Фільтри
Продаж дуплексів в Києві
738 оголошень
- найбільша площа
738 оголошень
- найбільша площа

105 000 $
1 167 $/м²
Вишнева вул., 17
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
90 / 45 / 35 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Дуплекс на Вишневій
Площа 90м²
Ділянка 4 сотки
3 кімнати
Комунікації світло 5кВт ,газ ,скважина ,септик.
Стан :
-виконано 1 поверх тепла підлога водяна
-автоматичні ворота

799 000 $
1 776 $/м²
Київ, Лубенська вул., 4а
450 / 250 / 20 м²
3 поверхи
4 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам будинок на чорній горі у Печерському районі. Будинок з новим дизайнерським ремонтом 4 спальні, простора кухня-студія 75м2, підземний гараж, ліфт, Стильний та сучасний ремонт, Зручна локація, поруч супермаркет Новус-5 хв. до метро Дружби народів 7 хв
Купити дуплекс в Києві

180 000 $
947 $/м²
Білогородська вул., 14
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
190 / 104 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2016 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!
Терміновий продаж Будинку (дуплекс) у закритому котеджному містечку з внутрішньою охороною та відеонаглядом.
Централізована каналізація, газопостачання, індивідуальне опалення, власна свердловина, автополив.
Загальна площа будинку - 190 м.кв., два поверхи, доглянута ділянка - 0,06 га..
Перший поверх: кухня-студія 35 м, гостьова 48 м, санвузол - 8,5 м, тераса - 9,5 м.
Другий поверх: три кімнати, перша - 24,5 м, друга - 16,0 м, третя - 16,0 м, санвузол - 4,5 м, балкон - 8,0 м.
Гараж - 23 м, власна стоянка на 3 авто.
До метро Житомирська, Академмістечко на автомобілі - 5 хвилин.
Від Житомирської траси - 400 метрів;
Ціна - 180 000 $; Без комісії для Покупця!
Ко...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...

135 000 $
938 $/м²
Віктора Швеця вул. (Шляхова), 45/1
144 / 80 / 40 м²
2 поверхи
3 сот
5 кімнат
сьогодні
Дуплекс у с. Гатне — $135 000
Локація: вул. Швеця, с. Гатне
Поруч 3 станціі метро Теремки (найближча) !
Іподром, приблизно 6 км
Виставковий центр, приблизно 7-8 км
До межі м. Київ — 300 м.
Площа: 144 м² + 73 м² мансардний поверх (у подарунок)
Кухня-вітальня: 40 м²
5 кімнат
2 санвузли
Вітражні вікна Rehau
Вихід на власну терасу
Матеріали та стан:
Будинок із червоної цегли
Монолітне перекриття
Фундамент — до 2 м
Зроблено електрику та внутрішню штукатурку
Ділянка
До 3 соток землі
Призначення: будівництво житлового будинку + присадибне господарство
Присвоєні поштові адреси
Комунікації
Електроенергія — 17 кВт, прямий договір з ДТЕК
Трифазний лічильник день/ніч
Власна свердл...

5 500 000 $
2 371 $/м²
Вільшанська вул., 14
2320 / 1200 / 300 м²
4 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
2013 рік побудови
сьогодні
‼️Актуальна пропозиція ‼️
Дуплекс в центрі Києва
Вул. Вільшанська 14 (Звіринець)
Загальна площа двох будинків - 2 320 м2
Гостьовий будинок - 155 м2
Ділянка - 14 сот
Поверховість - 4
Висота стелі - 4
🔥 Ексклюзивний, фундаментальний будинок преміум-класу, побудований без компромісів у якості - під час будівництва не економили ні на матеріалах, ні на інженерії.
Об’єкт створювався як приватна резиденція найвищого рівня та може використовуватися як для комфортного життя, так і для різних престижних форматів діяльності.
⭐️ Це унікальна пропозиція, яка може ідеально підійти дід різні формати:
• приватна резиденція
• посольство
• клубний офіс чи закрита резиденція компанії
• готель
• клубний...
160 000 $
1 358 $/м²
Михайла Чалого вул.
118 / 49 / 40 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
3 дні тому
Дуплекс біля лісу в межах міста Києва, вул. Михайла Чалого, зданий в експлуатацію в 2023 р.,
Ви отримаєте: керамічні цегляні стіни, утеплювач мінеральна вата, вентильований фасад з клінкерної цегли, залізо-бетонні перекриття над першим і другим поверхом, мансарда в подарунок (площа мансарди не входить в площу будинку), власна земельна ділянка, місце для стоянки автомобіля, закрита вулиця для мешканців котеджного містечка, індивідуальний двухконтурний газовий котел BOSCH, газопровід під встановлення плити.
Власник - юридична особа, податки лише 2%

