Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Микитинців
Топ оголошень Микитинців

25 000 $
862 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 5)
1 кімната
29 / 15 / 7 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири 29 м² у ЖК «Вишневий»
6 поверх з 10
Площа — 29 м²
Кухня — 6,99 м²
Житлова — 15,03 м²
Квартира у стані сирець, у подарунок готовий дизайн-проєкт.
Будинок вже збудований, проводяться комунікації.
Здача — осінь 2026 року.Продаж по переуступці .
Переваги:
• поруч річка та місця для прогулянок
• тихий, спокійний район
• зупинка транспорту поруч
• школа та садочки в пішій доступності
• магазини та вся необхідна інфраструктура
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції чи оренди.
Ціна: 25 000$

80 000 $
727 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 5)
4 кімнати
110 / 80 / 20 м²
поверх 6 з 10
сьогодні
Івано-Франківськ
Продаю 4 кімнатну квартиру в новому житловому комплексі комфорт класу Ювілейний. На березі річки Бистриця.
Поверх: 6
Площа: 110м2
Планування: кухня-вітальня + 3 окремих кімнати + 2 великих лоджії з видом на річку.
Магазини
До центру міста 10 хвилин на авто.
Ціна 80000$

36 000 $
692 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 4)
1 кімната
52 / 11 / 19 м²
поверх 6 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира, в яку вже хочеться заїхати, всього 690$/м2
4 черга ЖК Ювілейний — будинок на етапі здачі 🔑
52 м² продуманого простору + готовий дизайн-проєкт з вдалим переплануванням.
▫️ 6 поверх із 10
▫️ Цегляний будинок
▫️ Індивідуальне газове опалення
▫️ Підʼїзди готові, двері встановлені
▫️ Підземний паркінг та кладові на поверсі
Комфортне житло для тих, хто цінує якість, простір і сучасний підхід до планування

49 000 $
3 267 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
15 сот
сьогодні
Пропонується земельна ділянка площею 15 сотих з великим, доглянутим подвір’ям.
— житлова кімната
— потребує завершення ремонту (можна облаштувати під себе)
Комунікації:
— світло
— вода
— інтернет
— встановлені камери спостереження
Ділянка обсаджена деревами, поруч невеликий ліс — дуже тиха та спокійна місцевість, ідеально для релаксу та приватності.
Чудовий варіант для:
— власного проживання
— заміського відпочинку
— або як готова ідея під бізнес (...

346 900 $
3 469 $/сот
Грицишина вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення, під забудову
100 сот
сьогодні
Продаж земельних ділянок в Микитинцях(Зелене господарство)
Комунікації газ проходить біля ділянок,каналізація 80 м2,світло біля ділянки.
Більшість ділянок переведено під житлову забудову.
Загальна площа ділянок на продаж 1 га сотих
Ділянкі продаються по 3-4 тис $ за сотку.
За детальною інформацією телефонуйте!!!

36 000 $
692 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 4)
1 кімната
52 / 20 / 16 м²
поверх 6 з 10
2025 рік побудови
2 дні тому
Продаж великої 1к в ЖК Ювілейний вул. Маланюка
Площа 52м2
Поверх 6/10
Будинок в фасаді, підʼїзди готові, двері встановлені
В ЖК є підземний паркінг, кладові на поверсі
Цегляне будівництво, газове індивідуальне опалення
До квартири входить дизайн проект, де грамотно здійснене перепланування

89 000 $
1 328 $/м²
Петра Маланюка вул., 52/2
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
67 / 27 / 13 м²
поверх 6 з 10
3 дні тому
Продається простора 2-кімнатна квартира з кухнею-студією в ЖК “Веселка Річкова”
Поверх: 6 з 10
Площа: 67 м²
Балкон: простора лоджія
Квартира дуже тепла та функціональна, продумане планування ідеально підходить для комфортного життя сім’ї або пари.
тепла підлога
індивідуальне опалення
повністю укомплектована меблями та технікою пральна машина:
холодильник газова варильна поверхня витяжка мікрохвильова піч
Локація та інфраструктура:
ЖК розташований у спокійному екологічно чистому районі поруч із річкою — ідеальне місце для прогулянок та відпочинку.
Поряд є все необхідне для комфортного життя:
- школа
- дитячий садок
- магазини та інфраструктура
Код об'єкта 8590

