Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 192
7 639 оголошень
- найбільша площа
7 639 оголошень
- найбільша площа

111 000 $
2 313 $/м²
Родини Крістерів вул., 16
1 кімната
48 / 15 / 21 м²
поверх 9 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
✨ 1-кімнатна квартира, ЖК «Варшавський-2»
📍 вул. Родини Крістерів, 16
• 48 м² | 9/25 поверх
• кухня-вітальня + спальня + гардеробна 🛋️
• сучасний ремонт, панорамні вікна ☀️
🏢 Закрита територія, охорона, паркінг
📍 Поруч ТРЦ Retroville, магазини, кафе
💼 Ідеально для життя або інвестиції!
📞 Запрошую на перегляди — звертайтесь за номером телефону!

98 500 $
1 650 $/м²
Тираспольська вул., 44
3 кімнати
60 / 31 / 15 м²
поверх 5 з 5
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується на продаж простора 3-х кімнатна квартира в затишному клубному будинку. Це ідеальне поєднання приватності заміського життя та комфорту мегаполісу.📍 Локація:8 хвилин пішки до ст. метро «Сирець».Район з великою кількістю зелені: поруч Сирецький гай та парк «Дубки» для прогулянок і відпочинку.Основні переваги:Формат «Клубний будинок»: невелика кількість сусідів, закрита територія та відчуття безпеки.Площа та планування: 3 окремі кімнати, що ідеально підходять для сім’ї з дітьми або облаштування кабінету.Статус: Без комісії для покупця! Ви заощаджуєте на оформленні.Чому варто обрати саме цю квартиру:Ексклюзивність: Клубні будинки завжди вище цінуються завдяки якості будівниц...

158 000 $
2 194 $/м²
Герцена вул., 35
2 кімнати
72 / 35 / 13 м²
поверх 2 з 20
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується на продаж (БЕЗ КОМІСІІ) чудова та простора, повністю укомплектована квартира у престижному ЖК "Герцен Парк" (вул. Герцена, 35) у Шевченківському районі. Квартира з якісним ремонтом розташована на 2-му поверсі 20-ти поверхового будинку та має заальну площу 72 кв.м. + велику лоджию та гардероб. В квартирі з 2-ма окремими кімнатами Є для комфортного проживання вся необхідна мебля та техніка (яка залишаеться)!Це ідеальний варіант "заїжджай та живи" . Роздільний сан вузол має теплу підлогу.. Лічильники на все + на тепло. Батареї з регулятором. ЖК 2017 року має закриту територію, підземний паркінг та розвинену інфраструктуру. Відрізняється гарною теплоізоляцією, панорамними видами та...

80 000 $
1 242 $/м²
Лариси Руденко вул., 21
2 кімнати
64 / 29 / 12 м²
поверх 18 з 18
2001 рік побудови
сьогодні
Без Комісії! Продаж 2 кімнатна квартира в Дарницькому районі, вул. Лариси Руденко 21. Квартира знаходиться на 18 поверсі з 18 поверхівки. Зверху є повноцінний технічний поверх. Загальна площа становить 64,4 м.кв. Продаж частково з меблями. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 80000 у.о. КОД 21147354

85 000 $
2 500 $/м²
Новогоспітальна вул. (Щорса пров.), 5-А
1 кімната
34 / 19 / 6 м²
поверх 2 з 9
1972 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири на Печерську — ідеально для життя або під оренду.Адреса: м. Київ, Печерський р-н, вул. Новогоспітальна, 5А (м. Печерська)Коротко про переваги:Чудове розташування у центрі — крокова доступність до метро Печерська, транспортних маршрутів, супермаркетів, кав’ярень.Зручна планування одно кімнати — підходить як для одинокої людини, пари або інвестиції під оренду.Тихий двір, розвинена інфраструктура району, поруч парки та медичні заклади.Продаж без комісії — економія на послугах агентства.

138 000 $
1 971 $/м²
Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), 7
3 кімнати
70 / 45 / 9 м²
поверх 2 з 5
1959 рік побудови
сьогодні
⭐⭐⭐⭐⭐
Ідеальна квартира саме для Вашої сім'ї
✅ Престижне розташування в серці міста, розвинена інфраструктура: поруч супермаркет Novus, дитячі садки, школи, зони відпочинку.1
✅ Зручна транспортна доступність: до метро Печерська, Палац Україна, Звіринецька – пішки.1
✅ Будинок 1959 року, цегляний, «сталінка», залізобетонні перекриття.
✅ Сучасний ремонт: утеплення, замінені комунікації, якісні матеріали, натуральний паркет, броньовані двері.
✅ Повністю мебльована: кухня, вітальня, спальня, коридор.
✅ У дворі – дитячий майданчик, парковка, в’їзд через шлагбаум.
☎️ Телефонуйте, з радістю організую перегляд!

