Топ оголошень Іванкова
250 000 $
238 $/м²
Хоменко, 62
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
1050 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Пропонується готовий бізнес, інвестиція - цех м'ясопереробки, ковбасний цех, виробництво м'ясних делікатесів!
Розташування - 5 км від Іванкова. Окрема будівля загальною площею - 1050 м. (Приватна власність на фіз. особі). Призначення - 11:02. Є всі дозвільні документи санепідстанції.
Земля - 1 Га.
Електрика - 400 КВт, на ділянці власний ТП. Сважина. Септик.
Є санвузли, кухня, кімната відпочинку.
На теріторії морський контейнер на 40 тон з функцією заморозки.

110 000 $
440 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 130 / 15 м²
2 поверхи
450 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Вишгородський район. Шикарне місце для відпочинку та проживання!
Поруч ліс, озера, рибалка, ягоди, гриби.
Продам будинок, зруб, 250 кв.м, 6 кімнат, кухня, 2 балкони, тераса, 2 с/вузли.
Заведені усі комунікації. Високий фундамент, є підвал.
На ділянці також розташований гостьовий будинок 115 кв.м, свердловина 64 метри.
Ділянка 4.50 га. З них 50 соток для будівництва.
Є можливість взяти у оренду ще ділянки.
Ціна 110 тис.у.о торг

330 000 $
183 $/м²
Запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
1800 м²
сьогодні
Комерційна пропозиція. Іванків, Вишгородський район
Склади. 1800м2. 3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Центральне водопостачання, електрика 100кВт. Асфальтований під’їзд.
Ділянка 2 га
Зручна локація. Для любого виду бізнес проєкту.

40 000 грн/міс
97 грн/м²
Хоменка, 21 а
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
411 м²
сьогодні
Без%!!! Оренда складських приміщень!
Здається в оренду приміщення площею 411 м² із капітальним ремонтом. Розташоване м. Іванків Київської обл., Вишгородського р-н, на вулиці Хоменка 21А, на околиці міста. Площа території 21 сотка. Можна використовувати, як склад або під інше виробництво. На даний час там знаходиться виробництво металопластикових вікон та дверей, можемо залишити всі станки та устаткування. (Готовий бізнес).
Приміщення на першому поверсі одноповерхової будівлі, всього 5 приміщень. Основне приміщення 375 м², окремо офісне приміщення 36 м², також на території є будівельний вагончик та склад під навісом 20 м². Напруга електро мережі 380 вольт, потужність 70 кВт, (з можливістю бе...

200 000 $
487 $/м²
Хоменка, 21а
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
411 м²
сьогодні
Продаж нежитлової нерухомості, Іванків, 411 м²
Продається приміщення площею 411 м² із капітальним ремонтом. Розташоване м. Іванків Київської обл., Вишгородського р-н, на вулиці Хоменка 21А, на околиці міста. Площа території 21 сотка. Можна використовувати, як склад або під інше виробництво. На даний час там знаходиться виробництво металопластикових вікон та дверей, можемо залишити всі станки та устаткування. (Готовий бізнес). Можна використовувати, як склад або під інше виробництво.
Приміщення на першому поверсі одноповерхової будівлі, всього 5 приміщень. Основне приміщення 375 м², окремо офісне приміщення 36 м², також на території є будівельний вагончик та склад під навісом 20 м². Напруга...
325 000 $
260 $/м²
Промислова, 13/13
багатофункціональне приміщення
1250 м²
3 дні тому
Продаж Виробничого приміщення , склад
Приміщення на своїй автономній території 27 соток , огороджена
Асфальтований ,зручний під'їзд
Комунікації :
Вода -скважина
Електоенергія- 600кВт своя ТП
Висота -8м
Чудовий майновий комплекс для розвитку бізнесу
Перегляди в зручний час
Є другі пропозиції
99 000 $
990 $/м²
Розважівська, 888
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
100 м²
2001 рік побудови
3 дні тому
Продається готовий бізнес Сімейне затишне кафе , магазин
Площа – 100 кВ.м. , є можливість зробити реконструкцію з надбудовою другого поверху ,
Заклад працює більше двадцяти років з хорошою репутацією з напрацьованою роками клієнтурою
Власна котельня, вентиляція, кондиціонери, відеоспостереження, паркінг
Ідеально для кафе , кав’ярні, магазину
Є два входи з фасадного боку та вихід у двір.
Літня тераса 20 м.кв. зі сторони фасаду, посадкові місця -25 чоловік.
Приміщення з обладнанням, меблями, інвентарем,
• заклад громадського харчування будь-якого формату ( кафе , швидке харчування та ін.)
У вартість входить: усе обладнання кухні та бару, меблі, техніка, музичне обладнання, обладнання...

330 000 $
183 $/м²
Запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
1800 м²
5 днів тому
Комерційна пропозиція. Іванків, Вишгородський район
Склади. 1800м2. 3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Ділянка 2 га
Зручна локація. Для любого виду бізнес проєкту.
КОД 2475
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.
Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.