25 000 $
862 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 9)
1 кімната
29 / 15.3 / 6.99 м²
поверх 6 з 10
3 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири 29 м² у ЖК «Вишневий»
6 поверх з 10
Площа — 29 м²
Кухня — 6,99 м²
Житлова — 15,03 м²
Квартира у стані сирець, у подарунок готовий дизайн-проєкт.
Будинок вже збудований, проводяться комунікації.
Здача — осінь 2026 року.Продаж по переуступці .
Переваги:
• поруч річка та місця для прогулянок
• тихий, спокійний район
• зупинка транспорту поруч
• школа та садочки в пішій доступності
• магазини та вся необхідна інфраструктура
Ціна: 25 000 $

25 000 $
862 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 4)
1 кімната
29 / 15.03 / 7 м²
поверх 6 з 10
3 дні тому
Продаю 1-кімнатну квартиру в житловому комплексі в спальному районі міста.
В пішій доступності школа, садок, річка, магазини та зупинка.
Квартира знаходиться на 6 поверсі з південної сторони будинку.
Переуступка
Кухня 7м.кв
Житлова 15м.кв
Здача кінець 2026р
Роблять комунікації
Будинок збудований
В подарок йде дизайн проєкт продумай до дрібниць.
Хочете придбати дану квартиру ?
Телефонуйте

98 000 $
563 $/м²
Світла вул., 42
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
174 / 85 / 24.7 м²
3 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні

125 800 $
680 $/м²
Петра Маланюка вул., 58
4 кімнати
185 / 160 / 25 м²
поверх 10 з 10
2013 рік побудови
сьогодні
Площа 185 м² | 10 поверх | Дворівнева
Пропонується унікальна дворівнева квартира площею 185 м² з неймовірним простором та панорамними краєвидами на річку та місто.
Основні переваги:
Повноцінні 3 кімнати і open space простір для реалізації своїх планів
Два рівні з чітким зонуванням простору
Великі панорамні вікна
Високі стелі та друге світло
Власні залізобетонні сходи між рівнями
Стан сирець (ідеально для реалізації індивідуального дизайн-проєкту)
Перший рівень простора вітальня з великою площею скління, кухня-їдальня, санвузол, окрема кімната.
Другий рівень приватна зона: спальня, гардероб, санвузол.
Квартира має багато природного світла завдяки великим фасадним вікнам та мансардним вік...

32 900 $
706 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 4)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Ювілейний
1 кімната
46.6 / 27 / 12 м²
поверх 4 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Вигідна пропозиція на ринку нерухомості.
Продається простора 1-кімнатна квартира площею 46,6 м² на 4 поверсі у сучасному житловому комплексі біля річки.
Квартира має дуже вдале планування, що дозволяє комфортно облаштувати як для власного проживання, так і під інвестицію.
Переваги квартири:
— комфортний 4 поверх
— оптимальна площа — більше простору, ніж стандартні 1-кімнатні
— можливість зробити простору кухню-вітальню + окрему спальню
— зручний коридор із місцем під гардероб
— світла квартира з хорошим природним освітленням
— сучасний житловий комплекс
— нові будинки з якісним будівництвом
— облаштована територія
— зручна локація з хорошою інфраструктурою
Квартира чудово підійде як для...

45 200 $
726 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 3)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Вишневий
2 кімнати
62.3 / 40 / 9.2 м²
поверх 10 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
2-кімнатна квартира 62 м² продумане планування та простір для життя,цегляне будівництво,газ.
Продається 2-кімнатна квартира площею 62 м² з дуже зручним та функціональним плануванням.
Квартира ідеально підійде для комфортного проживання сім'ї або як вигідна інвестиція під оренду.
Планування:
простора кухня 9, 2 м²
велика вітальня 18, 8 м²
окрема спальня 13, 1 м²
роздільний санвузол (ванна + окремо WC)
функціональний коридор
лоджія 4, 6 м²
Переваги квартири:
правильне та логічне зонування
дві повноцінні окремі кімнати
можливість перепланування у кухню-студію
роздільний санвузол зручно для сім'ї
лоджія як додатковий простір (робоча зона або відпочинок)
хороша площа не маленька двійка, а пов...

58 000 $
723 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 3)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Вишневий
2 кімнати
80.2 / 45 / 13 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Велика 2-кімнатна квартира 80 м² з ідеальним плануванням
Квартира, яка дає відчуття повноцінного простору — фактично формат 3-кімнатного житла завдяки великій кухні-вітальні.
Площа — 80 м²
Планування:
— простора кухня 13 м² — центр життя квартири
— дві окремі кімнати(вітальня 20 м²,спальня 15 м²)
— велика прихожа/коридор (~13 м²) — багато місця під шафи
— роздільний санвузол — зручно для сім’ї
— дві лоджії — додатковий простір для відпочинку або зберігання
Переваги:
— правильне, продумане планування без втрати площі
— ідеальне зонування: окремо приватна та гостьова зона
— великі кімнати — комфортно для сім’ї
— багато місця для гардеробів і систем зберігання
— квартира легко перепланову...

