Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Угорників
Топ оголошень Угорників

239 900 $
1 395 $/м²
Берегова
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
172 / 70 / 30 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається стильний 4к барнхаус 172 м2 неподалік річки
Продається ГОТОВИЙ барнхаус.
БУДИНОК
- фундамент гідроізольваний та утеплений
- стіни цегла 1.5
- фасад клінкер, утеплення пінопласт 150 мм
- гіпсова штукатурка
- енергоефективні вікна
- тоноване скло балконних перил
- 2 поверхи
- 4 спальні
- 2 тераси загальної площі 20 м2 (не враховані у вказаній загальній площі будинку)
- гараж
КОМУНІКАЦІЇ
- газ
- світло 3 фази 18 кВт
- розтермінування
- введення в експлуатацію одразу на нового власника
162 000 $
579 $/м²
Козацька, 66
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
Відеотур
280 / 87.5 / 16.2 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
сьогодні
Новий дом під Є-відновлення для кількох поколіннь.
Продається новий будинок 2012 року у гарному стані.
На кожному поверсі кухня і санвузол.
Є де розміститись старшому поколінню, все окремо.
4 кімнати, три окремі спальні + дві кухні .
Санвузли на нульовому, 1 та 2 поверхах.
Три ванні кімнати .
Підвал ( облаштоване як укриття), сухий, теплий, доглянутий.
Комунікації: центральна каналізація, світло, колодязь, вода.
Є можливість підключення газу.
Електричний та твердопаливний котел опалення.
Гаряча вода бойлер.
Капітальний ремонт.
Будинок утеплений (100мм пінополістерол),+ штукатурка. Фундамент армований моноліт.
Перекриття залізобетон.
Криша паро та гідробарьєр+ утеплення (200мм мінвата)
3х...

43 000 $
1 024 $/м²
Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8
1 кімната
42 / 29 / 13 м²
поверх 14 з 14
2025 рік побудови
4 тиж. тому
Продається 1 км видова квартира в чудовій локації на березі річки в новому сучасному ЖК
- площа 42 м2
- ЖК Паркова Алея
- будинок зданий в експлуатацію
- неймовірний краєвид на річку
ВІДЕООГЛЯД:

83 000 $
692 $/м²
федорченка
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси COMFORT TOWN 2
120 / 50 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Продається таунхаус пл.120 м2 в Угорниках
Знаходиться в десяти хвилинах їзди до центра, 5хв. пішки школа, дитячий садок, магазини, зупинка транспорту. Асфальтована дорога до таунхаусів.
Є мансардне приміщення, найвища точка 2.6 метра. Додатково можна зробити кімнату або велике підсобне приміщення.
Наповнення:
-Підведення всіх міських комунікацій (газ, світло, вода, каналізація).
-Встановлення лічильників (газ, світло, вода)
-Дах будиночка покритий якісною німецькою металочерепицею
-Зовнішні стіни будинка утеплені пінопластом 10см
-Вхідні броньовані двері
-Вікна з подвійним склопакетом 6-ти камерний профіль
-Штукатурка стін під маяки
-Благоустрій території облагороджено бруківкою, парканом...

95 000 $
704 $/м²
Тополина
БЕЗ КОМІСІЇ
135 / 53.1 / 27.1 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продається якісний і вже збудований таунхаус (ПОВНІСТЮ ЦЕГЛЯНЕ БУДІВНИЦТВО) в затишній локації, поруч є школа, садочок, АТБ та автобусна зупинка. До будинків пролягає асфальтована дорога.
У вартість входять:
- всі міські комунікації, і газ теж є);
- утеплення будинку пінопластом 100мм;
- відгородження від сусідів парканами;
- облагородження прибудинкової території;
- якісні металопластикові вікна (3 скла, два склопакети, та шестикамерний профіль);
- добротні важкі металеві двері;
- привітні сусіди та комфортне життя у власному двоповерховому будинку.
Стосовно детальнішої інформації та огляду телефонуйте!!!

61 800 $
3 472 $/сот
Берегова, 31
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
17.8 сот
вчора
Продаж ділянки в Угорниках під будівництво 1-2 особняків, таунхаусу, площа 17,8 соток, ширина фасадної частини 31,5 м, вул.Берегова:
- Свідоцтво про право власності,
- Поштова адреса,
- Фундамент під 2 будинка,
- Світло, газ біля ділянки.
Ціна - 61800 у.о. (3435 у.о. за сотку)
Розглядаються всі пропозиції!

