Топ оголошень Крушинки

249 900 $
2 380 $/м²
Елітна, 22А
105 / 50 / 20 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
RR16676 | Сучасний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом
КМ Зелений Бір | 19 км від Києва
Пропонується до продажу затишний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом у котеджному містечку Зелений Бір.
Будинок повністю готовий до проживання: продумане планування, якісні матеріали та вся необхідна техніка вже встановлені. Формат — заїжджай і живи.
Тиха зелена локація поруч з природою та зручною транспортною доступністю до Києва по Одеській трасі.
⸻
Основні характеристики
• площа будинку — 105 м²
• житлова площа — 50 м²
• кухня-вітальня — 20 м²
• ділянка — 6 соток
• висота стелі — 3 м
⸻
Планування
• простора кухня-вітальня з великою кількістю світла
• 2 спальні кім...

300 000 $
825 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМІСІЇ
363.5 / 71.4 / 6.5 м²
2 поверхи
55 сот
5 кімнат
2003 рік побудови
сьогодні
Просторий будинок у класичному стилі для великої родини або заміського життя поруч із Києвом. Велика територія, функціональні приміщення та повна автономність роблять цей об’єкт особливо привабливим.
▫️ Будинок, 2003 рік будівництва
▫️ Загальна площа — 363.5 м²
▫️ Житлова площа — 71.4 м²
▫️ Кухня — 6.5 м²
▫️ 5 кімнат
▫️ Поверх — 2
▫️ Ділянка — 55 соток
▫️ Будинок із червоної цегли, армопояс та армування цегляної кладки, утеплення — пінопласт
▫️ Роздільне планування
▫️ Газовий котел
▫️ Гараж на 2 авто
▫️ Є підвал / укриття
Будинок із ремонтом у класичному стилі з використанням натурального дерева: дубовий паркет, дубові міжкімнатні двері, дерев’яні арки та декоративні елементи. Повністю гот...
270 000 $
771 $/м²
Лісова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
350 / 100 / 30 м²
2 поверхи
56 сот
4 кімнати
2006 рік побудови
сьогодні
Неймовірний будинок на ділянці 55 соток!!!
Цей проект можна реалізувати як бізнес так і для власного користування.
На подвірʼї є сад, туї та сосни, лазня, підвал, ставок.
В сам будинок не можливо не закохатися
Всі елементи з дерева зроблені з дубу
Паркет на підлозі
Два каміни
Чотири спальні
Великий цокольний поверх з гаражем та техприміщеннями
Є відео огляд будинку

115 000 $
862 $/м²
Польова, 5
133.47 / 51.29 / 36.37 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
2 дні тому
Продам новий сучасний, енергоефективний 1-поверховий будинок
вул. Польова, с. Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл.
- Загальна площа будинку 133,47 кв.м.
- Будинок знаходиться на ділянці площею 6 соток плюс 1 сотка для парковки.
- 3 окремі спальні, простора кухня-вітальня з високою стелею та виходом на терасу, 2 санвузли, гардеробна, технічне приміщення.
- Внутрішній стан будинку підготовлено під фінішне оздоблення, виведено всі комунікації включаючи інтернет.
- Будинок збудовано за сучасними технологіями будівництва (моноліт) з використанням високоякісних матеріалів.
- Фасад будинку гарно утеплений та готовий на 100%, також застосовано якісні матеріали для облицювання будиноку - завж...

160 000 $
1 975 $/м²
Фабричний провулок
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
81 / 33 / 25 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
4 дні тому
Пропонується до продажу стильний та енергоефективний будинок площею 81 м² + тераса- 15 м², розташований на доглянутій ділянці 10 соток у мальовничому селі Крушинка. Зручний доїзд з Києва — Одеською або Обухівською трасою.
Планування та особливості:
• 3 кімнати + простора кухня-вітальня
• Технічна кімната (пральня)
• Тераса з меблями
• Гараж на 2 авто з автоматичними воротами
• Зона відпочинку з місцем для вогнища
• Тепла підлога.
Комунікації та обладнання:
• Свердловина 55 м з фільтрацією води + система осмосу
• Біосептик
• 25 кВт електроенергії, 3 фази, встановлені стабілізатори на кожну фазу
• Система рекуперації повітря + кондиціонер
• Старлінк та оптоволоконний інтернет
•...