330 000 $
183 $/м²
Запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
1800 м²
2000 рік побудови
6 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Іванків, Вишгородський район
Київська область
Продам складське приміщення
Площа 1800м2
Ділянка 200 соток
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

330 000 $
183 $/м²
запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1800 м²
1 тиж. тому
Комерційна пропозиція. Іванків, Вишгородський район
Склади. 1800м2. 3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Ділянка 2 га
Зручна локація. Для любого виду бізнес проєкту.
Телефонуйте!
15 000 $
203 $/м²
толочина, 186
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
74 / 34 / 16 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Селище Іванків, Вишгородський р-н, Київська обл., вулиця Толочина 186
Для кого цей будинок?
Заміський будинок для сім'ї — втомились від міської квартири? Тут діти ростуть у дворі, а не між машинами. 15 соток, свіже повітря, ліс і вода поруч.
Перевезти батьків ближче — окремий будинок, своя грядка, своя грубка. Не у вас під боком, але й не далеко — 68 км від Києва.
Переселенці, які шукають своє — втомились від оренди? Держава зараз компенсує до 70% вартості житла для ВПО за програмою єОселя. 15 000$ — це реальна сума для старту нового життя.
Ціна: 15 000 $ Комісія для покупця: 0%
Будинок Загальною площею — 74 кв.м, житлова — 34 кв.м
2 спальні, зал, кухня 16 кв.м, веранда
Є Місце під санву...

330 000 грн
183 грн/м²
Запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
1800 м²
3 тиж. тому
Комерційна пропозиція. Іванків, Вишгородський район
Склади. 1800м2.
3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Ділянка 2 га
Зручна локація. Для любого виду бізнес проєкту.
330 000 $
18 $/м²
запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
18000 м²
3 тиж. тому
Комерційна пропозиція. Іванків, Вишгородський район
Склади. 1800м2. 3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Ділянка 2 га
Зручна локація. Для любого виду бізнес проєкту.
400 000 $
200 $/м²
Запрудська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
2000 м²
1 міс. тому
Продаж виробничо-складського комплексу , загальна площа 2000 м.кв. асфальтована територія 2 гектари у приватній власності , трансформатор на 100 кВ, скважина, централізована каналізація , огорожа , зона КПП, газ по дорозі.
Ціна 400 000 у.о.

330 000 $
183 $/м²
Запрудська, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1800 м²
1 міс. тому
Склади
1800м2. 3 капітальні будівлі, з ремонтом.
Ділянка 2 га
Зручна локація.
Для любого виду бізнес проєкту.

330 000 $
183 $/м²
Запрудська, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1800 м²
2000 рік побудови
1 міс. тому
Комерційна пропозиція в Іванків, Вишгородський район.
Склади — 1800 м²
3 капітальні будівлі з ремонтом
Центральне водопостачання
Електрика — 100 кВт
Асфальтований під’їзд
Ділянка — 2 га
Зручна локація, підходить для будь-якого бізнес-проєкту: складська логістика, виробництво, зберігання, оптова торгівля чи інші комерційні напрямки.
Готовий об’єкт із інфраструктурою — можна запускати бізнес одразу.
120 000 $
211 $/м²
Проскури вул., 86
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
570 м²
1 міс. тому
Купуйте унікальний комерційний об'єкт – готовий мультифункціональний комплекс для ведення прибуткового бізнесу! Це не просто кілька приміщень, а повноцінний бізнес-центр з кількома напрямками діяльності, що забезпечує стабільний дохід та великі перспективи.
До складу комплексу входять:
1. Автомийка на 2 пости:
Сучасне, функціональне обладнання для якісного миття авто.
Два робочих місця дозволяють обслуговувати одночасно кілька клієнтів.
Високий попит на послуги в районі.
2. Сауна з басейном:
Окрема зона для відпочинку та оздоровлення.
Власний басейн, що підвищує привабливість для клієнтів.
Ідеально доповнює комплекс, приваблюючи як клієнтів автомийки/СТО, так і окремих відвідувачів.
Є мо...
40 000 $
2 000 $/м²
Проскури вул., 86м
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
20 м²
2 міс. тому
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ОБ’ЄКТУ З ЕНЕРГЕТИЧНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ
Продається унікальний комерційний об’єкт з готовою енергетичною інфраструктурою — трансформаторною підстанцією, що складається з двох трансформаторів. Підстанція повністю обслужена, приведена у належний технічний стан, оснащена сучасними лічильниками з модемами для дистанційної передачі даних.
До підстанції сформована та оформлена земельна ділянка площею 0,38 га з кадастровим номером. Об’єкт має зручні окремі заїзди та проїзди, що забезпечує повну логістичну та експлуатаційну автономність.
Розташування у промисловій зоні смт. Іванків робить об’єкт привабливим для ведення комерційної, виробничої чи інфраструктурної діяльності.
Ідеа...

1 600 000 $
291 $/м²
Поліська, 12
склад
5500 м²
2 міс. тому
Продаж виробничо-складського комплексу, Іванків, Іванківський район.
Загальна площа 5500 м2
Виробничі площі 3240 м2
Адміністративні будівлі 2500м2 ( офіси та гуртожиток)
Площа ділянки 3ГА ооренда на 49 років з правом приватизації.
До комплексу належать адміністративна 3-х поверхова будівля (офіси, гуртожиток, хозблоки, кухня та столова, інші побутові кімнати) та виробничо- складське приміщення з висотою стелі 11 метрів - два ангари розмірами 36*72 та 36*18
Комунікації:
- каналізація септик
- Свердловина
- Своя ТП на 200 кВт (можна збільшити)
- Газ (котли)
- Додатково твердопаливні котли
Наливні промислові поли
Ворота (заїжджає фура)
Є укриття
Без санітарних обмежень
#A27522
Всі новобудови