веде нова асфальтована дорога, що забезпечує комфортний доїзд у будь-яку пору року. Поруч проходять необхідні комунікації...

15 000 $
750 $/сот
урочище Підгора
сільгосппризначення
20 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки в с. Черніїв (Івано-Франківська громада)
Площа — 20 сотих (дві суміжні ділянки по 10 сотих)
Цільове призначення — для сільського господарства
Розташування — поруч із дачними будинками, недалеко від центральної дороги
Зручний заїзд, рівна площа, доступна інфраструктура
Є потенціал для переведення під будівництво (житлова забудова)
Ділянка ідеально підходить для приватної садиби, дачного будинку або інвестиції на перспективу

54 000 $
309 $/м²
Князя Святослава, 30а
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
175 / 107 / 27 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
3 кім сирець в будинку клубного типу
3/4
Площа 175,4 м2 + земельна ділянка 3,5 сотих
Загальна площа ділянки 10,5сотих - у спільній власності 3-власників.
Квартира знаходиться на 3 поверсі, зверху ще є повноцінне горище.
У квартирі дуже великі 3 кімнати+ простора кухня. Є відкритий балкон. Всі комунікації є. Будинок обжитий.
У будинку всього 3 квартири- на кожному поверсі одна квартира.
Цегляний будинок.
Двір з ландшафтним дизайном, огороджений.

120 000 $
522 $/м²
Надвірнянська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
230 / 165 / 25 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
🏡 Продаж будинку в с.Черніїв поруч з містом
Просторий цегляний будинок загальною площею 230 м² на земельній ділянці 15 сотих.
✔️ 15 кВт світла, 3 фази
✔️ Газ на ділянці
✔️ Власна скважина 12 м
✔️ Металопластикові вікна
✔️ Дах — металочерепиця
✔️ Гідроізоляція фундаменту
✔️ Між поверхами — залізобетонні плити
✔️ На другому поверсі дерев’яне перекриття
✔️ Залито чистову стяжку
Обжита вулиця, поруч проживають сусіди. Зручна локація неподалік Івано-Франківська.

75 000 $
365 $/м²
Бандери
БЕЗ КОМІСІЇ
205.2 / 100 / 20 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається триповерховий будинок в с. Черніїв.
Встановлені металопластикові вікна, розведена електрика та опалення.
Цегляний будинок, дах шифер.
Є септик, підєднаний до будинку.
Комунікації біля ділянки.

120 000 $
522 $/м²
Надвірнянська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
230 / 120 / 25 м²
2 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Якісний будинок поруч з містом. с. Черніїв
🏡 Село Черніїв, поруч з Івано-Франківськом
📐 230 м² простору для життя і реалізації ідей
🏗 2 поверхи — продумане та зручне планування
Продумане планування для комфортного життя 🏡
🔹 Перший поверх:
– дві окремі просторі спальні
– велика кухня площею 25 м² — ідеальна для сімейних вечорів
– затишна окрема вітальня
– санвузол
– паливна (технічне приміщення)
– тамбур
– простора тераса для відпочинку
🔹 Другий поверх:
– чотири окремі спальні кімнати — ідеально для великої родини
– великий санвузол
Це справді якісне будівництво:
🧱 цегляний будинок з армованою кладкою
🛡 надійна гідроізоляція фундаменту
🪟 металопластикові вікна
🏠 дах — металочерепиця
🪵 дру...

69 000 $
160 $/м²
Князя Святослава
430 / 300 / 20 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається будинок в дуже крутій локації в с. Черніїв, друга лінія від дороги. В ціну входить земельна ділянка 15 сотих, літня кухня 90 м2 та будинок 430м2. Це незавершене будівництво, яке можна використати для комерційних цілей - дім пристарілих, готель, багатоквартирний будинок тощо.
Газ йде поруч з будинком, є септик, є помпа для води, електрика заведена до літньої кухні.
Всередині поштукатурено, сухо, без замокань і тд.
Навколо ні однієї вільної ділянки, тому це справді цікава пропозиція для комерційних цілей чи навіть власного проживання, якщо маєте велику сімʼю.
Код: 40077777

208 000 $
704 $/м²
надвірнянська, 76
БЕЗ КОМІСІЇ
296 / 159 / 12 м²
2 поверхи
18 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається будинок в гарній локації в с. Черніїв по вул. Надвірнянська
Площа будинку 295,5 м2
Житлова площа 158,8 м2
Земельна діл. правильної форми 18,81 сот
Будинок цегляний будувався для себе побудований 2017р
Перший поверх: велика вітальня дві просторі кімнати, кухня,кладова паливна, санвузол,веранда.
Другий поверх: гардеробна кімната, ванна, коридор, і чотири кімнати, велика світла тераса
Також є підвальне приміщення!
Всі комунікації підключені світло вода( власна скважина)газ, водовідведення(септик)
По будинку розведена проводка, по другому поверсі покручений гіпсокартон встановлені металопластикові вікна
Будинок знаходить в приміській зоні центральна дорога Черніїва, біля будинку є...

