Топ оголошень Надвірної
105 000 $
438 $/м²
Європейська
БЕЗ КОМІСІЇ
240 / 138 / 37 м²
2 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
сьогодні
Продається будинок в затишному та спокійному місті Надвірна в декількох кілометрах від Карпат, Яремчі, Буковеля.
Якісне будівництво!
Сучасний проект!
Якісні дорогі вікна!
Гарна правельної форми ділянка.
Будинок вимурований з бетонних блоків та цегли а перестінки всі з цегли.

100 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
40 сот
сьогодні
Продається велика ділянка 40 сот. в м. Надвірна, обʼїзна дорога для ведення особистого селянського господарства.
Ділянка розташована в дуже вигідні локації, з однієї сторони житловий масив з іншої магістральна дорога. Ділянка правильно форми.
Телефонуйте.

1 353 $/міс
11 $/м²
Чорновола вул., 9а
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
123 м²
вчора
Надвірна
Івано-Франківська область
Здаю в оренду приміщення в торгово-офісному центрі в самому центрі міста, на вулиці Чорновола 9а.
0 поверх 111м2 = 555$
1 поверх 123м2 = 1353$
2 поверх 120м2 = 1200$
3 поверх кабінети = 5$ за м2
Всі міські комунікації.
Вода й каналізація на кожному поверсі.

310 000 $
330 $/м²
Володимира Великого вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
938 м²
вчора
Продається масштабний виробничий комплекс у Надвірній (Івано-Франківська обл.) з вигідною логістикою.
• Площа приміщень: 938.7 \text{ кв.м.}
• Площа землі: 5000 \text{ кв.м.} (0.5 Га)
Склад Комплексу:
Два великі виробничі цехи (консервний та сокодавочний), укомплектований магазин, офіси, підсобки, котельня, прохідна.
Бізнес-Потенціал:
Ідеально підходить для логістичного хабу, дистрибуційної бази, пекарні, харчосмакового або м'ясо-ковбасного виробництва. Є державні дозволи на пекарню та консервний цех.
Логістична Перевага:
• До Івано-Франківська (обласний центр): 18 км
• До траси Надвірна-Івано-Франківськ: 400 м
• Залізнична станція: 1 км
Автономність:
Комплекс повністю автономний завдяки вла...
100 000 $
763 $/м²
Гетьмана Мазепи вул.
єОселя
єВідновлення
131 / 62 / 14 м²
2 поверхи
14 сот
3 кімнати
2015 рік побудови
2 дні тому
Кадастровий номер ділянки: 2624085001:02:009:0047. Пасічна, вул. Ковпака.
14 соток чудової ділянки допоможуть втілити в життя всі Ваші мрії як ландшафного дизайнера.
Як навчають нас світова історія та сучасна реклама: «Добре мати маєток серед гір». Будь Ви римським імператором, легітимним президентом, або середньостатистичним обивателем з багатим внутрішнім світом, час від часу в будь-якому з нас, виникає потяг до спокійного життя…. далекого від метушні великих міст... Райський куточок на луках серед гір, дав притулок чудовому зразку вінтажної архітектури. Вдалині від труб що коптять, посеред лугових трав, розташувався наш чудовий будиночок. Свіже повітря, блакитні води річки, електрифікаці...

68 000 $
798 $/м²
Грушевського вул., 32
БЕЗ КОМІСІЇ
4 кімнати
85.2 / 60.2 / 6.9 м²
поверх 1 з 5
2 дні тому

110 000 $
529 $/м²
Шевченка, 3
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
4 кімнати
208 / 70.8 / 57.8 м²
поверх 4 з 5
2 дні тому
Продаж дворівневої квартири в центрі м. Надвірна
📍 4-5 поверх
📐 Загальна площа — 208 м²
🍽 Кухня-вітальня — 57,8 м²
💰 Ціна — 110 000$
Простора дворівнева квартира в самому центрі міста — ідеальний варіант для великої сім’ї або тих, хто цінує простір і комфорт.
Особливість цієї квартири — велика кухня-вітальня з панорамним виглядом на гори, де можна насолоджуватись краєвидами щодня. Продумане планування дозволяє зручно зонувати простір для відпочинку та життя.
Індивідуальне газове опалення — тепло та економія у будь-який сезон. Дах утеплений та якісно зашитий OSB-плитою.
Локація — одна з найкращих: центр міста, поруч школа, дитячий садок, парк, магазини, аптеки, зупинка транспорту, стадіо...

