Топ оголошень Волоського
4 300 $
179 $/м²
Садова, 3
БЕЗ КОМІСІЇ
24 / 14 / 10 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
сьогодні
продається дача , кооператив Сади Сура -2, неподалік зупинка транспорту, ділянка рівна, окрім постійної води ( водовід) влітку є технічна, для поливу, також є бочка на 4 куба. Поряд річка - пляж або рибальство. Є необхідний інвентар, холодильник, меблі та ін. що входить до ціни.

24 000 $
375 $/м²
Центральна
64 / 40 / 8 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок у с. Волоське, 15 км від м. Дніпро. Ділянка 25 сот. Ширина ділянки 46 м. Будинок цегляний. Загальна площа 64 м².
Центральний водопровід. Газ. Електрика. Житловий стан. Планування: кухня, 3 кімнати, санвузол, веранда, літня кухня з газовою плитою. Опалення: газове, електричне, пічне. Житловий стан. Зручне розташування для торгівлі та фермерського господарства — знаходиться на в'їзді в село. Документи в порядку.

410 000 $
1 640 $/м²
Матросова, 122
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
250 / 180 / 25 м²
2 поверхи
40 сот
5 кімнат
вчора
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТА ФОТО ЗА ЗАПИТОМ
Продаж нового будинку з авторським ремонтом у селі Волоське — Будинок на річці Мокра Сура.
Продам сучасний будинок у стилі Хайтек у селі Волоське
Унікальна пропозиція! Ваш ідеальний будинок із виходом до річки Сура готовий до швидкого заселення та щасливого життя у прекрасному місці, яке безперечно стане місцем вашої сили!
Загальна інформація:
• Площа будинку: 250 м²
• Ділянка: 24 сотки (з документами) з виходом на берег + 2,5 сотки молодий сад із різними саджанцями колоновидних дерев + фруктовий сад + розпланований берег із частковим озелененням + пірс (від компанії Pillar)
Опис:
Будинок побудований за європейськими стандартами, виконаний із використан...

50 000 $
1 000 $/сот
Мотросова
сільгосппризначення, під забудову
50 сот
2 дні тому
Продається перспективна земельна ділянка з видом на річку в мальовничому та активно розбудовному районі — с. Волоське.
Основні характеристики:
• Площа: 50 соток.
• Розташування: вул. Матросова. Зручний заїзд, ділянка розташована вздовж дороги.
• Комунікації: Електрика, газ та вода проходять безпосередньо поруч із ділянкою.
• Документи: Повний пакет документів, право власності. Призначення — для будівництва та обслуговування житлового будинку (БЖБ).
Переваги для інвестора:
Завдяки великій площі та формі ділянка ідеально підходить для поділу на кілька окремих об'єктів. Чудовий варіант для будівництва котеджного містечка або кількох будинків на продаж.
Вигідна інвестиція в ліквідну нерухоміс...

120 000 грн/міс
Матросова
Відеотур
250 / 100 / 30 м²
2 поверхи
25 сот
5 кімнат
2 дні тому
Здається в оренду сучасний великий будинок із басейном та власним берегом!
село Волоське
Відпочивайте від шуму та пилу великого міста на свіжому повітрі, у класному будинку з басейном на березі річки!
Площа будинку — 250 м²
2 поверхи, 3 спальні, простора кухня-вітальня з панорамним склінням та виходом на терасу і зону барбекю, зона відпочинку (велика вітальня на першому поверсі) з прямим виходом до басейну, 2 санвузли, гардеробні, господарський блок.
Ігрова-більярдна, мініспортзал із прямим виходом до басейну.
Будинок повністю оснащений меблями та технікою.
На доглянутій території площею 25 соток є басейн із підігрівом, альтанка, зона багаття, тренажерний та баскетбольний майданчики,...