219 000 $
1 223 $/м²
Героїв Миколаєва
БЕЗ КОМІСІЇ
179 / 91 / 65 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість стати власником півособняка-дуплексу, що поєднує в собі комфорт заміського життя та зручність міської інфраструктури. Загальна площа кожного 179 м², що забезпечує достатньо простору для комфортного проживання. Навіс під 2 авто до кожного дуплексу. Важливою перевагою є наявність та врізка в міську каналізацію, води та газу. Мурований з коломийської цегли, ззовні буде утеплено 10 см пінопластом та покритий кольором. Перекриття з залізобетонних плит. Повноцінних два поверхи. Дах рівний утеплений пінобетоном, стяжкою та ПВХ плівкою. Перший поверх: велика кухня-столова площею 65 м², гостьовий санвузол та котельня. Вітражні металопластикові вікна. Вентил...

219 000 $
1 217 $/м²
Героїв Миколаєва
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 100 / 64 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість стати власником півособняка-дуплексу, що поєднує в собі комфорт заміського життя та зручність міської інфраструктури. Цей сучасний дуплекс стане ідеальним вибором для тих, хто цінує простір, якість та зручність. Загальна площа 180 м², що забезпечує достатньо простору для комфортного проживання. Навіс під 2 авто. Газ підведений. Встановлений лічильник на електроненергію, підведено 8 кВт. Міська вода та каналізація. Мурований з коломийської цегли, перекриття з залізобетонних плит, що забезпечує міцність та довговічність. Зовні утеплений 10 см пінопластом. Дах рівний утеплений, виконаний з залізобетонних плит, пінобетону, стяжки та ПВХ плівки, який мо...

130 000 $
551 $/м²
Тополина
БЕЗ КОМІСІЇ
235.9 / 80.1 / 13.9 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2014 рік побудови
сьогодні
Продається дуплекс в Угорниках по вулиці Тополина. Збудований в 2014 році. Дуплекс складається із цоколя і повноцінних два поверхи. Централізована міська вода і каналізація. Опалення - газовий котел. Додатково є свердловина на воду. Дуплекс цегляний, залізобетонні панелі перекриття. Накритий шифером. Цоколь - кімната, приміщення під сауну, комора, гараж, кухня і заведені всі комунікації. Перший поверх - 2 кімнати, кухня, санвузол, місце під камін і вихід на терасу. Другий поверх - 4 кімнати, санвузол. Є велике горище з можливістю зробити ще один повноцінний поверх.

65 600 $
5 467 $/сот
Ольги Рошкевич
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка під будівництво житлового будинку у Угорниках по вулиці Ольги Рошкевич , прощею 12 соток

125 000 $
919 $/м²
Повстанців, 125
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Містечко Затишне
136 / 100 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
До вашої уваги представляємо найкрасивіше Містечко «Затишне», яке розташоване в приміській приватній зоні в локації вул.Тисменецька.
Наше містечко виділяється з поміж інших високою якістю,а саме :
📌монолітно-залізобетонним перекриття між поверхами
📌утеплення фасаду 10 см пінопластом
📌6-ти камерні м/п вікна
📌внутрішня гіпсова штукатурка
📌залиті бетонні сходи на другий поверх
📌гідроізоляція та утеплення фундамента
📌димохід на камін
Територія заднього двору та вся територія нашого містечка облаштована бруківкою та газоном.
Даний проєкт розроблений в сучасному стилі, з просторими терасами та освітленням території
🎯Можлива гнучка система розтермінування.🎯 Перший внесок всього 30%,а останній п...

95 000 $
655 $/м²
Тисменицька вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
Відеотур
145 / 72.7 / 33.4 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продається готовий дуплекс у котеджному містечку біля річки в тихій, екологічній та спокійній локації. Закрита територія, на якій розташовано всього 3 будинки. Дуплекси готові,збудовані та накриті. З усіма підведеними комунікаціями.
Уся необхідна розвинена інфраструктура в пішій доступності.
У вартість входить:
внутрішня штукатурка стін
готовий фасад
встановлений паркан
засіяний газон
бруківка
підключені всі комунікації (вода, електрика, газ, каналізація)
Здача літо 2026
Тобто ви отримуєте повністю підготовлений будинок під ремонт — можна одразу планувати дизайн і поступово заїжджати. Цього місяця буде оздоблення фасаду будинку. Розмір земельної ділянки 4 сотих. Також поруч з ділянкою 2.7...

