Топ оголошень Тарасівки

55 000 $
1 261 $/м²
Айвазовського, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
44 / 23 / 20 м²
2 поверхи
2 кімнати
2 дні тому
Пропонується сучасний таунхаус з власним двориком, повністю готовий до проживання — заходь і живи.
с. Тарасівка, ЖК «Аура»
Адреса: вул. Айвазовського, 8
Характеристики:
Загальна площа: 46,3 м²
Житлова:23,3 м²
Кухня-вітальня: 19,8 м²
Повноцінні 2 поверхи
Планування та стан:
1 поверх: кухня-вітальня,, тепла підлога по всьому поверху, санвузол.
2 поверх: дві окремі кімнати — спальня + дитяча
Виконаний якісний ремонт, є всі необхідні меблі та техніка
Молода забудова, новий ЖК
Дворик і додаткові переваги:
Власний дворик 0,79 сотки — ідеально для мангалу, відпочинку, зони BBQ
Сонячна сторона дворику ідеально для встановлення сонячних панель або генератора.
Є паркомісце
Комунікації:
Опалення...

850 000 $
3 953 $/м²
Абрикосова
215 / 150 / 25 м²
2 поверхи
37 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж елегантної садиби з басейном у преміальному передмісті Києва
Старі Безрадичі | хутір Тарасівка | Козинський напрямок
Це не просто будинок.
Це — приватна заміська резиденція, де природа, тиша та комфорт створюють особливий стиль життя.
Місце, де ранок починається зі співу птахів і запаху сосен,
а вечори — з тиші власного лісу, теплого світла тераси та відпочинку біля басейну.
Основні характеристики:
— Площа будинку: 215 м²
— 75 м² терас
— Земельна ділянка: 37 соток
— Власний ліс та ландшафтний дизайн
— Басейн 5×10 м із лаунж-зоною
— Альтанка серед дерев
Планування для комфортного життя:
— 3 окремі спальні
— 3 санвузли
— Простора кухня-вітальня
— Великі тераси для відпочинку та при...

599 000 $
4 992 $/м²
Обухівський район
120 / 87 / 19 м²
2 поверхи
23 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Преміальний будинок у Green Hills з власним СПА-комплексом, гостьовим будинком та ділянкою 23сот - унікальна пропозиція на ринку!
Пропонується до продажу стильний та повністю готовий до проживання будинок площею 120 м² у одному з найпрестижніших котеджних містечок під Києвом — Green Hills, розташований на мальовничій ділянці в 23сот. з ландшафтним дизайном. Це територія абсолютного комфорту, безпеки та естетики, створена для тих, хто обирає найвищий стандарт життя.
Основні переваги будинку:
-Сучасний ремонт у світлих тонах: будинок дуже теплий, затишний та наповнений природним світлом.
-Укомплектований якісними меблями та технікою — повністю придатний для життя з першого дня.
-Ландшафтний...
20 000 $
2 000 $/сот
Чапаєвка
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається унікальна пропозиція всього за 20 км від Києва в чарівному селі Тарасівка – ділянка вашої мрії!
10 соток власності з можливістю розширення до 25 соток. Забудьте про обмеження – створіть простір, який ідеально підійде саме вам.
Два зручних заїзди до ділянки забезпечать комфортне пересування.
Розташування – в уже заселеному секторі, де вас чекатимуть доброзичливі сусіди, магазин, зупинка та вся потрібна інфраструктура для життя.
На ділянці є родовий маєток, який стане вашим стартовим майданчиком для великих планів. Будинок хоч і старий, але зі своєю історією та комунікаціями (електрика, вода та газ). Ви можете його знести або перетворити на щось нове і затишне.
Переваги:
- С...
40 000 $
2 667 $/сот
Чапаєва
під забудову
15 сот
сьогодні
Всього за 20 км від Києва, у затишному селі Тарасівка, продається чудова ділянка для втілення ваших ідей та планів.
15 соток землі, які можуть стати основою для вашого майбутнього будинку чи проекту. За бажанням ділянку можна розширити до 25 соток, об’єднавши із сусідньою.