105 000 €
360 €/м²
Володимира Великого вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
292 / 138 / 30 м²
2 поверхи
21 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продається просторий будинок у м. Надвірна, ідеально розташований у тихому районі з прекрасною інфраструктурою. Загальна площа будинку становить 292 м², з яких 138 м² – житлова площа, що робить його чудовим варіантом для великої родини. Будинок має 6 кімнат, простору кухню та два санвузли, що забезпечує зручність для всіх мешканців. Особливий затишок додає діючий камін.
На цокольному поверсі є гараж і господарське приміщення, що значно збільшує функціональність будинку та зручність для зберігання речей чи обладнання.
Будинок оснащений водопостачанням зі свердловини, з можливістю підключення міської води, а каналізація – міська. Відмінна звукоізоляція та бетонне перекриття гарантують комфор...

5 999 $
1 200 $/сот
Рамішвілі
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
5 сот
2 дні тому
Земельна ділянка під білборд з готовим проектом на АЗС | Кільце Івано-Франківськ – Буковель
Вигідне вкладення, яке точно окупиться!
Продається комерційна земельна ділянка площею 5 сотих, ідеальної форми — під розміщення білборду. Локація — !
Де саме?
Прямо на території АЗС, на основному кільці при в’їзді в Надвірну — траса Івано-Франківськ – Буковель.
Цей білборд буде видно з усіх сторін руху: і з боку Франківська, і з боку Буковелю, і з міського заїзду.
Асфальтована дорога, активний трафік щодня — це золота жила для реклами.
Що вже є?
• Дозвіл на розміщення білборду
• Готовий проєкт
• Комунікації поруч
• Повністю легальне розміщення
• Пряма видимість та великий потік автомобілів
Ціна —...

577 650 $
900 $/м²
Грушевського вул., 2а
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
641.8 м²
2015 рік побудови
3 дні тому
Продається готовий бізнес — торговий комплекс у самому центрі Надвірної!
Ідеальна інвестиційна пропозиція з уже сформованим стабільним доходом та діючими орендарями. Об’єкт повністю функціонує та не потребує додаткових вкладень — починайте отримувати прибуток одразу після придбання.
Поверховість: 4 поверхи
Загальна площа: 642 м²
Земельна ділянка: у приватній власності
Комунікації: всі міські — електропостачання 30 кВт, вода, каналізація
У комплексі працюють як мережеві, так і локальні орендарі, що забезпечують стабільний потік відвідувачів:
✔ магазини господарських товарів
✔ одяг та взуття
✔ інтернет-магазин
✔ салон краси
✔ складські приміщення
Вигідне розташування в центральній частин...

