Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 193
7 116 оголошень
- найбільша площа
7 116 оголошень
- найбільша площа
69 000 $
821 $/м²
Миколи Закревського вул., 35
3 кімнати
84 / 44 / 9 м²
поверх 16 з 16
1983 рік побудови
сьогодні
Продаж 3к квартири в Деснянському районі по вул. Закревського, 35
Загальна площа 83,4 кв.м.
Формат квартири: кухня, 3 кімнати, 2 лоджиї, с\вузол роздільнй, великий хол.
Перегляди за домовленістю, квартира вільна.
Підходить під державні програми: єВідновлення, Ваучери, Постанови 280, 719
Поряд оптовий продуктовий ринок, садочки, школи, магазини
Гарна транспортна розвья'зка.
ст.м. Чернігівська/Дарниця 20 хв. транспортом

62 000 $
1 550 $/м²
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), (Будинок 17)
1 кімната
40 / 20 / 10 м²
поверх 8 з 24
2024 рік побудови
сьогодні
ТЕРМІНОВИЙ продаж БЕЗ КОМІСІЇ по переуступці! Введення в експлуатацію - травень 2026-го року, можна в березні заходити на ремонт!
Вікна на ВДНГ, 8-й поверх, Юлії Здановської (Михайла Ломоносова) вул., 33/54, 500 м до метро "Васильківська".
Продається новобудова бізнес-класу в Голосіївському районі.
Студія з панорамними вікнами та автономним опаленням. Підійде для комфортного життя або для здачі в оренду.
Індивідуальні лічильники на електроенергію та воду.
Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін газоблоком і червоною цеглою.
Підземний паркінг на 91 місце.
Закрита територія від авто та сторонніх.
Поблизу розташовані супермаркети та продуктові магазини: 7...

70 000 $
1 207 $/м²
Володимира Турця вул., 4
2 кімнати
58 / 33 / 8 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Лук'янівка, Володимира Турця (Лермонтовська) вул., 4.
Двокімнатна квартира у сталінці.
Продаж затишної, світлої, теплої квартири в будинку сталінської будівлі.
Високі стелі.
Квартира двостороння, кімнати роздільні.
Два балкони.
Одна кімната виходить на спокійну, зелену вулицю, друга – тихий, затишний, чистий двір.
Газова колонка. Через дорогу парк Котляревського.
У пішій доступності ТЦ "Квадрат", ТЦ "Променада", супермаркети, магазини, кафе, пошта, банк, ринок, школи, дитячі садки.
Чудова транспортна розв'язка, метро "Лук'янівська" - 10 хв. пішки.
213 000 €
1 775 €/м²
Раїси Окіпної вул., 4-А
3 кімнати
120 / 70 / 20 м²
поверх 8 з 9
2004 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 3-х кімнатної квартири з панормамним видом на правий берег по вулиці Р. Окіпної, 4А, район Лівобережної.
Площа 120 кв.м, на 8-му поверсі/10 поверхового будинку, кухня-вітальня, 2 окремих спальні, 2 санвузла, гарберобна.
Виконаний якісний ремонт 2011 року від відомої дизайнерської компанії.
В квартирі фактично не проживали і не здавали.
Вся необхідна побутова техніка відомих світових брендів(Mille), дизайнерські іноземні меблі, люсти Swarovski, деревʼяна підлога, подвійне джакузі, газова плита, сигналізація, сейфи.
Також є невелика лоджія.
Гарно розвинена інфраструктура поруч є супермаркети, садочки, школи, ресторани, кафе, ТРЦ "Комод", офісний центр.
В пішій доступності...

93 300 $
1 350 $/м²
Загорівська вул. (Багговутівська), 25
2 кімнати
69 / 34 / 15 м²
поверх 20 з 24
2021 рік побудови
сьогодні
Продам квартиру ЖК "Багговутівський", Загорівська (Багговутівська) вул., 25.
Квартира двокімнатна.
Загальна площа - 69.1 м².
Стан - після будівельників.
Квартира розташована на 20-му поверсі 24-х поверхового будинку. На поверсі розташовані чотири квартири на загальному просторі, де розташовані два ліфти, вихід на окремі пожежні сходи, технічні приміщення та щитова з лічильниками. На дверях загального користування та ліфтах встановлені електронні карткові замки.
У дворі ЖК постійно присутня охорона та є відеоспостереження. Будинок має власну газову котельню, встановлені ГЕНЕРАТОРИ, ОСББ.
В будинку є підземний паркінг, що використовують як бомбосховище.
Квартира має дві окремі кімнати -...

