Топ оголошень Крушинки

249 900 $
2 380 $/м²
Елітна, 22А
105 / 50 / 20 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
RR16676 | Сучасний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом
КМ Зелений Бір | 19 км від Києва
Пропонується до продажу затишний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом у котеджному містечку Зелений Бір.
Будинок повністю готовий до проживання: продумане планування, якісні матеріали та вся необхідна техніка вже встановлені. Формат — заїжджай і живи.
Тиха зелена локація поруч з природою та зручною транспортною доступністю до Києва по Одеській трасі.
⸻
Основні характеристики
• площа будинку — 105 м²
• житлова площа — 50 м²
• кухня-вітальня — 20 м²
• ділянка — 6 соток
• висота стелі — 3 м
⸻
Планування
• простора кухня-вітальня з великою кількістю світла
• 2 спальні кім...

160 000 $
1 975 $/м²
Фабричний провулок
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
81 / 33 / 25 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
вчора
Пропонується до продажу стильний та енергоефективний будинок площею 81 м² + тераса- 15 м², розташований на доглянутій ділянці 10 соток у мальовничому селі Крушинка. Зручний доїзд з Києва — Одеською або Обухівською трасою.
Планування та особливості:
• 3 кімнати + простора кухня-вітальня
• Технічна кімната (пральня)
• Тераса з меблями
• Гараж на 2 авто з автоматичними воротами
• Зона відпочинку з місцем для вогнища
• Тепла підлога.
Комунікації та обладнання:
• Свердловина 55 м з фільтрацією води + система осмосу
• Біосептик
• 25 кВт електроенергії, 3 фази, встановлені стабілізатори на кожну фазу
• Система рекуперації повітря + кондиціонер
• Старлінк та оптоволоконний інтернет
•...

115 000 $
862 $/м²
Польова, 5
133.47 / 51.29 / 36.37 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
2 дні тому
Продам новий сучасний, енергоефективний 1-поверховий будинок
вул. Польова, с. Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл.
- Загальна площа будинку 133,47 кв.м.
- Будинок знаходиться на ділянці площею 6 соток плюс 1 сотка для парковки.
- 3 окремі спальні, простора кухня-вітальня з високою стелею та виходом на терасу, 2 санвузли, гардеробна, технічне приміщення.
- Внутрішній стан будинку підготовлено під фінішне оздоблення, виведено всі комунікації включаючи інтернет.
- Будинок збудовано за сучасними технологіями будівництва (моноліт) з використанням високоякісних матеріалів.
- Фасад будинку гарно утеплений та готовий на 100%, також застосовано якісні матеріали для облицювання будиноку - завж...

180 000 $
1 098 $/м²
щаслива
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
164 / 110 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продаж будинку | с. Крушинка, вул. Щаслива
Пропонується до продажу двоповерховий будинок без внутрішнього оздоблення в котеджному містечку села Крушинка "На Щасливій".Можливо придбати з розтермінуванням на два роки. Перший внесок 30%. Якщо з розтермінуванням, ціну уточнюйте.
Будинок площею 164 м², побудований з червоної цегли з дотриманням усіх будівельних норм. Розташований на озелененій ділянці 5 соток — з ландшафтним дизайном, насадженнями, газоном та молодими деревами. Простір та планування дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський проєкт.
Основні характеристики:
Площа будинку: 164 м²
Кількість поверхів: 2
Площа ділянки: 5 соток
Стан: після будівництва, без внутрішнього оздобл...
110 000 $
1 114 $/м²
Райдужна, 175
98.7 / 51.6 / 16.3 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Дачний кооператив "Крушинка", Глевахівська сільська рада, Фастівський район (минулий Васильківський ). Двоповерховий 98,7 кв.м, сучасний та затишний кирпичний будинок 2006 року забудови, в чудовому стані з цокольним поверхом, де розташована кухня, куточок відпочинку, санвузол з ванною та сауна. Сходини в середині будинку між цокольним з першим поверхом , та першим і другим поверхами. Всі необхідні меблі для проживання, камін, бойлер на 80 л, побутова техніка. Перший поверх- вітальня з каміном, кожаними м'якими меблями, телевізор, робочий кабінет. Другий поверх- дві спальні кімнати.
На ділянці 7,4 соток розташовані : діюча криниця, свердловина, септик, гараж для авто, сільськогосподарський...
210 000 $
1 273 $/м²
Мирна, 15
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
165 / 60 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку 161 м² | Крушинка КГ Green Town 20 хв від Києва
Пропонується до продажу сучасний будинок з ремонтом у селі Крушинка, поруч з котеджним містечком Green Town, всього 20 хвилин від Києва по Одеській трасі.
Основні характеристики:
Площа будинку: 161 м²
Ділянка: 12 соток (газон)
Додатково: гостьовий будинок 44 м²
Гараж для автомобіля
Планування:
1 поверх: кухня, простора вітальня, технічне приміщення, санвузол
2 поверх: дві спальні, гардеробна (можна переобладнати у кімнату), санвузол
Оснащення та комунікації:
Будинок повністю мебльований, з технікою
Кондиціонери
Тепла підлога
Бойлер 100 л
Електрика 12 кВт
Два котли: газовий (двоконтурний) та електричний
Централізовані вод...