68 000 $
798 $/м²
Грушевського вул., 32
БЕЗ КОМІСІЇ
4 кімнати
85.2 / 60.2 / 6.9 м²
поверх 1 з 5
3 дні тому
Продаю 4-кімнатну квартиру в місті Надвірна
Вул.Грушевського
Загальна площа 85.2м2
1/5поверх
Кухня 6.9м2
Житлова 60.2м2
Індивідуальне газове опалення
Можна переробити під комерцію
67 000 $
1 426 $/м²
Княгині Ольги вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
2 кімнати
47 / 29 / 10 м²
поверх 4 з 5
4 дні тому
✨ Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду… ✨
У місті Надвірна, в районі вулиці Кості Левицького, продається стильна та абсолютно нова 2-кімнатна квартира. Це не просто житло — це готовий простір для комфортного та красивого життя без жодних додаткових витрат.
🏡 47 м² продуманого комфорту: • 2 просторі світлі кімнати
• 4 поверх
• новіший будинок
• неймовірний вигляд з вікна на гори 😍
У квартирі зроблено дорогий якісний ремонт «для себе», не на продаж. Тут продумано все до деталей: ✔ повністю замінена електропроводка
✔ нові труби та комунікації
✔ індивідуальне опалення
✔ сучасний стильний інтер’єр
✔ якісні меблі та техніка
І найголовніше — ВСЕ залишається новим власникам. Саме так, як на...
72 800 $
800 $/м²
Козацька вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
91 / 30 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
4 дні тому
Отримали в продаж новий сучасний проект будівництва таун хаусів в м. Надвірна поруч з центральним озером , недалеко від центру 10хв пішки. Площа 92м2, 3сот землі. Монолітно-каркасне будівництво. Закрита територія! Дуже зручна локація! Якісне будівництво! Залишилось декілька таунів!
110 000 $
1 294 $/м²
Соборна, 12а
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
85 / 50 / 15 м²
поверх 7 з 9
4 дні тому
Простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Смарагд», у самому центрі міста Надвірна — це поєднання елегантного дизайну, сучасних технологій і максимального комфорту для життя.
Площа квартири — 81,4 м², продумане планування ідеально підійде для сім’ї:
Велика кухня-вітальня з панорамними вікнами, зонована на робочу частину та зону відпочинку — ідеальне місце для вечорів із сім’єю чи друзями.
Спальня 20 м² — простора, затишна, повністю укомплектована якісними меблями.
Дитяча кімната — облаштована з любов’ю та турботою про комфорт малечі.
Дві лоджії з неймоврними краєвидами на місто та гори.
Роздільні санвузли, виконані у сучасному дизайні.
В квартирі зроблено ремонт з дорогих і якісних матеріа...
135 000 $
854 $/м²
Дорошенка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
158 / 145 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
5 днів тому
Продаж будинку в м. Надвірна
Сучасний та повністю облаштований будинок для комфортного сімейного проживання.
• Площа будинку — 158 м²
• Площа літнього будинку та гаражу — 65 м²
• Площа земельної ділянки — 6 соток
• Ландшафтний дизайн
• Благоустрій території
• Світло, газ, вода (свердловина), каналізація — септик
• Меблі та техніка залишаються
• 3 спальні
• 2 балкони
• Тераса
• Основний та гостьовий санвузли
• Індивідуальне газове опалення та газопостачання
• Територія огороджена
Будинок поєднує комфорт, функціональність та затишну атмосферу для життя.
[телефон приховано]
[телефон приховано]

105 000 €
360 €/м²
Володимира Великого вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
292 / 138 / 15 м²
3 поверхи
21 сот
6 кімнат і більше
1999 рік побудови
1 тиж. тому

160 000 $
1 127 $/м²
Роксолани вул., 9
БЕЗ КОМІСІЇ
142 / 60 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продається затишний двоповерховий деревʼяний будинок з бруса у гірському місті Надвірна .
В такому будинку справді приємно жити. Дуже теплий, доглянутий, із хорошою атмосферою , нічого зайвого . Загальна площа 142 м2
На першому поверсі зручне планування: коридор, велика прихожа, простора вітальня для сімейних вечорів, кухня, паливна та санвузол. На підлозі натуральний паркет, а на другий поверх ведуть надійні дубові сходи .
Другий поверх — батьківська спальня, дитяча кімната, ще один санвузол, велика кімната для відпочинку (можна зробити сімейну вітальню або ігрову) та гардеробна. Є вихід на горище по відкидній драбині — зручно для зберігання сезонних речей.
Ділянка 6 сотих, правильної...

110 000 $
625 $/м²
Лесі Українки вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
176 / 60 / 12 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
1996 рік побудови
1 тиж. тому
Продам просторий та світлий будинок у приватному секторі міста Надвірна. Ідеальний варіант для комфортного сімейного проживання або як заміський будинок для відпочинку.
Загальна площа будинку становить 176 м. Земельна ділянка 6 сотих. Будинок має зручне та продумане планування. Три окремі кімнати велику вітальню простору зону відпочинку та три санвузли що забезпечує комфорт для всієї родини.
Під усім будинком облаштований повноцінний підвал який можна використовувати для зберігання речей або як майстерню. Також є гараж сад і город.
Будинок збудований з якісних матеріалів має приємну атмосферу та функціональне планування без зайвих площ.
Розташований на тихій спокійній вулиці з хорошими с...
77 000 $
828 $/м²
Княгині Ольги вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
93 / 80 / 12 м²
поверх 5 з 8
2018 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж 3-кімнатної квартири у м. Надвірна | ЖК «Смарагд»
м. Надвірна, вул. Соборна
Житловий комплекс «Смарагд»
Продається простора квартира у сучасному житловому комплексі з комфортним плануванням та хорошою локацією.
• 3 кімнати
• Площа — 93 м²
• Поверх — 5
• Ліфт працює
• Квартира двохстороння
• Світла та простора
• Зручний район для проживання
Ідеальний варіант для сім’ї або для тих, хто шукає комфортне житло у місті.
Всі новобудови