180 000 $
1 098 $/м²
щаслива
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
164 / 110 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
3 дні тому
Продаж будинку | с. Крушинка, вул. Щаслива
Пропонується до продажу двоповерховий будинок без внутрішнього оздоблення в котеджному містечку села Крушинка "На Щасливій".Можливо придбати з розтермінуванням на два роки. Перший внесок 30%. Якщо з розтермінуванням, ціну уточнюйте.
Будинок площею 164 м², побудований з червоної цегли з дотриманням усіх будівельних норм. Розташований на озелененій ділянці 5 соток — з ландшафтним дизайном, насадженнями, газоном та молодими деревами. Простір та планування дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський проєкт.
Основні характеристики:
Площа будинку: 164 м²
Кількість поверхів: 2
Площа ділянки: 5 соток
Стан: після будівництва, без внутрішнього оздобл...
199 000 $
1 236 $/м²
Мирна, 9
161 / 70 / 15 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2018 рік побудови
сьогодні
Дом с ремонтом Крушинка КГ Green town
Продається будинок в селі Крушинка, розташований у котеджному містечку "Green Town".
20 хв. від Києва по Одеській трасі.
Площа будинку складає 161 м2, а ділянка, на якій він розташований, має площу 12 соток і устелена газоном.
ПЛАНУВАННЯ:
На першому поверсі будинку розміщені кухня, вітальня, технічне приміщення та санвузол.
Другий поверх складається з двох спалень, однієї гардеробної, яку легко переобладнати в житлову кімнату, та ще одного санвузла.
Гараж для автомобіля.
На території також є гостьовий будинок площею 44м2.
Основний будинок облаштований меблями та технікою, оснащений кондиціонерами.
Світло, газ і вода підведені централізовано. Тепла пі...
108 000 $
1 094 $/м²
Райдужна, 175
98.7 / 51.6 / 16.3 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Дачний кооператив "Крушинка", Глевахівська сільська рада, Фастівський район (минулий Васильківський ). Двоповерховий 98,7 кв.м, сучасний та затишний кирпичний будинок 2006 року забудови, в чудовому стані з цокольним поверхом, де розташована кухня, куточок відпочинку, санвузол з ванною та сауна. Сходини в середині будинку між цокольним з першим поверхом , та першим і другим поверхами. Всі необхідні меблі для проживання, камін, бойлер на 80 л, побутова техніка. Перший поверх- вітальня з каміном, кожаними м'якими меблями, телевізор, робочий кабінет. Другий поверх- дві спальні кімнати.
На ділянці 7,4 соток розташовані : діюча криниця, свердловина, септик, гараж для авто, сільськогосподарський...

320 000 $
2 286 $/м²
Щаслива
140 / 60 / 15 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
сьогодні
#35788
Пропонуємо на продаж стильний та сучасний будинок, розташований у затишному котеджному містечку Крушинка. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, спокій та безпеку, з чудовою інфраструктурою для сімейного відпочинку.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 140м²
• Кількість поверхів: 2
• Кількість спалень: 3
• Санвузли: 2
• Гардеробні: 2
• Пральна кімната
• Система очистки води для забезпечення чистоти та безпеки водопостачання.
Італійська мебель.
Газ
Скважина
Автополив
• Підігрів підлоги для максимального комфорту в будь-яку пору року
• Тераса з панорамним видом для відпочинку на свіжому повітрі
• Басейн для літніх розваг та релаксації
Переваги проживання в котеджному мі...

209 900 $
1 304 $/м²
Мирна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Green Town
161 / 50 / 60 м²
2 поверхи
11 сот
3 кімнати
4 дні тому
Продаж будинку в закритому котеджному містечку Green town в смт Крушинка.
Основний двоповерховий будинок площею 161 м² із продуманим плануванням, доповнений функціональним гостьовим будинком на 44 м², що є величезною перевагою для великої родини або прийому гостей.
Стилістика інтер'єру передбачає сучасний затишок: наявність теплої підлоги, двох спалень та окремої гардеробної свідчить про раціональне планування. Повний комплект меблів та сучасної побутової техніки — заїжджайте та живіть без зайвих клопотів. Використання двох типів котлів та генератора підкреслює високий рівень енергонезалежності та комфорту.
На ділянці 12 соток доглянутий газон створює простір для відпочинку, а наявність гара...
80 000 $
889 $/м²
Кібенка, 76
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Сім Озер
90 / 45 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Без комісії. Продам будинок, с. Крушинка, Фастівський р-н., КМ "Сім Озер". 20 км до Теремків по Одеській трасі — дорога займає близько 30 хвилин.
Територія містечка закрита, обгороджена і розділена на сектори асфальтованими проїздами, обладнаний майданчик для дітей.
У межах доступності є дитячий садочок, поштове відділення і школа. Є кілька магазинів, які також розташовані неподалік.
До найближчої водойми - 520 м, де можна рибалити та купатися.
Будинок побудований з SIP-панелей, утеплений пінополістиролом 50мм, покрівля - фальцева, утеплена плитами з мінеральної вати. У будинку тепло взимку і прохолодно влітку в спеку. Для підвищення енергоефективності будинку, додатково здійснено утепленн...

210 000 $
1 280 $/м²
щаслива
164 / 120 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку | с. Крушинка
Пропонується до продажу двоповерховий будинок без внутрішнього оздоблення в котеджному містечку села Крушинка "На Щасливій".
Основні характеристики:
Площа будинку: 164 м²
Кількість поверхів: 2
Площа ділянки: 5 соток
Стан: після будівництва, без внутрішнього оздоблення
Матеріал: червона цегла
Підведені комунікації: газ, електрика, вода
Дах: утеплений, металочерепиця
Фундамент: стрі...

