Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Білої Церкви
Топ оголошень Білої Церкви
54 000 €
540 €/м²
Григорія Ковбасюка вул.
ПРЕМІУМ
ТРЦ "Вега"
100 / 82 / 7.64 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Будуємо капітальний дім - альпійське шале під ключ за 90 днів на вашій ділянці.
Будинок має: бетонний стрічковий фундамент (7х11), стіни - 1,1 м із монолітного армованого залізобетону, утеплені з оздобленням, дах з бітумної черепиці, теплозберігаючі технології.
Дім двоповерховий на 100 кв.м.:
Перший поверх (73 кв.м.) - студія, кухня, вана кімната.
Другий поверх (32 кв.м.) - дві спальні (або спальня + кабінет).
Житлова площа - 82 кв.м.
Кухня 7.64 кв.м.
Просторий 7-ми метровий атріум і панорамні вікна.
Скління:
- енергозберігаючі склопакети, гартоване скло (товщина 46,55мм).
- 5-ти камерний металопластиковий профіль.
- 2-камерний енергозберігаючий склопакет.
Опалення: камін-піч, електроене...
85 000 $
1 269 $/м²
Героїв Крут вул., 46
єВідновлення
3-й мікрорайон
3 кімнати
67 / 38 / 9 м²
поверх 9 з 9
1989 рік побудови
сьогодні
3-кімнатна квартира з АВТОНОМНИМ опаленням 🔝🔝🔝
віл. Зенітного Полку, 46 м. Біла Церква район Каплички
Продається сучасна, затишна 3-кімнатна квартира в одній із найкращих локацій міста.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та незалежність!
Основні характеристики:
• Загальна площа: 67 м²
• Поверх: 9/9 (дах у відмінному стані, є технічний поверх)
• Планування: дві окремі спальні та простора вітальня з великою кухнею
• Стан: «Заходь та живи» — якісний добротний ремонт, квартира чиста та наповнена світлом.
Чому ця квартира варта вашої уваги?
1. АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ — головна перевага! Ви самі регулюєте клімат у домі та суттєво економите на комунальних платежах (в сами...

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема вул., 96
АКЦІЯ
БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
29 м²
вчора
Продаються ГАРАЖІ
вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Земля приватна ( в майбутньому буде створений гаражний кооператив)
Ціна 14 600 у.о
за гараж+ земельна ділянка
Телефонуйте [телефон приховано]

280 000 $
291 $/м²
Молодіжна вул., 25
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
962 м²
вчора
Продаж комерційної будівлі 962,8 кв.м , м-в Незалежності, м.Біла Церква
ідеально під клініку / школу / офіси
Продається окремо розташована комерційна будівля на масиві Незалежності — район із високою щільністю населення та постійним попитом на послуги.
Загальна площа: 962,8 кв.м
Земельна ділянка: 10 соток
Поверховість: 3 поверхи + підвал
Формат: кабінетна система + великі зали
Комунікації та технічні характеристики:
Всі комунікації підключені та працюють
Автономне опалення
Електроенергія 15 кВт (є можливість збільшення до 50 кВт)
З...

8 000 грн/міс
195 грн/м²
Героїв Крут вул., 32а
багатофункціональне приміщення
41 м²
вчора
ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ | м-в Незалежності,. Біла Церква
вул. Героїв Крут, 32а
Здається в оренду компактне та зручне приміщення — ідеальне під роботу та прийом клієнтів.
Площа: 41,7 м²
— будь-який тихий бізнес
Ціна: 8 000 грн/міс
Телефонуйте: [телефон приховано]
Покажу в зручний для вас час

215 000 $
2 146 $/м²
Росьова вул., 18а
3 кімнати
100.2 / 46.9 / 17.9 м²
поверх 4 з 6
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі чудову квартиру в новому будинку, що поєднує в собі розкіш та комфорт. Загальна площа 100 м², розташована на середньому поверсі, з дорогим ремонтом і меблями з натурального дерева.
У цій квартирі індивідуальне газове опалення, тепла підлога, два сучасні санвузли, ванна та душ, що забезпечують максимальний комфорт. Вбудована кухонна техніка та сучасні телевізори створять атмосферу затишку і зручності.
Вікна квартири виходять на історичну частину міста та річку Рось, що дарує неперевершений краєвид.
Зручне розташування: поруч парк, центр міста, школи, садочки, а також кафе, ресторани, супермаркети. Ідеальне місце для прогулянок — алея та пляж, які стануть улюбленими м...