320 000 $
2 286 $/м²
Щаслива
140 / 60 / 15 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
сьогодні
#35788
Пропонуємо на продаж стильний та сучасний будинок, розташований у затишному котеджному містечку Крушинка. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, спокій та безпеку, з чудовою інфраструктурою для сімейного відпочинку.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 140м²
• Кількість поверхів: 2
• Кількість спалень: 3
• Санвузли: 2
• Гардеробні: 2
• Пральна кімната
• Система очистки води для забезпечення чистоти та безпеки водопостачання.
Італійська мебель.
Газ
Скважина
Автополив
• Підігрів підлоги для максимального комфорту в будь-яку пору року
• Тераса з панорамним видом для відпочинку на свіжому повітрі
• Басейн для літніх розваг та релаксації
Переваги проживання в котеджному мі...

160 000 $
429 $/м²
Вишневий провулок, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
373 / 280 / 40 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж просторого будинку з величезним потенціалом під бізнес та проживання!
Пропонується до продажу просторий будинок з великою земельною ділянкою в чудовій локації, с.Крушинка, Вишневий провулок, 2.
Переваги об’єкта:
- 373 м² житлової площі гараж 58 м²
- Земельна ділянка 20 соток, вихід на дві вулиці
- Можливість поділу ділянки на частини для продажу або розвитку
Технічні характеристики:
- Електропостачання: 3 фази, 15 кВт
- Свердловина глибиною 70 м
- Септик на 9 м³
- Просторий підвал, який може бути використаний як укриття або додаткове приміщення
Додаткові можливості:
- Окреме приміщення 33 м² на території
- Асфальтований під’їзд до будинку
- Озер...

209 900 $
1 304 $/м²
Мирна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Green Town
161 / 50 / 60 м²
2 поверхи
11 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продаж будинку в закритому котеджному містечку Green town в смт Крушинка.
Основний двоповерховий будинок площею 161 м² із продуманим плануванням, доповнений функціональним гостьовим будинком на 44 м², що є величезною перевагою для великої родини або прийому гостей.
Стилістика інтер'єру передбачає сучасний затишок: наявність теплої підлоги, двох спалень та окремої гардеробної свідчить про раціональне планування. Повний комплект меблів та сучасної побутової техніки — заїжджайте та живіть без зайвих клопотів. Використання двох типів котлів та генератора підкреслює високий рівень енергонезалежності та комфорту.
На ділянці 12 соток доглянутий газон створює простір для відпочинку, а наявність гара...
140 000 $
611 $/м²
Київська, 38
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
229 / 48 / 18 м²
3 поверхи
8 сот
5 кімнат
сьогодні
Сімейний будинок Вашої мрії!
18 км від КП по одеській трассі. Опалення: газовий котел, діючий камін!
Будинок 229 м.кв, 3 поверхи, 3 санвузли. На першому поверсі: -гардеробна (кабінет),
- кухня,
- камінна зала з діючим каміном,
- пральня, котельня.
На другому поверсі:
- 3 кімнати з гардеробними,
- 2 санвузли.
Третій поверх:
'- кімната відпочинку.
Свіжий косметичний ремонт
В будинку великий гараж, автоматичні ворота.
8,34 сотки землі.
На данном етапі роблять косметичний ремонт.
Терміновий продаж, торг доречний на ділянці.
Продаж від ТОВ (оформлення 1%).
Документи готові до угоди!!!