16 000 $
3 200 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка в с. Черніїв
Для будівництва і обслуговування будівель торгівлі!
Площа 0,0500
Ціна 16000 дол
Земельна ділянка правильної форми, рівнина!
Розташування дуже гарне, неподалік протікає потічк, дорога асвальтована, центральна частина села, ідеальне місце для бізнесу.
Показ у зручний час!!!

11 000 $
1 746 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
Пропонується доглянута дача в СТ “Дружба”, с. Черніїв у затишному місці поруч із лісом — ідеальний варіант для відпочинку та власного господарства.
Земельна ділянка — 6,3 сотих
Дачний будиночок з пічним опаленням. Є підвал та горище
Родючий, доглянутий ґрунт. 4 сотих виділено під город.
Багато плодових дерев: 5 яблунь, 3 вишні, 4 сливи, 3 персики
Ягідні кущі: чорна та червона смородина, аґрус, малина, полуниця, 4 сорти винограду
Хороша дорога та зручний заїзд до ділянки
Готове рішення для тих, хто хоче мати власний сад і город. Чудове місце відпочинку від міської метушні
Телефонуйте для детальної інформації та огляду

28 000 $
2 169 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
12.91 сот
сьогодні
Пропонуємо до продажу земельну ділянку комерційного призначення у селі Черніїв одному з найперспективніших передмість Івано-Франківська!
Ідеальна локація для Вашого бізнесу!
Стратегічне розташування:
Ділянка знаходиться у зоні активного розвитку, наближена до міста (всього 1км до Івано-Франківська).
Високий трафік: Зручний заїзд та виїзд, локація, що забезпечує високий автомобільний потік. Розташована навпроти автозаправки. Поруч вже функціонують комерційні об'єкти (склади), що гарантує синергію та потенційних клієнтів.
Ключові переваги ділянки:
Площа 12 соток: Оптимальний розмір для будівництва комерційного об'єкта від невеликого складу/цеху, СТО чи мийки.Також продається ділянка поруч....

25 000 $
2 822 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
8.86 сот
сьогодні
Ідеальна локація для Вашого бізнесу!
Стратегічне розташування:
Ключові переваги ділянки:
Площа 9 соток: Оптимальний розмір для будівництва комерційного об'єкта від невеликого складу/цеху, СТО чи мийки.
Комунікації:
Електропостачання:...

12 200 $
972 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення, під забудову
12.55 сот
сьогодні
Продаються дві земельні ділянки в с. Черніїв – Перспективна інвестиція в новий житловий масив!
Пропонуємо вашій увазі дві земельні ділянки в селі Черніїв, де незабаром розпочнеться будівництво нового житлового масиву з сучасною інфраструктурою. Це чудовий варіант для інвестицій або будівництва власного будинку в перспективному районі
Характеристики ділянок:
8 соток під будівництво: Роміром 20х40
4,55 соток сільськогосподарського призначення: Розмір 21х21,6
Зручне розташування: Не подалік виїзд на центральну дорогу та залізнична станція "Дружба"
Природа поруч: Зелена зона та озера
за деталями телефонуйте або пишіть
Ціна просто супер

33 000 $
1 833 $/сот
Князя Осьмомисла
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
18 сот
вчора
Продається простора земельна ділянка для вашого майбутнього дому! Площа - 18 сотих, рівна та правильної форми, що ідеально підходить для будівництва. Всі комунікації поруч, сусіди вже проживають, що створює комфортну атмосферу.
До ділянки веде нова асфальтована дорога, що гарантує зручний та швидкий доступ. Розташування – всього 15 хвилин їзди від центру Івано-Франківська, в мальовничому селі Черніїв. Село входить до ОТГ Франківська, тому тут є розвинена інфраструктура: магазини, садок, школа, а також зручне транспортне сполучення.
Не втратьте шанс стати власником цієї чудової ділянки!

69 000 $
160 $/м²
Князя Святослава
БЕЗ КОМІСІЇ
430 / 150 / 25 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продається просторий будинок у с. Черніїв, розташований на другій лінії від дороги.
У вартість входить земельна ділянка площею 15 сот.
Загальною площа: 430 м² та окрема літня кухня площею 90 м².
Ціна: 72 800$
Комунікації: поруч проходить газ, облаштовано септик, є помпа для води, електрика заведена до літньої кухні.
Будинок всередині поштукатурений, сухий, без ознак вологи чи замокань.
Локація повністю забудована, обжита, навколо немає вільних ділянок.

114 000 $
1 900 $/м²
Надвірнянська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
60 / 40 / 15 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
вчора
Продається новий дачний будинок з ремонтом, у якому ще ніхто не жив.
Площа – 60 м²
Земельна ділянка – 5 соток, з облагородженою територією: газон, озеленення, простора тераса для відпочинку.
У плануванні:
• 3 кімнати (2 окремі спальні та вітальня)
• кухня з вмонтованою технікою
• сучасний ремонт, готовий для життя
Опалення: електро + твердопаливна піч
Комунікації: свердловина, каналізаційний септик, електрика
Будинок створений для тих, хто цінує тишу та комфорт заміського життя, при цьому дорога до міста займає всього 10 хвилин.
Всі новобудови