Топ оголошень Крушинки

235 000 $
2 238 $/м²
Елітна, 22А
105 / 50 / 19 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
2 дні тому
RR16676 | Продаж сучасного будинку в КМ Зелений Бір
Пропонується до продажу стильний одноповерховий будинок із дизайнерським ремонтом у престижному котеджному містечку Зелений Бір, всього за 19 км від Києва по Одеській трасі.
Будинок повністю готовий до проживання та не потребує додаткових вкладень. Продумане планування, сучасний інтер'єр, якісні матеріали та повна комплектація технікою роблять цю пропозицію ідеальним варіантом для комфортного сімейного життя.
Основні характеристики
загальна площа — 105 м²
житлова площа — 50 м²
кухня-вітальня — 20 м²
земельна ділянка — 6 соток
висота стелі — 3 метри
Планування
простора кухня-вітальня з панорамними вікнами
три окремі спальні
одна з кімнат...
140 000 $
611 $/м²
Київська, 38
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
229 / 48 / 18 м²
3 поверхи
8 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Сімейний будинок Вашої мрії!
18 км від КП по одеській трассі. Опалення: газовий котел, діючий камін!
Будинок 229 м.кв, 3 поверхи, 3 санвузли. На першому поверсі: -гардеробна (кабінет),
- кухня,
- камінна зала з діючим каміном,
- пральня, котельня.
На другому поверсі:
- 3 кімнати з гардеробними,
- 2 санвузли.
Третій поверх:
'- кімната відпочинку.
Свіжий косметичний ремонт
В будинку великий гараж, автоматичні ворота.
8,34 сотки землі.
На данном етапі роблять косметичний ремонт.
Терміновий продаж, торг доречний на ділянці.
Продаж від ТОВ (оформлення 1%).
Документи готові до угоди!!!

115 000 $
862 $/м²
Польова, 5
133.47 / 51.29 / 36.37 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
вчора
Продам новий сучасний, енергоефективний 1-поверховий будинок
вул. Польова, с. Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл.
- Загальна площа будинку 133,47 кв.м.
- Будинок знаходиться на ділянці площею 6 соток плюс 1 сотка для парковки.
- 3 окремі спальні, простора кухня-вітальня з високою стелею та виходом на терасу, 2 санвузли, гардеробна, технічне приміщення.
- Внутрішній стан будинку підготовлено під фінішне оздоблення, виведено всі комунікації включаючи інтернет.
- Будинок збудовано за сучасними технологіями будівництва (моноліт) з використанням високоякісних матеріалів.
- Фасад будинку гарно утеплений та готовий на 100%, також застосовано якісні матеріали для облицювання будиноку - завж...

160 000 $
1 975 $/м²
Фабричний провулок
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
81 / 33 / 25 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
вчора
Пропонується до продажу стильний та енергоефективний будинок площею 81 м² + тераса- 15 м², розташований на доглянутій ділянці 10 соток у мальовничому селі Крушинка. Зручний доїзд з Києва — Одеською або Обухівською трасою.
Планування та особливості:
• 3 кімнати + простора кухня-вітальня
• Технічна кімната (пральня)
• Тераса з меблями
• Гараж на 2 авто з автоматичними воротами
• Зона відпочинку з місцем для вогнища
• Тепла підлога.
Комунікації та обладнання:
• Свердловина 55 м з фільтрацією води + система осмосу
• Біосептик
• 25 кВт електроенергії, 3 фази, встановлені стабілізатори на кожну фазу
• Система рекуперації повітря + кондиціонер
• Старлінк та оптоволоконний інтернет
•...