29 900 $
1 495 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
20 сот
вчора
Івано-Франківськ
Калушське шосе
Продаю земельну ділянку на в'їзді до Івано-Франківська, біля авторинку.
Площа: 20 соток
Фасад: 40 метрів
Електрика: біля ділянки
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.
До траси : 200 метрів
Ціна 29900$
[телефон приховано]Вячеслав

117 000 $
1 848 $/м²
Тисменицька вул., 3В
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
63.3 / 40 / 11 м²
поверх 8 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продається квартира з продуманим плануванням в якій маємо окремо кухню, спальню, кімнату яка може бути або дитяча або кабінет, окремо ТВ зона і гардероб
Квартира світла і сонячна південна сторона повністю укомплектована меблями та технікою заходь та живи
Індивідуальне газове опалення
Поруч річка
До центру дві зупинки
Поверх 8/10
Площа 63.3

67 500 $
148 $/м²
Явора Святославв, 2/1
БЕЗ КОМІСІЇ
456 / 166 / 40 м²
3 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
вчора
ТЕРМІНОВО!!!ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ
Продається цегляний дуплекс в затишному передмісті Івано-Франківська (с.Угорники) :
- проект з функціональним плануванням;
-будинок знаходиться на облаштованій вулиці в котеджному містечку,
-ділянка 5 соток;
-міська вода і водопровід, додатково зроблена скважина на воду; -
-велика кухня і вітальня;
-всі кімнати роздільні;
- три санвузла;
-окрема котельня;
-енергоефективні 5-тикамерні металопластикові вікна;
-гараж на два автомобіля з можливістю входу з будинку;
-дах (утеплений)
Є ВЛАСНЕ УКРИТТЯ У БУДИНКУ
Розвинена інфраструктура - школа, садочок, магазини, зупинка транспорту, 67500$

125 000 $
962 $/м²
Тисменицька вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
130 / 35 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Продається сучасний дуплекс у Угорники — ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із містом, але в спокійній приватній локації 🌿
Площа будинку — 136 м²
Площа земельної ділянки — 2,8 сотки
Планування продумане для комфортного життя всієї сім’ї:
* 1 поверх: простора кухня-вітальня з виходом на задній двір, гараж, паливна
* 2 поверх: 3 окремі кімнати, два відкриті балкони
* власний гараж 🚗
* затишний задній двір для відпочинку або тераси
Переваги локації:
* зручний заїзд у містечко з двох сторін
* хороший асфальтований під’їзд
* лише 10 хвилин до центру Івано-Франківськ
* тиха та перспективна приватна забудова
Додатковий плюс — можливість розтермінування 💼
Цей дуплекс — чудове поєд...

13 000 $
1 798 $/сот
Тисминецька
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
7.23 сот
сьогодні
Земельна ділянка під забудову в с. Угорники
Урочище "Під Горби" – лише 10 хв від Івано-Франківська!
Пропонується ділянка 7.29 соток у затишному районі з хорошим доїздом.
Характеристики:
– Призначення: під індивідуальне будівництво
– Зручний заїзд з дороги
– Світло вже на вулиці
– Обжита вулиця – поруч сусіди живуть постійно
– Тиха місцевість, свіже повітря та мальовничі краєвиди
Телефонуйте для швидкого огляду!
Не втрачайте шанс побудувати дім мрії в чудовому місці!

99 990 $
1 557 $/м²
Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
64.2 м²
2017 рік побудови
вчора
Продається комерційне приміщення в ЖК “Паркова Алея”, Івано-Франківськ
Площа — 64,2 м².
Світле та просторе приміщення з ремонтом, розташоване у сучасному житловому комплексі. Має зручне планування, окремий вхід та всі необхідні комунікації. Ідеально підійде під офіс, дитячий центр, салон краси чи інший вид діяльності.
Локація — район із активним пішохідним і автомобільним трафіком.
Є якісне освітлення, охайний санвузол, зона ресепшн/кухні.
Будинок новий, територія доглянута.

99 990 $
1 557 $/м²
Героїв Миколаєва вул., 129А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Паркова Алея
приміщення вільного призначення
64 м²
2013 рік побудови
вчора
Площа — 64,2 м².
Є якісне освітлення, охайний санвузол, зона ресепшн/кухні.
Будинок новий, територія доглянута.

125 000 $
450 $/м²
Яремчука
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
278 / 150 / 40 м²
3 поверхи
7 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
вчора
Підходить під постанови, сертифікати!
Продаж будинку в Угорниках – 278 м² простору та комфорту! В 10 хв до центра м. Івано-Франківськ
Може бути суттєвий торг!
Поруч ще є земельна ділянка, якщо потрібно більше землі.
Цегляний будинок із цокольним приміщенням, гаражем на 2 авто та земельною ділянкою.
Площа — 278 м², утеплений, побудований для себе.
Переваги:
Земельної ділянки 7 с.
Світло 8 кВ
Підігрів підлоги
електрика
Септик, скважина
Гараж на два авто!
Просторий цоколь — для хобі, майстерні або зони відпочинку
Тиха локація, хороші сусіди, зручний заїзд.
Телефонуйте для детальної інформації та огляду!
Всі новобудови