68 000 $
958 $/м²
Пантелеймона Куліша вул. (Челябінська), 11
3 кімнати
71 / 52 / 9 м²
поверх 14 з 16
1979 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира на Лівому березі, за адресою: вулиця Пантелеймона Куліша, 11, Микільська Слобідка.
Розташована на 14-му поверсі 16-ти поверхового будинку.
Продумане та зручне планування. Три окремі кімнати, роздільний санвузол, велика кухня, є комора для зберігання речей.
Квартира потребує ремонту.
Будинок серії БПС. Доглянутий підʼїзд, обладнаний пасажирським і вантажним ліфтами та системою доступу з магнітним замком.
Прибудинкова територія чиста й охайна, з наявними місцями для паркування.
Локація квартири поєднує зручну міську логістику та близькість до природи. Лише 10–15 хв. пішки до метро "Лівобережна" або залізничної станції "Київ-Дніпровський", звідк...

52 000 $
972 $/м²
Райдужна вул., 17
єВідновлення
Райдужний
2 кімнати
54 / 29 / 8 м²
поверх 7 з 9
1981 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира, Райдужна вул., 17, Райдужний масив, Дніпровський район, поряд метро "Дарниця".
Державні програми, постанови, "єВідновлення" - розглядаємо!
Розташована на 7-му поверсі 9-ти поверхового панельного будинку.
Квартира потребує ремонту.
Загальна площа - 53.5 м², житлова - 29 м², кухня - 8 м².
Санвузол роздільний (кахель).
Дві роздільні кімнати.
2 засклені балкони в кімнатах.
Вікна квартири виходять у двір.
Підʼїзд доглянутий, є домофон.
Поряд дитячий садочок, школа, супермаркет "Сільпо", озеро, пляж, набережна.
Дуже гарна інфраструктура та транспортна розвʼязка. До метро їхати 15 хв., неподалік є станція електрички, можна пішки дійти або під'їхати.
До...
218 990 $
1 991 $/м²
Лесі Українки бульв., 21-Б
3 кімнати
110 / 78 / 10 м²
поверх 16 з 21
1997 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив! Без комісії для Вас!
Продаж видової квартири з панорамою на весь Київ!
Бульвар Лесі Українки, 21 б, Печерський район.
Квартира на 16 поверсі 21 поверхового цегляного будинку.
Загальна площа 95 квадратних метрів, має 3 окремих спальні, кухня, ванна, санвузол, кладова, 3 лоджії.
В квартирі є все необхідне для комфортного проживання.
Топова локація на Печерських пагорбах, в пішій доступності станція метро Печерська, центр міста, є все необхідне, багато зелених зон.
Відеоогляд квартири по запиту в будь який месенджер!
Ключі на руках, оперативний пока в будь який зручний для Вас час!
Можливий продаж без меблів зі знижкою!

72 900 $
1 591 $/м²
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 32-А
1 кімната
46 / 18 / 16 м²
поверх 21 з 23
сьогодні
БУДИНОК ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!
Присвоєна поштова адреса Михайла Максимовича вул., 32-В.
Ключі на руках!
Поки є можливість оформити по переуступці до подорожчання ціни і зайти вже зараз на ремонт та оформити право власності на себе!
БЕЗ КОМІСІЇ для покупців!
Ексклюзив!
ЖК "LIKO-GRAD Perfect Town", Голосіївський район. 4 будинок!
Квартира з комфортним плануванням: просторий коридор та доволі зручна ванна кімната, видовий поверх та розміщення на 21-му поверсі дає бонус - напівпанорамні вікна. Ще однією перевагою є те, що ліфт в будинку спускається одразу у підземний паркінг.
В ЖК є власна котельня.
Інфраструктура району вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним. Сучас...

68 000 $
1 455 $/м²
Гліба Бабіча вул. (Канальна), 8-Г
1 кімната
47 / 16 / 12 м²
поверх 14 з 22
сьогодні
Чудова однокімнатна квартира в ЖК "Причал 8", Гліба Бабича вул., 8-Г (Канальна вул.), клас - "комфорт+".
Переуступка!
"єОселя", стаття 280, молодіжне кредитування та інші державні програми розглядаються.
Квартира знаходиться на 14-му поверсі та має неймовірний панорамний краєвид на озеро та дуже гарну зелену територію, а також на Правий берег міста.
Простора та світла, має великі панорамні вікна (по два вікна в стінах з різних сторін) та функціональне планування.
Загальна площа - 46.75 м², житлова - 15.82 м², кухня - 11.91 м² + велика лоджія.
В будинку якісне обслуговування - консьєрж, відеоспостереження, ліфти, підтримується чистота та комфорт.
Дуже гарна закрита територія ЖК, яка...