93 000 $
664 $/м²
Святкова
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 120 / 20 м²
1 поверх
9 сот
4 кімнати
сьогодні
🔥 Продаж будинку в селі Крушинка, 20 км від Києва | Новобудова з терасою та чорновим ремонтом
✅ Продається будинок у мальовничому селі Крушинка (Фастівський район, Київська область), всього 20 км від Києва! Ідеальний варіант для комфортного заміського життя або інвестиції в нерухомість під Києвом.
🏡 ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ:
-Матеріал стін: газоблок
-Утеплення: мінеральна вата
-Стан: чорновий ремонт – готова база для інтер’єру вашої мрії
-Площа: 140м2
🛏️ Планування:
-3 окремі спальні кімнати
-2 санвузли
-Простора кухня-студія
-Гардеробна кімната
-Котельня / технічне приміщення
🌿 ЗОНА ВІДПОЧИНКУ:
-2 тераси:
-На 1 поверсі — крита тераса з барбекю-зоною
-На 2 поверсі — відкрита видова терас...
199 900 $
1 249 $/м²
Кібенка
160 / 80 / 39 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
От Хозяина КГ Семь Озёр, ул. Кибенко, дом 160 м.кв.(монолитокаркас, наполнение - газоблок, утеплитель - 15 см. базальтовая вата, штатные окна Steko, заменены на Rehau 70 увеличенной энергоэфективности ), ровный участок правильной формы с садом из фруктовых деревьев 10 соток, современный ремонт 2019 года, с использованием лучших экологически чистых материалов европейского производства, дом укомплектован мебелью и техникой ведущих мировых брендов для комфортного проживания, идеальная планировка: 1-й эт., кухня-гостиная, с/у, спальня, гардеробная, терраса, 2-й эт., с/у, 3 спальни, гардеробная, оптоволоконный интернет, ввод электричества 12,5 кВт.(2-х зонный "день-ночь"), водоснабжение - централ...
80 000 $
889 $/м²
Кібенка, 76
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Сім Озер
90 / 45 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Без комісії. Продам будинок, с. Крушинка, Фастівський р-н., КМ "Сім Озер". 20 км до Теремків по Одеській трасі — дорога займає близько 30 хвилин.
Територія містечка закрита, обгороджена і розділена на сектори асфальтованими проїздами, обладнаний майданчик для дітей.
У межах доступності є дитячий садочок, поштове відділення і школа. Є кілька магазинів, які також розташовані неподалік.
До найближчої водойми - 520 м, де можна рибалити та купатися.
Будинок побудований з SIP-панелей, утеплений пінополістиролом 50мм, покрівля - фальцева, утеплена плитами з мінеральної вати. У будинку тепло взимку і прохолодно влітку в спеку. Для підвищення енергоефективності будинку, додатково здійснено утепленн...

495 000 €
1 524 €/м²
Щаслива, 50
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
324.8 / 183 / 50 м²
3 поверхи
15 сот
5 кімнат
сьогодні
КМ «На Щасливій» у Крушинці Васильківського району Київської області знаходиться у північній межі села поруч із селищем Зелений бір. Тут прекрасна екологія, навколо є кілька ділянок лісу і безліч озер. Територія закрита від сторонніх . Нерухомість в КМ «На Щасливій» знаходиться під цілодобовою охороною. Забудовник забезпечує підключення газопроводу та електрики, організовує індивідуальне газопостачання та місцеву каналізацію в кожному домоволодінні. На теріторії котеджного містечка споруджений дитячий ігровий майданчик сучасного типу та майданчики для заняття ігровими видами спорту. Організована мережа асфальтованих автомобільних доріг і проїздів, пішохідні доріжки, які покриті тротуарною пл...