430 000 $
1 720 $/м²
Олександра Матросова
єОселя
єВідновлення
250 / 96 / 32 м²
2 поверхи
24 сот
4 кімнати
2 дні тому
Ваш особистий курорт на березі: Енергоефективний особняк 250 м²
Продається виняткова заміська резиденція на ділянці 24 сотки з власним виходом до води і приватним пірсом.
Будинок побудований в строгій відповідності з проектом (є фотофіксація усіх етапів) з використанням преміальних матеріалів.
Про будинок:
Простір і комфорт.
Дворівневе планування, що поєднує функціональність і естетику :
1 поверх: Гостина, дитяча, гостьова спальня/кабінет, спортзал і більярдна. Передбачений льох і паливнева.
2 поверх: Центр тяжіння - кухня-вітальня з панорамним склінням, майстер-спальня з особистим санвузлом, вбиральня.
Енергоефективність: Максимальний захист від тепловтрат, сучасне інженерне оснащ...

410 000 $
1 640 $/м²
матросова
250 / 180 / 20 м²
2 поверхи
25 сот
5 кімнат
2 дні тому
Просторий будинок із панорамою на річку, басейном і садом — Волоське, 250 м²
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок у с. Волоське — для тих, хто цінує спокій, простір і природне оточення.
Будинок розташований на ділянці біля води, з панорамним краєвидом на річку Мокра Сура. Архітектура — стримана й актуальна, інтер’єр — лаконічний та функціональний.
Планування:
250 м² загальної площі
Вітальня з панорамними вікнами
Майстер-спальня з санвузлом
Гостьові кімнати, дитяча, кабінет
Спортзал, більярдна, сауна
Підвал — підготовлений під обробку
Ділянка 25 соток:
Басейн із підігрівом
Зони відпочинку та тераси
Баня, дровник, гараж із ямою
Озеленення: фруктовий сад, газон,...

170 000 $
567 $/м²
Дальняя, 10
єОселя
300 / 250 / 50 м²
1 поверх
33 сот
5 кімнат
2 дні тому
Будинок із чудовим краєвидом на річку Дніпро у Волоському.
4 спальні + 3 санвузли + гараж + гардеробні.
Котельня + зала з камінною зоною.
Розташований на ділянці 33 сотки.
Адреса: Волоське, вул. Дальня, 10.
Площа 300 м² (включаючи гараж 35 м²).
Чудове розташування в мальовничому місці з простою та швидкою дорогою (25-30 хв до центру).
Будинок побудований із червоної новоолександрівської цегли. Товщина стін 380 мм.
Перекриття — залізобетонні плити, що лежать на відлитих консольних балках.
Для створення атмосфери єднання з природою всі житлові приміщення мають величезні віконні отвори з краєвидом на річку та ділянку. На ділянці висаджено 60 кримських сосен для створення живоплоту.
Дах і навіс...

2 700 $/міс
Матросова
250 / 200 / 50 м²
2 поверхи
25 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
3 дні тому
Здається новий будинок з унікальним дизайнерським ремонтом у селі Волоське, на березі річки Мокра Сура.
Стильний та сучасний особняк з басейном з підігрівом, окремою лазнею, більярдною кімнатою, зоною барбекю, а також спортивним та дитячим майданчиками готовий до продажу та негайного заселення. Дизайн інтер'єру будинку виконаний у мінімалістичному стилі з елементами неокласики та хай-теку, створюючи ідеальний простір для комфортного життя. У проєкті враховані всі сучасні технології, з акцентом на увагу до деталей та функціональність.
Двоповерховий будинок площею 250 м² включає в себе: 1 поверх — вітальня, дитяча кімната, гостьова спальня (або кабінет), суміщений санвузол, коридор, топкова,...