169 000 $
1 119 $/м²
Центральна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Нижні сади
151 / 90 / 15 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
3 дні тому
Без %! Сучасний дуплекс 151м газ цоколь басейн Центральна Славутич Осокорки!
Дарницький р-он, вул. Центральна
Автономний будинок з басейном та сховищем неподалік озера Святище!
Чудове і затишне місце.
Територія 4,4 сотки.
Площа будинку 151 кв.м, 2 поверхи, цоколь з вікнами.
В будинку кухня- вітальня, 3 кімнати, 3 с/в, гардеробна, техприміщення, тераса.
В цоколі басейн, сауна, зона відпочинку, 2 з 3 кімнати, св
Стан: сучасний ремонт.
Меблювання: всі меблі і побутова техніка.
Комунікації: авт.газ.опалення,ел. 15 кВт, акумулятор-стабілізатор, свердловина, система очистки води, каналізація септик, генератор,
Сигналізація
Доглянута територія з зоною барбекю.
Парковка та авто навіс для 1 авто...
Шукайте нерухомість в Києві за фільтрами

85 000 $
625 $/м²
Онтаріо
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
136 / 55 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу
Михайлівка-рубежівка
(Локація топ - між лісом, озером в 3-х хв. Від міської ради)
Загальна площа 136м2
Ділянка 5 сот. (Можна докупити ще 5 сот)
Септик з переливом
Скважина 56 м.
Електрика
(Газ можна завезти до будинку - є по вулиці)
Купівля ділянки введення в експлуатацію на першого власника
У вартість також входить: вхідні двері, огорожа
Ціна 85000$ можливе розтермінування на індивідуальних умовах
Без комісії для покупця

84 900 $
943 $/м²
Молодіжна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
90 / 32 / 28 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Дуплекс у с. Хотів — комфорт заміського життя за 10 хвилин від Києва
Шукаєте не просто житло, а реальну альтернативу квартирі в місті? Цей дуплекс — саме той варіант: більше простору, власний двір і незалежність, яка особливо цінна сьогодні.
💡 Важливо: у приватному будинку значно легше забезпечити енергетичну автономність (генератор, акумулятори, альтернативні джерела). Під час блекаутів це не просто комфорт — це стабільність для всієї родини.
📐 Основне:
• Площа — 90 м²
• Ділянка — 0,0250 га (кутова)
• Асфальтований під’їзд + зона паркування
• Документи готові — швидка угода
✨ Переваги:
• Великі вікна — багато світла
• Тераса, з можливістю засклення
• Власне подвір’я
• Ділянка огороджена п...

115 000 $
1 211 $/м²
Івана Багряного вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
95 / 48 / 21 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексів у Петропавлівській Борщагівці — вул. Багряного, 78
Пропонуємо сучасні дуплекси у зручній та затишній локації — всього кілька хвилин до Києва!
Будинки зведені з якісних матеріалів, мають продумане планування та всі необхідні комунікації.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 95м²
• Ділянка — 2 сотки
• Раціональне планування: простора кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли
-Виконана на підлозі фінішна стяжка,
-розводка теплої підлоги
-розводка хол.та гар. води,каналізації
Встановлений газ котел
Технологія будівництва:
• Стіни — керамоблок 2NF (38 см)
• Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
• Перекриття — монолітне залізобетонне
Комунікації:
• Електрика — 10 кВт, 3 фази
• Г...

265 000 $
2 120 $/м²
Білоцерківська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 50 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу, будинку на Петропавлівській Борщагівці
Зручне розташування — поруч NOVUS, Нова Пошта, школа та дитячий садок.
Продумане планування
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу, три спальні та майстер бедрум, гардеробна кімната, 2 санвузли.
Центральне водопостачання
Центральна каналізація
Газ
7 кВт, 3 фази
Встановлено двоконтурний котел, тепла підлога по всьому будинку, встановлені кондиціонери
В будинку виконаний ремонт з використанням високоякісних матеріалів
Укомплектований меблями і брендовою технікою
Огороджена ділянка з окремим заїздом та ланшафтним дизайном
Ідеальний варінт без додаткових витрат
Продаж від забудовника !!!
Перегляд в зручний для вас час і день.
Вартість...

176 000 $
1 100 $/м²
зарічна, 7
160 / 100 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
5 кімнат
2023 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж сучасного дуплексу в Щасливому, Бориспільський район.
Просторий дуплекс площею 160 м² на ділянці 3 сотки — комфорт приватного будинку за вигіднішою ціною.
🌿 Із заднього двору відкривається гарний вид на природу — тиша, простір та атмосфера заміського життя щодня.
🏠 Планування:
1 поверх:
• гардероб
• санвузол
• окрема кі...

250 000 $
1 984 $/м²
Інелли Огнєвої
126 / 60 / 50 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається новий дуплекс з якісним ремонтом у самому центрі Бучі. Локація дуже зручна: вся інфраструктура поруч, але сама вулиця тиха та спокійна.
Площа будинку — 126 м²
Ділянка — 2,6 сотки
Тераса — 20 м²
Є декілька паркомісць
Планування добре продумане:
• 4 спальні кімнати
• 2 гардеробні
• простора кухня-вітальня
• технічне приміщення
• ванна кімната
• гостьовий санвузол з душем
Будинок з готовим ремонтом — виконаний у сучасному стилі, акуратно та зі смаком. Можна заїжджати без додаткових вкладень.
Додатково:
• встановлена система безперебійного живлення
• є камін
• простора тераса для відпочинку
Комунікації:
• електрика — 16 кВт
• центральна каналізація
• власна свердловина
Локація — один...

