Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Коцюбинського
Топ оголошень Коцюбинського

98 000 $
925 $/м²
Пономарьова вул., 26 к3
3 кімнати
106 / 70 / 16 м²
поверх 22 з 23
сьогодні
Продається 3-х кімнатна квартира в ЖК Атлант 2 (смт Коцюбинське) по вул.Пономарева 26. Квартира розміщена на 22 поверсі монолітно-каркасного будинку з утепленим каркасом (23 поверх - офіс ОСББ). Загальна площа 106 кв.м, житлова 70 кв.м, кухня 16 кв.м, 3 балкони, санвузол роздільний, засклений загальний балкон на під'їзді, додатково встановленні двері на під'їзді, є комора. Квартира з євроремонтом, необхідною для комфортного життя побутовою технікою та меблями. На території комплексу є дит.садок, магазини, аптека, ательє, паркінг та все необхідне для комфортного проживання. До ТРЦ Лавина, Епіцентру, Ашану, NOVUS - 7 хв. До м. Академмістечко - 10 хв на авто.
Близькість до лісопарку, як ідеальн...

69 000 $
1 150 $/м²
Пономарьова вул., 26 к3
2 кімнати
60 / 32 / 10 м²
поверх 15 з 24
2020 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця ! Пропонується до продажу простора двокімнатна квартир загальною площею 60 кв м ( кухня-10, кімнати 18 та 14 кв м) в сучасному будинку по вулиці Пономарьова,26. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, сонячне світло та гарні краєвиди з вікна. Квартира розташована на 15-му поверсі монолітно каркасного будинку, що забезпечує чудову панораму та відсутність міського шуму.
Дуже функціональне роздільне планування: дві великі кімнати та кухня 10 м. Стан — після будівельників (чорнове оздоблення), що дає вам повну свободу для втілення будь-яких дизайнерських ідей. За необхідності простір можна легко перепланувати під ваші потреби. Квартира дуже тепла та сонячна, що д...

45 000 $
1 095 $/м²
Доківська вул., 10, к14
1 кімната
41.1 / 15.3 / 9.7 м²
поверх 4 з 25
2022 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімн. квартира на 4 поверсі загальною площею 41 кв м в с. Коцюбинське( ЖК Антлант,навколо якого казковий ліс і мальовниче озеро поруч !..),що неподалік метро Академмістечко за адресою : вул. Доківська,10 кор 15.
Право власності вже оформлене,тому розглядаємо всі держ. програми!!
Поруч з квартирою є містка кладовка(2.8 кв.м) у власності. Можемо продати разом з квартирою, оплата окремо.
В квартирі можна зробити перепланування на 2х кімнатну квартиру( євро двушка! ) ,бо є вікно в коридорі. Одну стіну ми зняли, планували переробити на 2х кімнатну.
Монолітний будинок, дуже теплий, утепленням мінеральною
ватою 12 см.
У будинку встановлено 3 турецькі ліфти. Також є цілодобовий ко...

79 999 $
1 027 $/м²
Пономарьова вул., 26 к2
2 кімнати
77.9 / 40.6 / 12 м²
поверх 12 з 22
2011 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця !! Єксклюзив !
Продається велика та затишна двокімнатна квартира в ЖК Атлант-2 загальною площею 78 кв. м,кухня-12 кв м ,жила площа - 40.6 кв на 12 поверсі 22 поверхового монолітно-каркасного!! будинку зі своїм промисловим генератором!! за адресою : Коцюбинське,вул. Пономарьова-26 кор-2,що зовсім близько від метро Академмістечко та ТРК Лавіна у пішому доступі .
Стан квартири- "заходь та живи"! Навпроти дома багаторівневий паркінг для мешканців,а також є гостьовий паркінг.
ЖК оточений з усіх боків Біличанським лісом першої категорії.
Поруч є озеро з мангальними зонами для відпочинку , релаксу та риболовлі.
На території ЖК є : дитячий садок та школа, приватна та державна...