122 000 $
2 681 $/м²
Михайлівська вул., 16-Б
2 кімнати
46 / 27 / 3 м²
поверх 1 з 3
1892 рік побудови
сьогодні
ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Пропонується 2 кімнатна квартира в самому серці столиці!
Майдан Незалежності. Локація - ТОП - і для бізнесу, і для життя!
Царська будівля 1892-го року. Будинок реставровано і ззовні, і з середини (на фото все видно).
Дуже тихий двір з місцями для парковки.
Квартира з двома окремими кімнатами та просторою студією. Високий 1-й поверх.
Наразі квартира переобладнана під офіс та при необхідності реально переоблаштувати в житлову. З житлового фонду не виводили!
В квартирі зроблено ремонт, який постійно підтримувався сумлінними орендарями. Багато років один орендар. При купівлі обʼєкту під бізнес оренди, за домовленістю, орендар може залишитись. В іншому випадку, локація така,...

90 000 $
1 957 $/м²
Академіка Єфремова вул. (Командарма Уборевича), 19-А
1 кімната
46 / 23 / 10 м²
поверх 6 з 16
1999 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира по вул. Академіка Єфремова, 19-А, у затишному та зеленому районі з відмінною інфраструктурою.
Квартира розташована на 6-му поверсі 16-ти поверхового цегляного будинку (спецпроєктт 1999-го року).
Будинок доглянутий, є консьєрж, що забезпечує додатковий комфорт та безпеку мешканців.
Загальна площа - 46 м², житлова — 23 м², кухня — 9.1 м².
Простора та функціональна кухня має вихід на лоджію, де облаштовано вбудовану шафу для зручного зберігання.
Квартира у хорошому житловому стані та повністю укомплектована меблями — усе, що представлено на фото, залишається новому власнику.
Встановлено індивідуальні лічильники на воду та електроенергію...
56 000 $
1 167 $/м²
Василя Кучера вул., 2
2 кімнати
48 / 32 / 6 м²
поверх 8 з 9
1969 рік побудови
сьогодні
Продам 2к квартиру в чудовому місці з балконом, засклена пластиком. Квартира в гарному жилому стані, біля парку, базару Дніпро, де багато магазинів, школа, два дитсадка в дворі, транспорт до метро КПІ, Дорогожичі, Контрактова, Олімпійська, поліклініка дитяча, доросла пішки, все тут прекрасно. Супермаркет Ашан 15хв пішки, спорт Лайф з басейнами 15 хв пішки, піца Доміно, розетка, аврора, кінотеатр, Мак Дональс пішки. Великий парк для прогулянок, свіже повітря. Оксана
48 500 $
1 244 $/м²
Київ, Миколи Закревського вул., 42-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК НебоSky
1 кімната
39 / 15 / 12 м²
поверх 5 з 20
2012 рік побудови
сьогодні
Продаж затишної 1-к квартири (39 м²) з ремонтом біля парку!
Пропонується до продажу світла та готова до проживання однокімнатна квартира. Чудовий варіант як для власного життя, так і під оренду.
Основні характеристики:
Площа: 39 кв.м.
Поверх: 5-й поверх.
Документи: Право власності більше 3-х років (мінімальне оформлення, без додаткових податків).
Стан: Повністю готова до заселення — заходь та живи!
Про будинок та під'їзд:
Два сучасних швидкісних ліфта.
Охайний під'їзд, працює консьєрж.
Засклений балкон із виходом з кухні, з якого відкривається гарний краєвид.
Інфраструктура:
Безпосередньо в будинку (1 поверх): кав’ярня, продуктовий магазин, медична лабораторія.
Поруч: школ...
180 000 $
2 000 $/м²
Почайнинська вул., 23
3 кімнати
90 / 70 / 10 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Без комісії, продаж 3-кімнатної квартири, Поділ, вул. Почайнинська, 23
Пропонується простора квартира в одному з найпривабливіших районів Києва, Поділ.
Загальна площа 90 м², поверх 3 з 5, цегляний будинок без ліфту, висота стелі 3.40 м.
Зручне планування: кухня-студіо, дві окремі спальні, гардеробна, ванна кімната з ванною та душовою кабіною, відкритий балкон.
Всі стіни в квартирі не несучі, що дає можливість легко змінити планування під власні потреби.
Квартира світла та простора, меблі та техніка за домовленістю сторін, є паркування у дворі.
Поруч продуктовий ринок, супермаркети, спортклуби, школи, банки, кафе та ресторани.
Зручне транспортне сполучення, 5 хвилин пішки до метро Конт...
120 000 €
1 832 €/м²
Дегтярна вул., 20-Б
1 кімната
66 / 22 / 14 м²
поверх 7 з 7
сьогодні
Без комісії!
Воздвиженка, вул. Дегтярна, 20-Б, ЖК Поділ Град, 22й будинок.
🌿 Простора 1-кімнатна квартира, 65,5 м²
📍 7-й поверх, є ліфт.
• Житлова площа – 22 м²
• Кухня – 13 м²
• Вікна та відкритий балкон виходять у зелений внутрішній двір із краєвидом на Андріївську церкву.
Стан: під ремонт / під оздоблення.
Газ у будинку, можливість незалежного опалення.
Ненесучі стіни дозволяють створити власний дизайнерський простір.
✨ Воздвиженка — це не просто локація.
Це тиша історичного Подолу, зелень затишних двориків, аромат кави з вуличних кав’ярень і відчуття, що живеш у самому серці Києва, але в атмосфері спокою та стилю.
Ліфт працює!!!
299 500 $
3 443 $/м²
Набережно-Хрещатицька вул., 21
3 кімнати
87 / 33 / 31 м²
поверх 2 з 7
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 3-кімнатну квартиру в самому серці Подолу
ЖК Illinsky House
ЖК Іллінський Хаус
вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Другий будинок, 5 секція
Будинок введено в експлуатацію у 2025 році
Купівля з правом власності
Квартира розташована на безпечному низькому 2 поверсі 7-поверхового будинку
86,4 метра світлого простору
Трохи про особливості:
* Квартира, де ви самі обираєте, як хочете прокидатися вранці
* ПАНОРАМНІ вікна дають можливість насолоджуватися неймовірними краєвидами, не встаючи з ліжка
* Кухня-вітальня 31 метр із виходом на лоджію. Зробіть панорамне французьке скління для поєднання естетики та функціональності
* Дві ванні кімнати, де з легкістю стає ванна. Дозвольте собі поніжитися...