439 000 $
2 832 $/м²
Счастливая, 7
155 / 95 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Особлива нерухомість для Вас!
Нерухомість ПРЕМІУМ-КЛАСУ.
Європейська якість!
Єврокоттедж загальною площею 155кв.м
Що складається з двох функціональних частин:
• висока морозостійкість
• максимальне утримання тепла у приміщенні.
Індивідуальний проект.
Панорамні енергозберігаючі вікна на підлогу наповнюють будинки природним світлом.
Дизайнерський ремонт у стилі Loft. В інтер'єрі переважають природні відтінки.
Повна комплектація преміальними меблями та побут. технікою.
Комунікації: електрика 15кВт, індивідуальна свердловина 55м, септик.
Ділянка 0,06 г...

450 000 $
2 528 $/м²
Щаслива
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
178 / 60 / 50 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
вчора
Продається сучасний у стилі loft двоповерховий будинок 178 м2 у котеджному містечку “На Щасливій”, с. Крушинка. Ділянка площею 5 соток із відкритою терасою.
Про будинок:
– Інвертор на 10кВт!;
– 2 спальні + вітальня;
– 2 санвузли (ванна + душ);
– майстер – спальня;
– відкрита тераса на другому поверсі довкола будинку;
– техніка BOSCH (плита електро, духова шафа, кавомашина, посудомийка) та друга техніка
– кондиціонери у всіх кімнатах GRECE;
– газовий котел Vaillant;
– Система очищення води;
– бойлер 150 – 200 л.;
– Підведений газ;
– пральна кімната, де є пральна та сушильна машинка;
– тепла підлога;
– вбиральня на першому поверсі та другому.
Із закладів поряд медичний центр UBI у Глевасі –...

2 500 000 $
2 500 $/м²
Фастівський
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Green Town
1000 / 500 / 80 м²
2 поверхи
30 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продається просторий будинок з гаражем та кількома терасами у Закритому котеджному містечку "Green Town".
1000 м2 будинок
30 соток
Котеджне містечко "Green Town" розташоване в спокійному та зеленому районі села Крушинка, де можна насолоджуватися чистим повітрям та гармонією природи.
Будинок з повністю проведеними розводками, встановленими котлом, теплою підлогою, вентиляція та чистове оздоблення.
Якісний, просторий та світлий будинок. Найкраще архітектурне рішення для родини.
Просторий перший поверх:
Кухня-вітальня, 1 гостьова кімната, кабінет, 2 вбиральні та 3 санвузли, пральна, котельня.
Продумано приміщення для господарських речей. Гараж на два авто з прямим входом до будинку.
Другий...

480 000 $
1 176 $/м²
Щаслива
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
408 / 248 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
вчора
Продаж сучасного двоповерхового котеджу у мальовничому передмісті Києва — селі Крушинка, Фастівського району, в КМ "На Щасливій".
Загальна площа будинку: 408,2 м²
Житлова площа: 248,1 м²
Літні приміщення: 47,7 м²
Поверховість: 2 поверхи
Площа ділянки: 12 соток.
Паркінг на 2 автомобілі.
Планування:
Перший поверх (248,1 м²):
- Простора вітальня-студія з виходом на терасу
- Тренажерна зала
- Кімната сейф
- Су
- Гардеробні
- Пральня
- Технічні приміщення
Другий поверх (160,1 м²):
- 3 спальні, одна з них — master-bedroom з власною ванною кімнатою
- Гардеробні
- Санвузли
- Серверна
- Просторий коридор з виходом на сходи
Територія охороняється, в'їзд через один КПП, камери по периметру.
КМ «На...
Всі орієнтири