97 000 $
884 $/м²
Пономарьова вул., 26 к3
3 кімнати
109.7 / 64.8 / 14.2 м²
поверх 21 з 22
сьогодні
Ексклюзив!
Продається 3-кімнатна квартира з дуже класним та якісним дизайнерським ремонтом у новому ЖК «Атлант-2» (Коцюбинське) на вулиці Пономарьова, 26.
Квартира видова, двостороння, з трьома балконами!
Загальна площа 110 м².
21/22 поверх.
Висота стелі 2,75 м.
Уся техніка та меблі вбудовані. Усе робили для власного проживання, якісно. З кухні є вихід на утеплений балкон. Простора вітальня з великим розкладним диваном. У дитячій кімнаті також є балкон із підігрівом підлоги, а також місце для зберігання речей. Зі спальні також є вихід на балкон, який можна використовувати як кабінет, площа дозволяє. Спальня з окремою ванною кімнатою, де є гідромасажна ванна та бойлер на 300 л. Кухня з натур...
59 000 $
1 017 $/м²
Пономарьова вул., 18-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ПромСИЗ
2 кімнати
58 / 31 / 9 м²
поверх 7 з 9
вчора
Продається 2 к.кв. в Коцюбинському по вул. Пономарьова.
Стан житловий.
2 роздільні кімнати.
Кухня 9 м2.
2 засклених великих балкона.
Велика прихожа.
С/в роздільний в кафелі. Є бойлер.
Квартира дуже тепла!
Поруч всі інфраструктура та зупинка громадського транспорту.

64 999 $
1 585 $/м²
Доківська вул., 14
2 кімнати
41 / 24 / 10 м²
поверх 24 з 25
2016 рік побудови
сьогодні
1к квартира з новим ремонтом у Коцюбинському — 10 хв до метро Академмістечко
Продається світла та затишна квартира, готова до проживання. Чудовий варіант для власного життя або під оренду.
Характеристики:
Площа — 41 м²
Видовий поверх
Гарне планування
Стан квартири:
Свіжий якісний ремонт
Повністю укомплектована меблями та технікою
Переваги:
Гарний краєвид з вікон
Поруч ліс, тиша та свіже повітря
Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, транспорт
Локація:
Зручний та швидкий доїзд до Києва — лише 10 хв до метро Академмістечко.
Телефонуйте — домовимось про перегляд!

109 000 $
1 009 $/м²
Пономарьова вул., 26 к3
3 кімнати
108 / 55 / 18 м²
поверх 19 з 24
2015 рік побудови
сьогодні
3 к квартира Коцюбинське Пономарьова 26 Є ГЕНЕРАТОР Академмістечко 10 хв
Продаж 3-кімнатної квартири без комісії для покупця
ЖК “Атлант-2”, Коцюбинське, вул. Пономарьова, 26
Метро Академмістечко — 10 хвилин
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 108 м² у сучасному житловому комплексі “Атлант-2” у Коцюбинському. Квартира розташована на 19 поверсі 22-поверхового будинку та має двостороннє планування, що забезпечує гарне природне освітлення протягом усього дня та приємні панорамні види з вікон.
Квартира продається без комісії для покупця.
Основні характеристики
Загальна площа: 108 м²
Поверх: 19 / 22
Кількість кімнат: 3
Планування: двостороннє
Стан: якісний ремонт
Власніс...
100 000 $
935 $/м²
Пономарьова вул., 26 к2
3 кімнати
107 / 55 / 22.5 м²
поверх 20 з 22
вчора
Коцюбинське
Пономарьова
ЖК Коцюбинський
Без комісії
Чудова комфортна простора затишна 3-кімн квартира в ЖК Коцюбинський
Пономарьова, 26 корпус 1, поверх 20