180 000 $
1 098 $/м²
щаслива
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
164 / 110 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продаж будинку | с. Крушинка, вул. Щаслива
Пропонується до продажу двоповерховий будинок без внутрішнього оздоблення в котеджному містечку села Крушинка "На Щасливій".Можливо придбати з розтермінуванням на два роки. Перший внесок 30%. Якщо з розтермінуванням, ціну уточнюйте.
Будинок площею 164 м², побудований з червоної цегли з дотриманням усіх будівельних норм. Розташований на озелененій ділянці 5 соток — з ландшафтним дизайном, насадженнями, газоном та молодими деревами. Простір та планування дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський проєкт.
Основні характеристики:
Площа будинку: 164 м²
Кількість поверхів: 2
Площа ділянки: 5 соток
Стан: після будівництва, без внутрішнього оздобл...
110 000 $
1 114 $/м²
Райдужна, 175
98.7 / 51.6 / 16.3 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Дачний кооператив "Крушинка", Глевахівська сільська рада, Фастівський район (минулий Васильківський ). Двоповерховий 98,7 кв.м, сучасний та затишний кирпичний будинок 2006 року забудови, в чудовому стані з цокольним поверхом, де розташована кухня, куточок відпочинку, санвузол з ванною та сауна. Сходини в середині будинку між цокольним з першим поверхом , та першим і другим поверхами. Всі необхідні меблі для проживання, камін, бойлер на 80 л, побутова техніка. Перший поверх- вітальня з каміном, кожаними м'якими меблями, телевізор, робочий кабінет. Другий поверх- дві спальні кімнати.
На ділянці 7,4 соток розташовані : діюча криниця, свердловина, септик, гараж для авто, сільськогосподарський...
210 000 $
1 273 $/м²
Мирна, 15
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
165 / 60 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку 161 м² | Крушинка КГ Green Town 20 хв від Києва
Пропонується до продажу сучасний будинок з ремонтом у селі Крушинка, поруч з котеджним містечком Green Town, всього 20 хвилин від Києва по Одеській трасі.
Основні характеристики:
Площа будинку: 161 м²
Ділянка: 12 соток (газон)
Додатково: гостьовий будинок 44 м²
Гараж для автомобіля
Планування:
1 поверх: кухня, простора вітальня, технічне приміщення, санвузол
2 поверх: дві спальні, гардеробна (можна переобладнати у кімнату), санвузол
Оснащення та комунікації:
Будинок повністю мебльований, з технікою
Кондиціонери
Тепла підлога
Бойлер 100 л
Електрика 12 кВт
Два котли: газовий (двоконтурний) та електричний
Централізовані вод...

209 900 $
1 304 $/м²
Мирна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Green Town
161 / 50 / 60 м²
2 поверхи
11 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продаж будинку в закритому котеджному містечку Green town в смт Крушинка.
Основний двоповерховий будинок площею 161 м² із продуманим плануванням, доповнений функціональним гостьовим будинком на 44 м², що є величезною перевагою для великої родини або прийому гостей.
Стилістика інтер'єру передбачає сучасний затишок: наявність теплої підлоги, двох спалень та окремої гардеробної свідчить про раціональне планування. Повний комплект меблів та сучасної побутової техніки — заїжджайте та живіть без зайвих клопотів. Використання двох типів котлів та генератора підкреслює високий рівень енергонезалежності та комфорту.
На ділянці 12 соток доглянутий газон створює простір для відпочинку, а наявність гара...
199 900 $
1 249 $/м²
Кібенка
160 / 80 / 39 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
От Хозяина КГ Семь Озёр, ул. Кибенко, дом 160 м.кв.(монолитокаркас, наполнение - газоблок, утеплитель - 15 см. базальтовая вата, штатные окна Steko, заменены на Rehau 70 увеличенной энергоэфективности ), ровный участок правильной формы с садом из фруктовых деревьев 10 соток, современный ремонт 2019 года, с использованием лучших экологически чистых материалов европейского производства, дом укомплектован мебелью и техникой ведущих мировых брендов для комфортного проживания, идеальная планировка: 1-й эт., кухня-гостиная, с/у, спальня, гардеробная, терраса, 2-й эт., с/у, 3 спальни, гардеробная, оптоволоконный интернет, ввод электричества 12,5 кВт.(2-х зонный "день-ночь"), водоснабжение - централ...