67 000 $
1 000 $/м²
Шевченка вул., 95
3 кімнати
67 / 40 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 3 кімнатної квартири в с.Біла Церква, по вулиці Шевченка, 95
Квартира розташована на 9 поверсі 9 поверхового панельного будинку
Не кутова, тепла і затишна
Загальна площа 67 м2
Має 2 лоджії
Зроблено хороший косметичний ремонт:
Замінені вікна, двері, підлога- ламінат, кахель в санвузлі та ванній
При продажу залишаються усі меблі
Є тамбур на 2 квартири
Хороші сусіди
Поруч школа, садочок, маркети, річка,инаберкжна, зупинка транспорту
Ціна 67000$
АН Злагода:

85 000 $
1 545 $/м²
Петра Калнишевського вул., 13
2 кімнати
55 / 30 / 9 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Новинка на ринку!
Продаж 2- кімнатної квартири з АВТОНОМНИМ опаленням на Пролетарській, 13
Центр міста
Квартира загальною площею 55 м2
Середній поверх
Планування - " квадратний хол"
В квартирі капітальний свіжий ремонт: замінені сантехніка, проводка, вікна, двері
При продажу лишаються усі меблі та техніка ( за виключенням телевізора і письмового стола)
Поруч гімназія, садочок, ринок, маркети, прекрасне транспортне сполучення
Пропозиція від АН Злагода

38 500 $
1 085 $/м²
Дачна вул., 44
1 кімната
36 / 18 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири малосімейного типу по вулиці Дачна, 44
Квартира розташована на 9 поверсі
Загальна площа 35,5 м2
Квартира в жилому стані
Склопакети на кухні і балконі ( вихід на балкон- дерево)
При продажу залишається все,що є в квартирі.
Поруч школа, садочок, ринок, річка, хороше транспортне сполучення.
Ціна 38500$
АН Злагода

40 000 $
930 $/м²
Олеся Гончара вул., 7
2 кімнати
43 / 28 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж 2 кімнатної квартири на Вокзальній!
Продається квартира в цегляному будинку по вулиці Олеся Гончара
Загальна площа 43 м2
Кімнати "вагончиком", одна- прохідна
Санвузол сумісний
Квартира не кутова
Розташована на 5 поверсі
Квартира повністю під власний ремонт
Прекрасна локація: поруч річка з набережною, школа, садочок у дворі, маркети, ринок, хороше транспортне сполучення
Ціна 40000$
АН Злагода
60 000 $
1 237 $/м²
Зенітного Полку вул., 83
2 кімнати
48.5 / 29.1 / 6.8 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру на масиві Незалежності, 4-й мікрорайон (поруч із колишнім Walmart).
Квартира з якісним капітальним ремонтом, розташована на невисокому поверсі.
Балкон утеплений та засклений.
Кухня залишається, бойлер, кондиціонер залишаються новим власникам.
Світла, затишна та доглянута квартира, яка чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної здачі в оренду.
Поруч уся необхідна інфраструктура:
• школа
• дитячий садок
• магазини та супермаркети
• зупинка громадського транспорту
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
45 000 $
1 278 $/м²
Зенітного Полку вул., 84
єВідновлення
4-й мікрорайон
1 кімната
35.2 / 17.6 / 8.8 м²
поверх 4 з 10
1990 рік побудови
сьогодні
🏠 Продаж 1-кімнатної квартири
Затишна та світла квартира у 9-поверховому будинку — чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло або вигідну інвестицію ✨
▪️ Загальна площа — 35,2 м²
▪️ 4 поверх із 9
▪️ Стандартне планування
▪️ Не кутова
▪️ Житловий стан — можна заїхати та жити
▪️ Металопластикові вікна та балкон
Світла кімната, простора кухня та гарний краєвид з вікна створюють атмосферу затишку. Квартира доглянута й має все необхідне для комфортного проживання.
📍 Поруч школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, зупинки транспорту — усе необхідне у кроковій доступності.
💰 Вартість: 45 000 $
📞 [телефон приховано]
АН «Наш Дім»

81 000 $
1 270 $/м²
1-й Водопійний пров., 13-Б
2 кімнати
63.8 / 35.8 / 12.2 м²
поверх 2 з 4
2022 рік побудови
3 дні тому
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Білої Церкви
Бульвар Олександрійський, 35-Б
Простора квартира в новому будинку 2022 року. Після будівельників, без внутрішнього оздоблення — можна робити все під себе, без демонтажу та чужих рішень.
Характеристики:
• Загальна площа: 63,8 м²
• Кімнати окремі: 20,7 м² і 15 м²
• Кухня: 12 м²
• Санвузол сумісний, великий: 6,4 м²
Технічні деталі:
• Опалення індивідуальне, газове, двоконтурний котел
• Монолітно-каркасний будинок, фасадна штукатурка, базальтовий утеплювач.
• Кладова на цокольному поверсі
За окрему плату можна придбати:
• 2 паркомісця з накриттям біля будинку
Будинок знаходиться поруч зі школою №2, магазинами, салонами, рест...
43 000 $
1 229 $/м²
Гайок вул., 89
єВідновлення
Гайок
1 кімната
35 / 18 / 8 м²
поверх 5 з 5
4 дні тому
Продаж 1 кім квартири
Гайок
1/5/5
Площа 34 м2
Кухня 7,3 м2
Санвузол сумісний.
Зроблено капітальний ремонт, замінено повністю всю сантехніку та електрику.
Підлога ламінат.
Залишається кухня, вбудована техніка та меблі.
Ціна 43000$ торг
Пропозиція від агентства нерухомості АЛЬЯНС

