Топ оголошень Старих Кодаків
13 000 $
867 $/м²
Світла вул., 330
ПРЕМІУМ
15 / 7 / 2 м²
1 поверх
10 сот
1 кімната
сьогодні
Продам дачу з великою ділянкою.
Фруктовий сад, є 2 міцні теплиці, душ, дитячий майданчик.
Всередині будинку почали робити ремонт, оновили кухню (є нові меблі), кімната з новим дерев'яним ліжком.
У 2025 р. були висаджені туї та зроблено озеленення, дача готова для відпочинку. З документами все гаразд, перегляди за домовленістю, можливий невеликий торг.
145 000 $
1 272 $/м²
Оптимист
єОселя
єВідновлення
114 / 42 / 34 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
вчора
Продам будинок - новобудова 114 кв м у Старye Кайдаки/ Сажевка, в одному рівні. 3 спальні. Продається з меблями та технікою. Опалення індивідуальне. Бойлер. Тепла підлога. Є Генератор на 5 кВт. Парковка на 2 авто у дворі.

55 000 $
550 $/м²
Широка
100 / 60 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2022 рік побудови
вчора
Продам новий двоповерховий будинок в с. Старі Кодаки (Сажівці)
Розмір будинку 6, 800×8.800.
В межах міста.
Тихий, перспективний район.
Від ж/м Тополя відстань 4 км, якщо їхати з Перемоги низом, повз агросоюз 5 км.
Будинок розташований головною вулицею.(Широка 19 а)
Поруч зупинка маршрутки номер 109 (інтервал руху кожні 15 хвилин)
Будинок без внутрішнього оздоблення.
Газ, електрика, центральне водопостачання, по вулиці.
Пішки до річки йти 10 хвилин

20 500 $
1 367 $/сот
лазурна
під забудову
15 сот
вчора
Ви закохаєтеся в це місце і захочете побудувати тут будинок
Продам ділянку для житлової забудови в с.Старі Кодаки ,вул Лазурна,18
15 соток ,ділянка рівна
Є кадастровий номер , земля-приватизована
Гарні сусіди з елітними забудовами Усі комунікації (вода,газ,електрика)-поруч
В цілому дорога гарна,асфальтована До асфальтованої дороги від ділянки- лише метрів 100
Тиша,спокій, гарний краєвид- все це в 10 хвилинах на машині від ж/м Тополя, Метро, Епіцентру
Кадастровый номер: 1221486200:11:015:0245
Є проект будинку Можемо подарувати новому власнику
Чекаємо вас
1 350 $/міс
Широка, 23
103 / 80 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
5 кімнат
сьогодні
Оренда 5-кімнатного таунхаусу у закритому комплексі Scandi Village
Поверховість: 2
Площа будинку: 103 м²
Земельна ділянка: 1,5 сотки
Технічні деталі:
• Автономне електричне опалення (електрокотел)
• Тепла підлога
Планування:
1 поверх:
• Кабінет / спальня
• Кухня-вітальня
• Санвузол з душовою
• Вихід на терасу
2 поверх:
• Три окремі кімнати (дитяча, спальня, кімната вільного призначення)
• Санвузол з ванною
• Балкон
Парковка:
• 2 паркомісця перед будинком
• Гостьова парковка на території
На території: мангальна зона, дитячий майданчик, ландшафтний дизайн

90 000 $
549 $/м²
Клубна, 2а
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
164 м²
2 дні тому
Продам автономне комерційне приміщення 164 м² під бізнес | 20 хв від Дніпра
Дніпропетровська область, с. Старі Кодаки, вул. Клубна, 2а
Відокрема утеплена будівля в тихій зеленій зоні без щільної забудови та конфліктних сусідів. Підійде для бізнесу, який розширюється або релокується.
Ідеально під:
• швейний або комплектовальний цех
• 3D-ферму / майстерню
• офіс + склад
• дитячий або спортивний центр
• реабілітацію / навчальний простір
• сервісний бізнес
Характеристики:
• площа — 164 м² + котельня
• висота стелі — 3,5 м
• 2 окремі входи
• утеплення стін, фундаменту та даху
• металопластикові вікна
• броньовані двері
• сухе та тепле приміщення
• можна починати роботу майже одразу
Комунікац...