410 000 $
1 640 $/м²
Олександра Матросова
єОселя
єВідновлення
250 / 200 / 20 м²
2 поверхи
24 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
3 дні тому
Усі фотографії – реальні.
Елегантний маєток у трендовому стилі з басейном із підігрівом, окремо збудованою лазнею, ігровою-більярдною, зоною барбекю, спортивним та дитячим майданчиками — готовий до продажу та швидкого заселення.
Не потрібно шукати хорошого архітектора та кваліфіковану будівельну бригаду, чекати на погодження інженерної частини проєкту, контролювати доставку сантехніки та світильників.
Усе вже створено, побудовано, введено в експлуатацію, успішно функціонує.
Дизайн інтер'єру виконано у стилі мінімалізму з елементами неокласики та хай-теку.
Безліч високотехнологічних елементів, з я...

78 000 $
500 $/м²
Набережна 1-а
Відеотур
156 / 126 / 27 м²
3 поверхи
12 сот
5 кімнат
4 дні тому
Продам 3-х поверховий будинок на березі річки, з ділянкою 12 соток.
Знаходиться будинок поряд з с. Волоське в СТ Чайка в тихому місці для відпочинку.
Загальна площа 157 м кв., житлова 126 м кв., кухня 27м кв.
Будинок цегляний, у трьох рівнях. В хорошому стані. 2 поверхи, 4 кімнати.
За плануванням: кухня студія, вітальня з каміном, 3 спальні, санвузол.
Покриття підлоги - паркетна дошка.
Дах - металочерепиця.
Два види опалення: електричне, твердопаливне.
Потужність електроенергії 25 кВт.
3 види водопродову: міский водопровід, з садового товариства водопровід, та свердловина. Паркування на 2 автомобілі (викладене плиткою), гараж під човен.
Підїздна дорога - асфальтована, охорона при в...

2 700 $/міс
Матросова
250 / 150 / 30 м²
2 поверхи
25 сот
5 кімнат
2023 рік побудови
5 днів тому
село Волоське
Проведіть літо на свіжому повітрі подалі від міського шуму та пилу!
Площа будинку — 250 м²
Будинок повністю оснащений меблями та технікою.
На доглянутій території у 25 соток є басейн із підігрівом, альтанка, зона для вогнища, тренажерний та баскетбольний майданчики, гараж, зона барбекю.
Доглянутий газон, виконано л...

410 000 $
1 640 $/м²
Матросова
250 / 120 / 45 м²
2 поверхи
40 сот
5 кімнат
2023 рік побудови
5 днів тому
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТА ФОТО ЗА ЗАПИТОМ. Продаж нового будинку з авторським ремонтом у селі Волоське — будинок на річці Мокра Сура. Усі фотографії — реальні.
Елегантний маєток у трендовій стилістиці з басейном із підігрівом, окремо збудованою лазнею, ігровою-більярдною, зоною барбекю, спортивним та дитячим майданчиками — готовий до продажу та швидкого заселення.
Не потрібно шукати хорошого архітектора та кваліфіковану будівельну бригаду, чекати на погодження інженерної частини проєкту, контролювати доставку сантехніки та світильників. Усе вже створено, збудовано, введено в експлуатацію, успішно функціонує.
Безлі...

2 500 $
325 $/сот
сільгосппризначення
8 сот
5 днів тому
Продам дачу в СТ «Прогрес». Приватизована рівна ділянка, будинок під ремонт, можливість провести міську воду та підключити світло. Газу немає. На ділянці плодові дерева та виноград, вода для поливу. Багато будинків, де мешкають цілий рік. Річка Сура в кроковій доступності та можливість отримати задоволення від риболовлі. Регулярно проводяться роботи з благоустрою дороги. Телефонуйте!
95 000 $
731 $/м²
Маяковского
130 / 80 / 12 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
6 днів тому
Продам шикарний 2-поверховий заміський будинок із ділянкою, продуманою до дрібниць для комфортного життя та відпочинку!
Цей будинок — справжня знахідка для тих, хто мріє про тишу, простір і природу поруч із містом. Затишок, функціональність і природна краса гармонійно поєднуються на одній ділянці!
Про будинок:
Просторий двоповерховий будинок із продуманим плануванням
3 окремі спальні на другому поверсі – комфорт для всієї родини
Простора вітальня та кухня на першому поверсі плюс тепла підлога – затишно і зручно для зустрічей та сімейних вечорів
2 санвузли – зручність для всієї родини
Електроопалення + інверторний кондиціонер, що працює при -18°C – тепло та економічно
Можливість підключе...