60 000 $
1 511 $/м²
Доківська вул., 10, к4
1 кімната
39.7 / 12 / 13.7 м²
поверх 9 з 22
2015 рік побудови
сьогодні
Затишна оселя біля лісу — смт Коцюбинське!
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 39,7 м², яка розташована на 9-му поверсі 22-поверхового будинку в смт. Коцюбинське за адресою: вулиця Доківська, 10, корпус 4.
Планування квартири продумане до дрібниць: затишна окрема спальня для відпочинку та простора кухня-вітальня, що має вихід на балкон — ідеальне місце для зустрічі світанків за чашкою кави.
Сучасності та комфорту квартирі додає окрема гардеробна кімната, яка дозволяє підтримувати ідеальний порядок в оселі, а також ванна кімната, яка обладнана джакузі та душем для ранкового релаксу.
Особливу атмосферу затишку створює підігрів підлоги на кухні та у ванній, що забезп...

105 000 $
1 313 $/м²
Пономарьова вул., 26 к1
2 кімнати
80 / 42 / 14 м²
поверх 22 з 22
2011 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 2-кімнатної квартири з ремонтом у ЖК “Коцюбинський”.
Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Коцюбинське, вул. Пономарьова 26/1
22 поверх (є 23 техповерх)
Площа:
Загальна: 80 м²
Житолова: ~42 м²
Кухня: 14 м²
Переваги:
Велика площа — комфортне планування
Євроремонт, квартира повністю укомплектована
Продається з меблями та технікою
Панорамний вид на Ліс
Рік введення в експлуатацію: 2016 р.
Інвестиційна вигода:
Квартира вже здається в оренду
Дохід: ~400$/міс
Можна купити одразу з орендарями
Локація:
Поруч ТРЦ Lavina
Лісова зона біля будинку
До метро Академмістечко — ~10 хв
Розвинена інфраструктура
Додатково:
Підходить під програму “єОселя”
Документам...

54 000 $
1 456 $/м²
Доківська вул., 10, к11
1 кімната
37.1 / 18.7 / 8 м²
поверх 25 з 25
2019 рік побудови
вчора
Затишна 1-кімнатна оселя біля метро!
Комфортний варіант у тихому зеленому районі!
Продається світла та охайна 1-кімнатна оселя на вулиці Доківській, 10 — варіант, що поєднує комфорт міського життя та спокій заміського середовища.
Оселя продається повністю з меблями та технікою: усе, що є у квартирі, залишається новому власнику. Це значно полегшує переїзд і робить пропозицію готовим рішенням для комфортного старту.
У приміщенні виконаний якісний євроремонт, завдяки чому стан житла дозволяє одразу заселятися без додаткових витрат або використовувати його як готовий орендний варіант.
Це чудовий вибір для молодої сім’ї або для тих, хто шукає затишний та практичний варіант у зеленому районі...

12 500 грн/міс
Доківська вул., 10, к2
1 кімната
43 / 21 / 10 м²
поверх 3 з 22
2016 рік побудови
вчора
🏡 Оренда затишної квартири в Коцюбинському
📍 вул. Доківська, 10
✨ Здається світла та охайна квартира площею 43 м², розташована на 3 поверсі. Ідеальний варіант для комфортного проживання.
📐 Площа: 43 м²
🏢 Поверх: 3
🍽 Є все необхідне для побуту
🌞 Хороше природне освітлення
🧼 Охайний стан, приємна атмосфера
🌳 Тихий, зелений район
🚶 Поруч магазини, зупинки транспорту, вся необхідна інфраструктура
✅ Чудово підійде для однієї людини або пари
📞 Телефонуйте / пишіть — із радістю покажу квартиру!