20 000 $
500 $/м²
Червонофлотська
40 / 25 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2 дні тому
У продажу видовий будинок-дача
В одному з мальовничих передмість
м. Дніпро, Старі Кодаки / Сажівка
Будинок, загальна площа — 40 м²
Розташований у садовому товаристві «Шафран»
Спланований у дві кімнати, передпокій та веранду на першому поверсі
По всьому периметру огороджена парканом
Багато фруктових дерев та чагарників, виноградник та город
Є літній туалет і госпблок
Літня кухня, заїзд для авто з навісом
Перша лінія від річки, до річки пару хвилин ходьби, місця для купання та риболовлі
Хороші пі...

67 000 $
1 145 $/м²
1-ша вулиця
БЕЗ КОМІСІЇ
58.5 / 35 / 10 м²
2 поверхи
7 сот
2 кімнати
2020 рік побудови
2 дні тому
Продам двоповерховий теплий будинок 2017 року побудови в районі с. Сажівка (Аеропорт), будинок капітальний, будувався з якісних матеріалів, великий балкон. Продається повністю з усіма меблями та технікою, усе в новому стані: два телевізори, холодильник, пральна машина, встановлено якісний стабілізатор напруги, охоронна сигналізація, капітальний підвал заввишки 2,4 м у будинку, фінський камін на дровах, що швидко опалює весь будинок і довго тримає тепло. Ділянка доглянута, є сад, тротуарна плитка, навіс біля будинку, стоянка на 3-4 машини. По ділянці розведено воду для поливу, охайне господарське приміщення та вуличний туалет. Уся ділянка огороджена європарканом у 4 секції та освітлена по пер...

13 000 $
1 368 $/сот
під забудову
10 сот
4 дні тому
Продається земельна ділянка в мальовничому та розвиненому районі — Старі Кодаки
вул. Гагаріна
Площа — 9,5 соток
Призначення — будівництво житлового будинку
Знаходиться в житловому районі — сусіди вже живуть цілий рік
Зручний під'їзд — асфальтована дорога
Комунікації поруч: світло, газ, вода — вздовж вулиці
Відмінне місце як для приватного будинку, так і для комерційного проєкту: магазин, салон, невеликий офіс, майстерня та ін.
Навколо — чисте повітря, спокій і при цьому — всього 15–20 хвилин до центру міста
Поруч магазини, зупинки транспорту, школа, церква, Дніпро — все для комфортного життя
Ціна: 13 000$ + комісія агентства
Телефонуйте прямо зараз — ділянка в такому місці з'являється не...

190 000 $
1 810 $/м²
Широка
105 / 65 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продаж будинку / таунхаусу 4к
с. Старі Кодаки, вул. Широка (2270326) передмістя правий берег
2 пов., 105м2, 1,8 сотки
Кухня вітальня з виходом на терасу, 3 окремі спальні, 2 просторі санвузли, вбиральня/топкова.
Виконано якісний ремонт, повністю укомплектований усіма необхідними меблями та побутовою технікою.
Тепла водяна підлога, стоїть система резервного живлення, генератор, резервуар запасу води.
Автостоянка для авто. Закрита територія комплексу, дитячий майданчик, спортивний, мангальна зона, басейн.
Ціна: 190 000 $
__
З повагою, агент з нерухомості
АН KVADRATGROUP realty
Микола Кара