450 000 $
2 744 $/м²
Фастівський
164 / 80 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається будинок у сучасному котеджному містечку у селі Крушинка (Одеська траса) 15 км від Києва.
Містечко заселено на 90%, має закриту територію з охороною, відеоспостереження, дитячий майданчик, магазин у пішої доступності. Також поруч живописні місця, озера та проліски. Площа будинку 164 м2 на ділянці 5 соток. Будинок збудований в 2022 році, ремонт 2025 року.
Будинок має:
- одна простора спальня з гардеробною;
- кабінет або спальня;
- кухня - вітальня з виходом на терасу;
- територія 5 соток
- всі комунікації в будинку;
- газ.
Оперативний показ! Ключі!
#A14378

186 300 $
1 150 $/м²
Крушинка
162 / 60 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається будинок 162 м2 на ділянці 6 соток у котеджному містечку «Тепло», розташованому в екологічно чистому передмісті Києва, селі Крушинка (Одеська траса)
Основні переваги містечка:
- будинки з червоної цегли, перекриття поверхів виконані із залізобетонних плит.
- індивідуальне газове опалення та артезіанська вода зі свердловини – все для вашого комфорту.
- мембранний утеплений дах забезпечить енергоефективність будинку.
- електропостачання: від 7 кВт електрики для кожного будинку.
- до кожного будинку прилягає індивідуальна земельна ділянка – ідеальне місце для власного двору з альтанкою, басейном або зоною барбекю.
- септик для каналізації та оптичний інтернет – все для комфортного пр...

495 000 €
1 524 €/м²
Щаслива, 50
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ На Щасливій
324.8 / 183 / 50 м²
3 поверхи
15 сот
5 кімнат
сьогодні
КМ «На Щасливій» у Крушинці Васильківського району Київської області знаходиться у північній межі села поруч із селищем Зелений бір. Тут прекрасна екологія, навколо є кілька ділянок лісу і безліч озер. Територія закрита від сторонніх . Нерухомість в КМ «На Щасливій» знаходиться під цілодобовою охороною. Забудовник забезпечує підключення газопроводу та електрики, організовує індивідуальне газопостачання та місцеву каналізацію в кожному домоволодінні. На теріторії котеджного містечка споруджений дитячий ігровий майданчик сучасного типу та майданчики для заняття ігровими видами спорту. Організована мережа асфальтованих автомобільних доріг і проїздів, пішохідні доріжки, які покриті тротуарною пл...
80 000 $
889 $/м²
Кібенка, 76
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Сім Озер
90 / 45 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Без комісії. Продам будинок, с. Крушинка, Фастівський р-н., КМ "Сім Озер". 20 км до Теремків по Одеській трасі — дорога займає близько 30 хвилин.
Територія містечка закрита, обгороджена і розділена на сектори асфальтованими проїздами, обладнаний майданчик для дітей.
У межах доступності є дитячий садочок, поштове відділення і школа. Є кілька магазинів, які також розташовані неподалік.
До найближчої водойми - 520 м, де можна рибалити та купатися.
Будинок побудований з SIP-панелей, утеплений пінополістиролом 50мм, покрівля - фальцева, утеплена плитами з мінеральної вати. У будинку тепло взимку і прохолодно влітку в спеку. Для підвищення енергоефективності будинку, додатково здійснено утепленн...

430 000 $
1 311 $/м²
Фастівський
328 / 150 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
вчора
Продается дом 328.64 м2, без ремонта, 3 спальни +, участок 12 соток (на берегу реки) в коттеджном городке с.Крушинка, имеется гараж.
На территории городка находятся следующая инфраструктура: СПА, солярий, тренажерный зал, сауна, детский игровой центр с площадкой. Теннисный корт, продуктовый магазин. Круглосуточная охрана по периметру всего городка. На территории городка живописное озеро.
Теплые полы, канализация, свет 15 кВт +|-, штукатурка стен, под чистовую отделку, вода, газ, вентилиция, отдельно кондиционирование, коттельня, электрокотел, газовый котел. Ввод в эксплуатацию на продавце
Техн. характеристики:
- фундамент - ленточный, сборный;
- утепление фундамента - пенополистирол 100 мм...