495 000 €
1 524 €/м²
Щаслива, 50
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
324.8 / 183 / 50 м²
3 поверхи
15 сот
5 кімнат
сьогодні
КМ «На Щасливій» у Крушинці Васильківського району Київської області знаходиться у північній межі села поруч із селищем Зелений бір. Тут прекрасна екологія, навколо є кілька ділянок лісу і безліч озер. Територія закрита від сторонніх . Нерухомість в КМ «На Щасливій» знаходиться під цілодобовою охороною. Забудовник забезпечує підключення газопроводу та електрики, організовує індивідуальне газопостачання та місцеву каналізацію в кожному домоволодінні. На теріторії котеджного містечка споруджений дитячий ігровий майданчик сучасного типу та майданчики для заняття ігровими видами спорту. Організована мережа асфальтованих автомобільних доріг і проїздів, пішохідні доріжки, які покриті тротуарною пл...

450 000 $
2 744 $/м²
Фастівський
164 / 80 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається будинок у сучасному котеджному містечку у селі Крушинка (Одеська траса) 15 км від Києва.
Містечко заселено на 90%, має закриту територію з охороною, відеоспостереження, дитячий майданчик, магазин у пішої доступності. Також поруч живописні місця, озера та проліски. Площа будинку 164 м2 на ділянці 5 соток. Будинок збудований в 2022 році, ремонт 2025 року.
Будинок має:
- одна простора спальня з гардеробною;
- кабінет або спальня;
- кухня - вітальня з виходом на терасу;
- територія 5 соток
- всі комунікації в будинку;
- газ.
Оперативний показ! Ключі!
#A14378
439 000 $
2 832 $/м²
Счастливая, 7
155 / 95 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Особлива нерухомість для Вас!
Нерухомість ПРЕМІУМ-КЛАСУ.
Європейська якість!
Єврокоттедж загальною площею 155кв.м
Що складається з двох функціональних частин:
• висока морозостійкість
• максимальне утримання тепла у приміщенні.
Індивідуальний проект.
Панорамні енергозберігаючі вікна на підлогу наповнюють будинки природним світлом.
Дизайнерський ремонт у стилі Loft. В інтер'єрі переважають природні відтінки.
Повна комплектація преміальними меблями та побут. технікою.
Комунікації: електрика 15кВт, індивідуальна свердловина 55м, септик.
Ділянка 0,06 г...
199 900 $
1 249 $/м²
Кібенка
160 / 80 / 39 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Від власника. КМ «Сім Озер», вул. Кібенка, будинок 160 м², (монолітно-каркасний, наповнення — газоблок, утеплювач — 15 см базальтова вата, штатні вікна Steko замінені на Rehau 70 з підвищеною енергоефективністю), рівна ділянка правильної форми з садом із фруктових дерев площею 10 соток, сучасний ремонт 2019 року з використанням найкращих екологічно чистих матеріалів європейського виробництва, будинок укомплектований меблями та технікою провідних світових брендів для комфортного проживання, ідеальне планування: 1-й пов. — кухня-вітальня, санвузол, спальня, гардеробна, тераса; 2-й пов. — санвузол, 3 спальні, гардеробна. Оптоволоконний інтернет, введення електрики 12,5 кВт (2-зонний лічильник «...

490 000 $
2 042 $/м²
Фастівський
240 / 120 / 60 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
вчора
Продається сучасний будинок (з плоским дахом) 240 м2 у котеджному містечку с.Крушинка. Будинок має вбудований гараж. Ділянка 12 соток з відкритою терасою. Рік побудови 2020 р.
Про котеджне містечко коротко:
- комплекс під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, вхід тільки за персональними перепустками;
- індивідуальне опалення від газового котла, у житлових приміщеннях встановлені «теплі підлоги»;
- у котеджах встановлені енергозберігаючі панорамні вікна та двері;
- система кондиціювання повітря створює комфортні умови влітку та у міжсезоння;
- автономна каналізація «септик»;
індивідуальна система очищення води та багато іншого.
Про будинок:
- зроблено дорогий/сучасний ремонт;
- три...
160 000 $
429 $/м²
Вишнева
БЕЗ КОМІСІЇ
373 / 160 / 50 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продаж добротного будинку загальною площею 373 м.кв. + гараж 58м.кв. Земельна ділянка 20 соток, має вихід на дві вулиці (за потреби можна відрізати і продати частину ділянки). Будинок підійде, як для проживання так і під комерційне призначення - офіси, школа, дитячий садок, клініка, реабілітаційний центр і т.п. Будинок має великий добротний підвал, який може слугувати укриттям. Підключена електроенергія 3 фази 15кВт, свердловина 70метрів, септик 9 кубів. Також на території є окреме приміщення 33м.кв. Вулиця асфальтована, поруч озеро - 50 метрів. Будувався для себе, якість відмінна, продаж в зв'язку зі зміною планів. Вартість 160 000у.о. торг

430 000 $
1 311 $/м²
Фастівський
328 / 150 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
вчора
Продається будинок 328,64 м², без ремонту, 3 спальні +, ділянка 12 соток (на березі річки) у котеджному містечку с. Крушинка, є гараж.