49 000 $
3 267 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
15 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки з двома будинками у Микитинцях
— житлова кімната
— потребує завершення ремонту (можна облаштувати під себе)
— власного проживання...

73 000 $
1 594 $/м²
Юності вул., 11б
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
45.8 / 25 / 18.5 м²
поверх 7 з 11
сьогодні
🔥 Готовий бізнес під ключ! 1-к квартира з орендарями (проживають орендарі, платять 10 000 грн/місяць)
Формат «зайшов і заробляєш» без додаткових вкладень часу та грошей.
📐 Площа: 45,8 м² (кухня-студія 18,5 м²)
🏢 Поверх: 7 з 10
✅ Жодного дня простою — орендарі залишаються з новим власником
✅ Індивідуальне газове опалення (мінімальні комунальні)
✅ Якісний паркет (надійно та стильно)
Практичний варіант як для збереження та примноження коштів, так і для подальшого життя.
📊 Якщо потрібно — порахую реальну окупність під ваш бюджет!
Пишіть у дірект або телефонуйте: ☎️

49 000 $
980 $/м²
Юності вул., 33в
50 / 25 / 10 м²
2 поверхи
15 сот
1 кімната
вчора
Продається готовий бізнес у Микитинцях — затишний відпочинковий комплекс на території 15 соток, оточений деревами та поруч із невеликим лісом. Локація тиха, спокійна та ідеально підходить для релаксу й приватного відпочинку гостей.
На території розташовано два будинки:
Перший — повністю облаштований для відпочинку та вже готовий приймати клієнтів. Є баня, санвузол із душем і комфортна зона релаксу. На подвір’ї облаштовано чан, мангал, столики та невеликий басейн — усе, що потрібно для якісного відпочинку.
Другий будинок із гаражем і житловою кімнатою, потребує завершення ремонту. Його можна адаптувати під додаткові номери, житло для власників або розширення бізнесу.
Підведені всі комунік...

225 000 $
900 $/м²
Західна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 64 / 44.7 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
вчора
Продаж приватного будинку поруч з містом Івано-Франківськв с. Микитинці.
Окремо стоячий будинок з власним великим подвір’ям та огорожею.
Земельна ділянка 6,2 сот.
Два житлових поверхи:
перший поверх: велика кухня-вітальня, окрема кімната, гостьовий санвузол, погріб для зберігання продуктів та великий коридор з шафаю-купе для зберігання верхнього одягу.
другий поверх: три окремі кімнати з виходом, кожна має вихід на відкритий балкон, велика ванна кімната, гардероб.
Будинок якісного будівництва, має велкиий гараж, якісні широкі сходи на другий поверх.
З кухні-студії великі панорамні вікна та вихід на задній двір з зеленим газоном.
Вся територія закрита парканом, насаджені молоді дерева,...

99 000 $
1 151 $/м²
Петра Маланюка вул., (Будинок 5)
3 кімнати
86 / 45 / 22 м²
поверх 10 з 10
2 дні тому
Продаю велику 3кім квартиру в обжитій новобудові ЖК Ювілейний вул.Декабристів
Площа 86м2
Поверх 10/11 є ліфт
Ціна 102500$
Три окремі кімнати, та велика кухня студія площею 22м2, є дві засклені лоджії
Квартира внутрішня, ремонт якісний, збережений, усе залишається окрім особистих речей та дрібної техніки
89 000 $
1 328 $/м²
Петра Маланюка вул., 54/4
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Веселка річкова
2 кімнати
67 / 35 / 18 м²
поверх 6 з 10
2013 рік побудови
2 дні тому
Продається простора 2-км квартира з кухнею студією в спальному районі міста, поруч з річкою в ЖК "Веселка річкова".
Знаходиться на 6 (з 10) поверсі.
Загальна площа помешкання 67 кв.м. З балконом-лоджією.
У помешканні тепла підлога з індивідуальним опаленням.
Квартира укомплектована необхідними меблями і технікою: пральна машина, холодильник, газова варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч.
Поруч ЖК розвинена інфраструктура, школа, садок. Спокійний затишний район в екологічно чистій місцевості.
Всі новобудови