108 000 $
2 250 $/м²
Авіаконструктора Ігоря Сікорського вул. (Танкова), 4-Б
1 кімната
48 / 20 / 19 м²
поверх 19 з 25
2014 рік побудови
сьогодні
⭐⭐⭐⭐⭐
Чудова квартира для власного життя або орендного бізнесу
✅У десяти хвилинах неспішної ходьби знаходиться метро «Берестейська».
✅Територія комплексу закрита та знаходиться під цілодобовою охороною з підключенням системи контролю доступу.
✅З вікон комплексу відкривається чудова панорама на зелену зону.
✅Знаходиться ЖК біля паркової зони Нивки, Дубки і Сирецький.
✅В районі забудови розташоване консульство США.
✅Генератор на ліфт встановлений та за потреби функціонує.
✅Квартира наповнена технікою та меблями для комфортного проживання.
☎️ Телефонуйте, з радістю організую перегляд!
113 000 $
1 899 $/м²
Вишгородська вул., 45/4
1 кімната
60 / 20 / 22 м²
поверх 9 з 25
2012 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ
ПРАЦЮЄМО З ПРОГРАМАМИ
Пропонується до продажу
Однокімнатна квартира в елітному Житловому Комплексі „Паркове Місто “
- Поверх - 9/25 - го будинку
У будинку встановлений генератор — ліфти працюють без перебоїв
Вода є завжди
Опалення стабільне навіть при відключеннях
Гарний та безпечний 9 поверх
Параметри :
- Загальна площа - 59,5 м. кв.
- Кухня - Вітальня - 22, 1 м. кв.
- Спальна - 19 м.кв.
- Санвузол - 4,5 м. кв.
- Просторий Хол. - 10,1 м. кв.
Квартира простора, світла, наповнена повітрям і спокоєм!
Тут кожен ранок починається з тиші , а вечори — з відчуття гармонії та затишку.
Особлива атмосфера:
Весною територія перетворюється на квітучий парк —
аромат бузку, зе...
113 000 $
1 712 $/м²
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 9-А
2 кімнати
66 / 31 / 12 м²
поверх 16 з 16
сьогодні
Голосіївський район, вул. Максимовича 9 в двокімнатна видова квартира з новим ремонтом, ніхто не жив, якісний ремонт, робили для себе, три кондиціонери, метро Васильківська, ВДНГ 10-15 хвилин пішки. За держпрограмою розглядаємо продаж. Без комісії для покупця

80 000 $
1 860 $/м²
Сергія Данченка вул., 32
1 кімната
43 / 13 / 11 м²
поверх 4 з 17
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж стильної дизайнерської 1-кімнатної квартири в ЖК «Новомостицько-Замковецький», Подільський р-н, вул. С.Данченка, 32. Квартира розташована на комфортному 4 поверсі 16-поверхового монолітно-каркасного будинку. Загальна площа 43 м²; кухня-студія. Сучасний дизайнерський ремонт, вбудовані меблі, якісна побутова техніка. Багаторівневий наземний паркінг, обладнане укриття. Територія комплексу в форматі «місто в місті»: магазини, салони краси, фітнес-клуб, дитячий садок, Нова Пошта, дитячі майданчики та зони відпочинку. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Добре розвинена інфраструктура: поруч - все необхідне для проживання: магазини, аптеки, школ...

86 000 $
1 385 $/м²
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 43-А
3 кімнати
62 / 37 / 9 м²
поверх 1 з 6
сьогодні
Пропоную Вашій увазі трикімнатну квартиру в самому центрі Києва, у Шевченківському районі, вулиця Бульварно-Кудрявська 43а.
Квартира розташована на високому першому поверсі, цегляного будинку царської доби.
Обʼєкт у звичайному житловому стані. Встановлені склопакети, частково замінені труби.
Планування суміжно-роздільне.
Цікавий варіант як для життя, так і під бізнес.
Поруч з будинком є усі блага інфраструктури, котрі є у центрі столиці - кілька станцій метро, сквери, ресторани, супермаркети, адміністративні установи, вузи, тощо.
Звертайтесь, з радістю відповім на усі запитання по даній пропозиції .
З повагою, Семен Дорогой.