65 000 $
1 040 $/м²
Сквирське шосе, 218б
3 кімнати
62.5 / 45.2 / 5.5 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Скирське шосе, район Піонерська, поруч з дендропарком «Олександрія».
Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа — 62,5 м², житлова — 42,5 м². Зручне планування: три окремі кімнати, роздільний санвузол.
В квартирі виконаний капітальний ремонт: замінена електрика та сантехніка, встановлені металопластикові вікна та балкон. Квартира продається з меблями та технікою. Встановлений кондиціонер, охоронна система та газова колонка для підігріву води.
Квартира тепла, світла та затишна, не потребує додаткових вкладень. Біля будинку зелений двір, поруч супермаркети, магазини, школа, дитячий садок та зупинки громадського транспорту. Хор...

15 000 грн/міс
36 грн/м²
леваневського, 47/1
багатофункціональне приміщення
412 м²
вчора
Здається в оренду підвальне приміщення в м. Біла Церква, м-в Незалежності (колиш. Леваневського), в густо заселеному мікрорайні, поруч відкрився магазин "Траш"
Загальна площа приміщення - 412,6 м²
Заведено електроенергію
телефонуйте [телефон приховано]

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема вул., 96
БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
29 м²
вчора
Продаються та здаються в оренду ГАРАЖІ
м. Біла Церква, вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
земельна ділянка
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Ціна вказана за гараж + ділянка
Телефонуйте [телефон приховано]

6 500 грн/міс
108 грн/м²
Людмили Павличенко вул., 49
багатофункціональне приміщення
60 м²
вчора
ОРЕНДА НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ | ЦЕНТР м. Біла Церква | 60 м²
Здається в оренду нежитлове приміщення площею 60 кв.м у центральній частині міста.
Локація: центр м. Біла Церква
Площа: 60 м²
Закрита територія (огороджена та охороняється)
Є заїзд для авто
Підключене світло
Ідеально підійде під:
склад
невелике виробництво
майстерню
інший вид діяльності
Ціна оренди 6 500 грн / міс
Приміщення практичне для бізнесу — зручний доступ, безпечна територія та можливість роботи з доставками/вантажами.
Телефонуйте: [телефон приховано] 59

220 000 $
1 317 $/м²
Залізничне Селище
БЕЗ КОМІСІЇ
Кинотеатр ім. О.Довженка
167 / 135 / 9 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Продаж сучасного домоволодіння у Білій Церкві
📍 Залізничне селище — тихий та комфортний район для життя
Пропонується чудовий варіант для великої родини — на земельній ділянці 6 соток розташовані два добротні двоповерхові будинки. Ідеально підійде для проживання двох сімей, великої родини або поєднання житла та бізнесу.
🔹 Перший будинок — 167 м² (2012 рік побудови)
Будинок просторий, теплий та повністю готовий для комфортного проживання.
Планування:
✅ 1 поверх:
передпокій;
велика простора кухня з усіма комунікаціями;
тепла підлога;
дві кімнати;
санвузол.
✅ 2 поверх:
коридор;
три окремі кімнати з ремонтом;
у кожній кімнаті встановлений кондиціонер;
санвузол.
Комунікації та переваги...
22 500 $
321 $/м²
Гайок вул.
70 / 45 / 7 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1980 рік побудови
2 дні тому
Пропонуємо Вам до продажу дачу , гайок.
Площа дачі 70м2, два поверхи.
Кімната кухня, гараж -перший поверх. Та дві кімнати на другому поверсі.
Опалення груба (дровима)
Вода -дачна подається 2 рази в неділю.
Участок рівний 6 соток.
Відстань до річки 300-400 метрів.
Поруч з будинком по дорозі проходить газ.
Інтернет на стовпі роруч з будинком.
Крім будинку є дровник, літній душ, дворовий туалет.
200 метрів проходить фурсівська маршрутка кожні 30 хвилин.
На відсутність вікон готові уступити. Телефонуйте та записуйтесь на перегляди.
Всі вулиці