163 000 $
1 583 $/м²
Широка
103 / 65 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продаж будинку / таунхаусу 4к
с. Старі Кодаки, вул. Широка (3270326) передмістя правий берег
2 пов., 103м2, 1,7 сотки
Газ: Ні
Каналізація: септик
Вода: центральна
Опалення: автономне
Кухня вітальня з виходом на терасу, 3 окремі спальні, 2 великі санвузли, вбиральня, топкова.
Виконано якісний ремонт, укомплектований частково меблями та технікою.
Весь перший поверх тепла водяна підлога, 2 поверх радіатори.
Вода централізована, світло 15,1 кВт, 380
Невелика затишна територія із мангальною зоною. Закрита територія комплексу, паркування на 2 авто перед будинком + гостьова. Басейн, дитячий майданчик.
Ціна: 163 000 $
__
З повагою, агент з нерухомості
АН KVADRATGROUP realty
Микола Кара
10 000 $
357 $/м²
Світла вул.
28 / 10 / 2 м²
1 поверх
8 сот
1 кімната
1 тиж. тому
Продам дачу в СТ «Шинник-4», підведення води, електрика, фруктові дерева. На всі запитання відповім.
Готові до пропозицій.
25 000 $
1 786 $/сот
Зарічна
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
14 сот
2 тиж. тому
У продажу рівна земельна ділянка 14 соток всього у 6 хвилинах ходьби від живописного місця на високому правому березі Дніпра, у самому серці історичної Сажівки (Старі Кодаки).
15 хвилин їзди на авто від Тополі-1.
Розмір ділянки 18 м по фасаду і 77 м у глибину. Ідеальна площа для того, щоб і будинок звести для всієї родини, і гараж або навіс для авто розмістити, і сад закласти, і місця для відпочинку облаштувати. І при цьому все сховати від зайвих очей. А з мансарди або другого поверху насолоджуватися красою закатів над Дніпром.
Ділянка приватизована, має кадастровий номер (1221486200:11::011:0035), заведена вода для поливу.
Призначення землі: Для будівництва і обслуговування житлового б...

90 000 $
621 $/м²
Сажевький, 29а
єВідновлення
145 / 45 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продаю будинок 2013 р.п. Старі Кодаки Новоолександрівка/Сажівка.
Будинок розташований на заселеній вулиці серед пристойного оточення. Відмінні під'їзні шляхи.
Два поверхи.
Будинок загальною площею 145 м.кв.
На першому поверсі простора вітальня з каміном, кухня-їдальня з виходом на терасу. Гостьовий санвузол з душовою кабінкою та технічна кімната, де встановлені два котли на опалення: газовий та електричний.
На другому мансардному поверсі: дві спальні, велика гардеробна кімната, просторий санвузол з ванною.
Будинок повністю мебльований сучасними меблями та технікою. Уся необхідна побутова техніка, включаючи пральну та посудомийну машини, холодильник, залишається!
На першому поверсі всюди тепл...

115 000 $
1 117 $/м²
Широка
103 / 50 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продається таунхаус у комплексі Scandi Village в Старих Кодаках.
Площа — 103 м², ділянка — 1,5 сотки. Стан — під чистове оздоблення.
Планування:
• Можна спланувати 3 спальні або 2 спальні + кабінет
• 2 санвузли (на першому й другому поверсі)
• Просторий підвал — важлива перевага сьогодення
• На другому поверсі є вікна в даху: можна облаштувати ванну кімнату під зоряним небом чи вранішнім сонцем
Є власна територія — можна зробити барбекю-зону, посадити квіти чи поєднати все для сімейного відпочинку.
Характеристики:
• Автономне електричне опалення
• Тепла підлога
• Електрика підключена
• Стіни: шлакоблок
Територія комплексу:
Закрита територія, паркувальні місця, басейн, лаундж зона, дитяч...

168 000 $
1 631 $/м²
Широка
103 / 80 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Продам 5-кімнатний таунхаус у закритому містечку Scandi Village (13 будинків)
🏡 Поверховість — 2
📐 Площа будинку — 103 м²
🌿 Земельна ділянка — 1,5 сотки
✨ Новий ремонт.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою.
Усе виконано якісно, продумано та зроблено без економії на матеріалах і деталях.
Сучасний таунхаус у закритому клубному комплексі — простір безпеки, приватності та комфортного життя серед сусідів одного рівня.
Технічні характеристики:
✅ Автономне електричне опалення (електрокотел)
✅ Тепла підлога
✅ Гаряча вода — від електрокотла та бойлера
✅ 15 кВт електроенергії заведено в будинок
✅ Власна ТП на комплекс
✅ Створене ОСББ
✅ Будинок з газоблоку з утепленням...

5 000 $
1 250 $/сот
Переможний провулок
сільгосппризначення
4 сот
1 міс. тому
Рівна ділянка в СТ «Мрія»
4 сотки, 31*12 метрів
Поруч Кодацький ковш, пляж
1221486200:01:001:0048 Кадастровий номер
Правильної форми в хорошому місці, 150 метрів до води (можна провести газ, світло по вулиці)
Всі орієнтири