350 000 $
2 876 $/м²
Шота Руставелі вул., 44
3 кімнати
122 / 40 / 51 м²
поверх 7 з 19
2005 рік побудови
сьогодні
Продається простора та стильна квартира в самому серці Києва за адресою вул. Шота Руставелі, 44 — ідеальний варіант для комфортного життя в центрі столиці. 5 хвилин пішки до метро!
Квартира розташована на комфортному 7 поверсі в теплому цегляному будинку з якісною шумо- та теплоізоляцією. Планування продумане до дрібниць: дві окремі спальні, велика кухня-вітальня для сімейного затишку та прийому гостей, два санвузли (ванна та душова кабіна), простора лоджія та містка гардеробна кімната.
Квартира двостороння, дуже світла та затишна, з якісним ремонтом в ідеальному стані — можна одразу заїжджати без додаткових вкладень. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери, а в кухні-вітальні додатково п...
35 700 $
1 095 $/м²
Вереснева вул., 5
єВідновлення
Нова Дарниця
1 кімната
33 / 19 / 6 м²
поверх 7 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири, вул. Вереснева, 5
Продається затишна 1-кімнатна квартира за адресою вул. Вереснева, 5.
7 поверх. Загальна площа — 32,6 м².
Будинок газифікований — є газ.
Квартира світла та тепла, зручне планування. Підійде як для комфортного проживання, так і під оренду. Хороший варіант інвестиції.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школи, садочки. Зручна транспортна розв’язка.
Ціна: 36000 $
Телефонуйте — з радістю відповім на запитання та організую перегляд. (Перегляди після 17:00!)
106 000 $
1 618 $/м²
Європейського Союзу просп. (Правди), 51
2 кімнати
66 / 28 / 17 м²
поверх 10 з 25
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири після будівництва . Загальна на площа 65,5 кв.м зручна транспортна розвʼязка

210 000 $
2 000 $/м²
Звіринецька вул., 70-А
3 кімнати
105 / 68 / 17 м²
поверх 8 з 23
сьогодні
#33800
3-к 105 м2
Звіринецька 70а
Edelweiss House Едельвейс
Печерськ
Площа: 105/68/17 м2
Поверх: 8/23
Буд 2 Н=3м.
ЖК “Edelweiss House” — це житло преміум-класу, розташоване на Печерських схилах, поруч із Ботанічним садом. Сучасні інженерні рішення: • енергоефективний фасад • система центральної вентиляції та звукоізоляції • датчики руху та система «антизатоплення» • швидкісні ліфти • підземний багаторівневий паркінг Власна інфраструктура, бізнес-зона, дитячі майданчики та мальовничі краєвиди на місто. Теплий паркінг на 625 паркомісць і нежитлові приміщення. Поряд: Buslov Hill, Тріумф, Новопечерскі липки. Розвинута інфраструктура Печерська. 5 хвилин до Ботанічного саду. 10 хвилин автом...

345 000 $
5 308 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), (7 черга (будинок 3))
2 кімнати
65 / 55 / 10 м²
поверх 10 з 24
2025 рік побудови
сьогодні
#28015
Продаж 2к квартири, ЖК "Новопечерські Липки", вул. О. Верхогляду, 7 черга, 4-й будинок.
Простора 2-кімнатна квартира з авторським дизайном площею 65 м² на 10-му поверсі престижного житлового комплексу "Новопечерські Липки".
Квартира має функціональне планування та поєднує кухню-вітальню та окрему спальню.
Комплекс "Новопечерські Липки" пропонує розвинену інфраструктуру: магазини, кафе, спортивні клуби, дитячі майданчики та цілодобову охорону території.
Зв'яжіться для отримання додаткової інформації та організації перегляду.

258 500 $
3 006 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 16-Б
2 кімнати
86 / 70 / 16 м²
поверх 6 з 10
сьогодні
#38378
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Новопечерські Липки», вул. А. Верхогляда 16-б.
86 м² • Клубний будинок • 6 поверх / 10
Пропонується на продаж простора 2-кімнатна квартира у престижному комплексі Новопечерські Липки. Клубний будинок з камерною атмосферою — лише дві квартири на поверсі — забезпечує максимальний комфорт та приватність.
Планування:
• Простора вітальня-кухня з панорамними вікнами
• спальня
• Повноцінний санвузол
• Раціональна гардеробна та місця зберігання
Переваги:
• Підземний паркінг
• Цілодобова охорона та відеонагляд
• Двір без машин, зони відпочинку та дитячі майданчики
• Доступ до інфраструктури «Новопечерських Липок»: спортклуб, салони, кафе, ресторани, школа,...

68 000 $
1 402 $/м²
Причальна вул., 8
1 кімната
49 / 20 / 25 м²
поверх 24 з 26
2025 рік побудови
сьогодні
#38458
Дуже простора 1к квартира в жк Great
Зданий будинок, Причальна 8
Друга лінія забудови, видова, 0 шуму від дороги - дуже затишно та вайбово
По плануванню: величезна кухня-вітальня з можливістю виділити площу під гардеробну кімнату, просторий санвузол та окрема спальня з панорамними вікнами
ЖК Грейт - сучасний перспективний комплекс із розвиненою інфраструктурою. На закритій території ви зможете знайти все, починаючи від продуктових магазинів і салонів, закінчуючи освітніми закладами для малечі
Зручна локація: до метро Осокорки 20 хв пішки, трц Рівер Молл - 10 хв, поруч також парк Прибережний із виходом до Дніпра
Сам будинок має власну котельню, що забезпечує його автономність, вже...

130 000 $
2 845 $/м²
Березняківська вул., 29-А
1 кімната
46 / 15 / 18 м²
поверх 20 з 26