340 000 $
2 982 $/м²
Прорізна вул., 18/1-Г
5 кімнат
114 / 60 / 14 м²
поверх 6 з 7
1917 рік побудови
сьогодні
Продаж ексклюзивної, видової, двосторонньої квартири в історичному центрі!
Царський будинок 1905 року в самому серці Києва, за адресою: вул. Прорізна 18/1Г, 6-й поверх.
Є ліфт!
Загальна площа - 114 м2.
5 окремих кімнат, ванна кімната з бойлером, санвузол.
Квартира облаштована максимально для зручно проживання, всі меблі, техніка, побутове обладнання (телевізори, пральна машина, кондиціонери).
Теплий цегляний будинок зі своїм двориком, закритою територією та паркуванням для авто тільки для мешканців будинку та їх гостей.
Паркувальні місця є завжди!
У квартиру проведено оптоволоконний інтернет.
Відчуйте справжню цінність життя в найкращій локації, де розташовано багато ресторанів, каф...

210 000 $
2 857 $/м²
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4-А
2 кімнати
74 / 50 / 15 м²
поверх 12 з 24
2007 рік побудови
сьогодні
ЖК "Oasis".
Продається елітна квартира з виходом на Дніпро — Ваш новий розкішний простір!
Адреса: проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 4-А.
Загальна площа - 73.5 м².
12-й поверх 22-поверхової новобудови.
Основні переваги:
- екологічний район - відсутність промислових об'єктів забезпечує чисте повітря та комфорт;
- унікальні краєвиди - панорама на Дніпро, поруч поле для гольфу та яхт-клуб;
- престижний контингент - район відомий як оселя політиків, бізнесменів та діячів шоу-бізнесу.
Район "Оболонські Липки" активно розвивається та задовольняє усі потреби мешканців. Поруч безліч рест...

165 000 $
1 415 $/м²
Князя Романа Мстиславича вул. (Генерала Жмаченка), 2
4 кімнати
117 / 81 / 10 м²
поверх 4 з 16
1994 рік побудови
сьогодні
Продаж екслюзивної 4-кімнатної квартири, 116.6 м², Дніпровський район, вул. Князя Романа Мстиславича, 2, 4-й поверх.
Цегляний будинок 1994-го року, 2 ліфти, консьєрж, доглянутий під’їзд.
Квартира з якісним класичним ремонтом, робилась для себе. Використані добротні матеріали, дорогий паркет у відмінному стані.
Сигналізація, домофон, відеоспостереження.
Функціональне планування:
— 3 окремі кімнати;
— простора кухня-вітальня;
— роздільний санвузол;
— 2 балкони;
— підігрів підлоги.
Квартира повністю укомплектована:
- посудомийна машина;
- пральна машина;
- бойлер;
- вбудована кухня, меблі та техніка (частково забираються меблі з кімнати з шахами, кабінеті та бібліотеці).
У кожній кімнат...