87 000 $
696 $/м²
Найкраща вул. (Ломоносова)
125 / 50 / 34 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Якісний дуплекс у тихій зеленій локації — без комісії!
Пропонуємо до вашої уваги просторий дуплекс загальною площею 125 м² на ділянці 2,7 сотки в заселеному, облаштованому районі.
Комплекс має закриту територію під охороною, асфальтований під’їзд, навколо — лише нові сучасні будинки.
🏡 Переваги будинку:
• Будівництво з керамоблоку 380 мм + утеплення
• Металочерепиця на даху
• Автоматичні ворота
• Придомова територія та паркомісця з бруківки
📐 Планування:
• Простора кухня-вітальня 34 м² з виходом на задній двір
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
• 2 гардеробні
• Висота стель — 2.8 м
🔌 Комунікації – всі центральні:
• Газ
• Електрика
• Вода
• Каналізація
🏗️ Стан — після будівель...

320 000 $
1 660 $/м²
Набережна вул.
193 / 75 / 46 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
вчора
Котеджне містечко «Gold Fish»
с. Лебедівка
Вишгородський район, Київська область
Дамба Київського водосховища
30 км від міста
Загальна площа будинку – 192,8 м²
Земельна ділянка – 6 соток
Поверховість – 2
• Дуплекс з ремонтом (без меблів та без встановлених міжкімнатних дверей).
Продумане планування:
1 поверх – простора кухня-вітальня з виходом на задній двір, окрема кімната (кабінет або гостьова спальня), санвузол, котельня.
2 поверх – 2 окремі кімнати, санвузол, майстер-спальня з власною гардеробною та санвузлом.
Встановлений геотермальний тепловий насос, водяна тепла підлога по будинку, центральне кондиціонування з приточно-витяжною системою. Септик.
Енергоефективні сучасні рішення дл...

210 000 $
1 615 $/м²
Києво-Мироцька вул.
130 / 61 / 42 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні

135 000 $
1 038 $/м²
садова
130 / 70 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж сучасних дуплексів у Крюківщині (вул. Садова, район Оришки)
Просторий дуплекс площею 130 м² тераса 21 м² із власною ділянкою 2,7 сотки та автонавіс на два авто.
Планування:
1-й поверх: передпокій, кухня-студія з вітальнею, гостьова спальня/кабінет, санвузол, котельня, гардероб.
2-й поверх: три окремі спальні, санвузол.
Будинок зведений з якісних матеріалів:
червоний керамічний блок Кератерм 250мм утеплення 150 мм;
енергозберігаючі вікна (5-камерний профіль, 70 мм);
броньовані двері;
встановлюється газовий котел.
Ділянка та інженерія:
автонавіс на 2 авто з бруківкою;
автоматичні ворота з двигуном, калітка;
паркан по периметру на бетонному фундаменті;
власна свердловина 45 м з насосом т...

109 000 $
858 $/м²
соборна, 14Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Парк Щасливий
127 / 53 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
5 кімнат
5 днів тому
Продаж дуплекса з великою прибудинковою ділянкою та ексклюзивним плануванням по індивідуальному проекту в КМ Лісове в смт. Гостомель. Дуплекс вже готовий до проведення ремонтних оздоблювальних робіт. По стінам виконана чистова штукатурка, на підлозі стяжка. Будинок має 4 великі кімнати, 2 санвузла та простору кухню-вітальню площею 30 м2. Встановлено дороговартісну якісну роздвижну систему панорамних вікон для виходу з кухні на власну терасу.
Особливістю дуплекса є великий підвал площею 62.6 м2 з гідроізоляцією, та заведеними комунікаціями (водопостачання, каналізація), що дає змогу облаштувати окремий санвузол в підвалі. Опалення в будинку індивідуальне газове, централізована каналізація, с...

140 000 $
1 359 $/м²
Василя Стуса вул. (Пушкінська), 59
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 46 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
🏡
Це закритий комплекс дуплексів (2 будинки на 4 власники) з плановою здачею:
➡️ червень 2026
Основна ідея:
комфорт для сім’ї
окремий двір
паркомісця
тиха, але зручна локація
📐 Площа та ділянка
1-й і 2-й поверхи: 103 м²
40 м² мансардний поверх
Ділянка: 1.96 – 2.32 сотки
Є власне подвір’я
🧱 Матеріали будівництва
Стіни: керамоблок 380 мм
Утеплення: мінеральна вата 100 мм
Облицювання: клінкерна цегла
Перекриття: залізобетонні плити
Сходи: бетонні армовані
Перестінки: керамоблок 120 мм
👉 Тобто будівництво досить капітальне, не “економ-клас”.
🚗 Територія
Паркомісця: на 2 авто
Паркан по периметру
В’їзд через відкатні ворота
Задній двір із чорноземом
🔌 Комунікації
Газ
Електрика: 6.5 кВт, 3 фази (мо...