418 300 $
2 350 $/м²
Крушинка
178 / 100 / 20 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
вчора
Продається сучасний двоповерховий будинок 178 м2 у котеджному містечку с.Крушинка (Одеська траса).
Ділянка площею 7 соток з відкритою терасою. Будинок побудований с червоної цегли з дотриманням всіх нормативів будівництва.
Про будинок:
- 4 спальні + вітальня;
- 3 санвузли (вана душ);
- мастер - спальня;
- відкрита тераса на другому поверсі, навкруги будинку, де можна встановити сонячні панелі;
- техніка BOSCH (плита електро, духова шафа, кофемашина, посудомийка) та інша техніка
- кондиціонери у всіх кімнатах GRECE;
- газовий котел Vaillant;
- система очищення води;
- бойлер 150 - 200 л.;
- газ підведений;
- пральна кімната де є пральна та сушильна машинка;
- тепла підлога;
- гардеробна кім...

150 000 $
652 $/м²
Фастівський район
230 / 175 / 28 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2 дні тому
ГОТОВИЙ БУДИНОК З ЛАНДШАФТНИМ ДИЗАЙНОМ!
Без ремонту – створіть інтерʼєр своєї мрії!
Надійна конструкція:
• Стрічковий фундамент 1,60 м
• Стіни з газоблоку, утеплення пінопласт 10 см
• Дах утеплений базальтовою ватою 20 см, покриття метал Клік Фальц
• Перекриття: бетонні плити (між 1–2 поверх), другий поверх – дерево
• Фасад: керамограніт
• Вікна: металопластик
Комунікації:
• Електро: 15 кВт
• Свердловина: 60 м
• Септик з подвійним переливом
• Газ по вулиці (можна підключити)
Додатково:
• Дренажна система + автополив
• Тераса 4,5 × 10 м
• Монолітні сходи
• Розведена електропроводка, виводи для електромобіля
• Навіс для паркування двох автомобілів
Локація: тихий район, свіже повітря, дуже...

360 000 $
1 059 $/м²
Крушинка
340 / 100 / 20 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продається 2 будинки на ділянці 14 соток. Закрите котеджне містечко. Основний будинок 240 м2 та гостьовий будинок 100 м2.
Основний будинок:
- залізобетонний моноліт;
- 2 санвузли;
- котельня;
- гараж на 2 машини;
- 3 спальні + гардероб;
- генератор 5 квт;
- інвертор з акумуляторами Lifepo4 на 14 кВт - вистачає на добу;
- свердловина 96 м;
- перший поверх тепла підлога;
- у 2024 році зроблено ремонти у сан-вузлах першого та другого поверху.
Гостьовий будинок:
- залізобетонний моноліт;
- 1 сануезел;
- дах металочерепиця.
Ділянка 14 соток,...
439 000 $
2 832 $/м²
Счастливая, 7
155 / 95 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
Особлива нерухомість для Вас!
Нерухомість ПРЕМІУМ-КЛАСУ.
Європейська якість!
Єврокоттедж загальною площею 155кв.м
Що складається з двох функціональних частин:
• висока морозостійкість
• максимальне утримання тепла у приміщенні.
Індивідуальний проект.
Панорамні енергозберігаючі вікна на підлогу наповнюють будинки природним світлом.
Дизайнерський ремонт у стилі Loft. В інтер'єрі переважають природні відтінки.
Повна комплектація преміальними меблями та побут. технікою.
Комунікації: електрика 15кВт, індивідуальна свердловина 55м, септик.
Ділянка 0,06 г...

93 000 $
664 $/м²
Святкова
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 120 / 20 м²
1 поверх
9 сот
4 кімнати
3 дні тому
🔥 Продаж будинку в селі Крушинка, 20 км від Києва | Новобудова з терасою та чорновим ремонтом
✅ Продається будинок у мальовничому селі Крушинка (Фастівський район, Київська область), всього 20 км від Києва! Ідеальний варіант для комфортного заміського життя або інвестиції в нерухомість під Києвом.
🏡 ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ:
-Матеріал стін: газоблок
-Утеплення: мінеральна вата
-Стан: чорновий ремонт – готова база для інтер’єру вашої мрії
-Площа: 140м2
🛏️ Планування:
-3 окремі спальні кімнати
-2 санвузли
-Простора кухня-студія
-Гардеробна кімната
-Котельня / технічне приміщення
🌿 ЗОНА ВІДПОЧИНКУ:
-2 тераси:
-На 1 поверсі — крита тераса з барбекю-зоною
-На 2 поверсі — відкрита видова терас...
Всі вулиці