2 191 200 $
1 151 $/м²
14 Жовтня, 9
багатофункціональне приміщення
1903 м²
вчора
#33377
Пропонується до продажу сучасний комплекс із 5 будівель загальною площею 1903 м², введений в експлуатацію у 2024 році. Власник – юридична особа. Усі необхідні документи оформлені відповідно до чинних нормативів.
Комплекс розташований на власній земельній ділянці площею 39,5 соток, повністю облаштованій бруківкою, з автоматичними воротами, що дозволяють заїзд довгомірного транспорту. Додатково облаштована «зелена парковка» для легкових авто, є вільна ділянка (~7 соток) для можливого додаткового будівництва або благоустрою. Вся територія покрита бруківкою.
Будівлі:
Будиночок охорони – 11,5 м², заведено воду та каналізацію, електричне опалення, потребує косметичного ремонту.
Адміністрати...

42 000 $
1 036 $/м²
Доківська вул., (Будинок 13)
2 кімнати
40.56 / 22.16 / 9 м²
поверх 19 з 25
2 дні тому
Простір для ваших ідей у гармонії з природою — смт. Коцюбинське!
Пропонується до продажу світла 2-кімнатна квартира площею 40,56 м² у смт Коцюбинське, яка розташована на 19-му поверсі сучасного 25-поверхового будинку в ЖК «Атлант» за адресою: вулиця Доківська 10, корпус 13.
Головною особливістю квартири є вільне планування, яке відкриває широкі можливості для реалізації ваших ідей — тут ви зможете створити оселю своєї мрії з нуля. З вікон відкривається приємний вигляд на затишне подвір’я та панораму соснового лісу, що оточує Коцюбинське.
Будинок відповідає сучасним стандартам комфорту: у парадному встановлено домофон та працює консьєрж, який забезпечує порядок і безпеку мешканців. Безпосе...

97 000 $
1 316 $/м²
Пономарьова вул., 26 к4
3 кімнати
73.7 / 37 / 14.6 м²
поверх 9 з 24
2015 рік побудови
вчора
Продається простора трикімнатна квартира в ЖК "Атлант-2", смт Коцюбинське!
Основні характеристики:
- 9-й поверх - панорамний вид на мальовничий ліс;
- загальна площа - 73.7 м²;
- сучасний ремонт у стилі "LOFT".
Кондиціонер, ванна, меблі на кухні.
Тепла підлога у вітальні, обідній зоні, на кухні та у дитячій кімнаті.
Надійна та якісна електрощитова "Hager".
Індивідуальні лічильники на воду, електроенергію та опалення.
Якісні вхідні двері з італійськими замками.
Дизайнерські міжкімнатні двері з прихованою фурнітурою та магнітними замками.
Велика гардеробна, комора в квартирі та окрема комора на поверсі.
Балкон засклений, ідеальний для відпочинку та насолоди краєвидом.
Пандус довжино...
11 000 грн/міс
Пономарьова вул., 26 к5
1 кімната
33 / 12 / 5 м²
поверх 2 з 24
2016 рік побудови
вчора
Пропонується студія у ЖК Атлант 2. Гарний житловий стан.
Поруч маркети, кафе, ліс.
м. Академмістечко 20 хв на транспорті.
Пишіть у телеграм для детальної інформації.
З колегами не співпрацюємо

18 000 $
1 071 $/м²
Доківська вул., 25
1 кімн. в 1 кімн.
17 / 8 / 8 м²
поверх 4 з 5
вчора
Продаж кімнати в гуртожитку, Коцюбинське
Пропонується простора та функціональна кімната, вдало зонована на дві окремі частини - зона відпочинку та житлова зона. Такий формат створює відчуття окремої невеликої квартири та забезпечує комфорт у повсякденному житті.
Кімната у хорошому житловому стані — повністю укомплектована меблями та технікою, усе залишається новому власнику, що дозволяє одразу заїхати без додаткових витрат.
Локація дуже зручна:
• у пішій доступності зупинка маршрутного транспорту
• поруч залізнична станція (зручне сполучення з Києвом)
• поряд дитячий садок, школа
• магазини, аптеки та вся необхідна інфраструктура