420 000 $
903 $/м²
Насосна, 12 а
БЕЗ КОМІСІЇ
465 / 200 / 20 м²
2 поверхи
21 сот
5 кімнат
2014 рік побудови
1 тиж. тому
У продажу сучасний будинок с. Волоське,без комісіі для покупця !!!
Тихе спокійне селище зі співом пташок на березі річки Дніпро!
Ділянка 21 сотка ,додатково поруч є ще ділянка 16 соток
Приватизована з ландшафтним дизайном
Планування: перший поверх -кухня з технікою,виконана із натуральних матеріалів
-гостьова кімната с санвузлом
-вітальня з панорамними вікнами ,стеля шість метрів
-комора для сберігання,технічна кімната ,пральня
Другий поверх: три спальні,гардеробна
-кабінет-бібліотека ,терасса з шикарним виглядом
-два санвузли
-великий вмісткий підвал
Інженерно технічне обладнання:
Опалення: двоконтурний газовий котел, твердопаливний котел, геліосистема, свердловина з системой очищення ,кан...

85 000 $
759 $/сот
Набережна
сільгосппризначення
112 сот
2 тиж. тому
Ділянка під садівництво 112 соток з шикарним оглядом Дніпра.Є можливість використання в комерційних цілях.Має індивідуальну можливість заїзду та заведення всіх необхідних комунікацій.До асфальтованої дороги 70 метрів.До ріки 100 метрів.
Територіально знаходиться в 20 хвилинах їзди на авто від Епіцентру на Тополі.
21 500 $
860 $/сот
Теплична, 9
під забудову
25 сот
2 тиж. тому
Продам земельну ділянку у с.Волоське по вул.Теплична! Площа 25 сот, біля ділянки проходе світло, газ, вода. Вздовж ділянки проходить дорога. Ділянку можна ідеально розділити на декілька окремих ділянки і побудувати будинки на продаж.
Дуже вдала інвестиція! Право власності, для будівництва та обслуговування жилого будинку!

10 500 $
525 $/сот
Упорна, 52
під забудову
20 сот
2 тиж. тому
Продам земельну ділянку у с. Волоськке, вул. Упорна, 52
20 соток, кадастровий номер, ділянка приватизована.
Призначення для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Гарний краєвид з видом на річку, лісопосадка поряд. Вже забудовані в радіусі 300 метрів будинки, тому є можливість провести комунікації.
Щодо постачання є варіанти буріння свердловини, підключення до централізованих джерел.
По світлу є мережа для підключення, але також віддалено до вже існуючих будинків.
Газ можна провести на ділянку.
До магазинів та зупинки транспорту 700м-1000м
Документи перевірені. Готові до швидкої угоди

175 000 $
583 $/м²
Дальня, 10
єОселя
300 / 250 / 50 м²
1 поверх
33 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
1 міс. тому
Будинок із чудовим краєвидом на річку Дніпро
4 спальні
3 санвузли
Гараж
Гардеробні
Топочна
Зал із камінною зоною
Розташований на ділянці 33 сотки
Адреса: с. Волоське, вул. Дальня, 10
Площа: 300 м² (включаючи гараж 35 м²)
Чудове розташування у мальовничому місці з простим та швидким доїздом (25-30 хв до центру)
Будинок побудований із червоної новоолександрівської цегли. Товщина стін — 380 мм.
Для створення атмосфери єднання з природою всі житлові приміщення мають величезні віконні отвори з видом на річку та ділянку. На ділянці висаджено 60 кримських сосен для створення живоплоту.
Дах та навіс під 3 авто вже повністю...
Всі орієнтири