Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Брюховичів
Топ оголошень Брюховичів
84 999 $
1 172 $/м²
Ряснянська вул., (Будинок 1)
2 кімнати
72.5 / 44.7 / 11.4 м²
поверх 1 з 6
сьогодні
Продаж 2 кімнатної квартири в новобудові в ЖК Форест Львів у Брюховичах. Вулиця Ряснянська. Дуже гарне планування квартири. Перший поверх ( низький), вікна панорамні. Опалення електричне. Стан квартири : зроблено тимчасовий ремонт, фактично нульовий цикл. Будинок розташований у сосновому лісі. Поруч магазини, зупинка транспорту, ресторан. За більш детальною інформацію телефонуйте. Ваш Рієлтор Олена

130 000 $
813 $/м²
За мостом
БЕЗ КОМІСІЇ
Інститут державного управління
160 / 100 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджів в котеджному містечку в Брюховичах з неймовірним краєвидом.
Локація: За мостом 7, Брюховичі
Площа: 160 м2
Ділянка 2,9 сот
Поверхи: 2
Зонування: На першому
поверсі: кухня, вітальня, санвузол, кладова, гостьова кімната і вихід на великутерасу.
На другому поверсі: 3кімнати, санвузол, гардеробна.
Сучасні спарені котеджі вмальовничій місцевості в Брюховичах Якісне будівництво з цегли, основа - моноліт.
Кожен котедж має сонячні панелі - 15кв. Опалення - підігрів підлоги.
Для Вашої зручності -дитячий майданчик і продуманий ландшафт. Закрита територія. Доїзд до котеджів -
бруківка.

134 300 $
1 000 $/м²
Селищна вул.
134 / 40 / 32 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу в Брюховичах. Без комісії
Локація: вул. Селищна
Площа: 134,3 м2
Ділянка: 2,5 сотих
Ціна: 1000$ за м2
Продаж чудового двоповерхового котеджу, з гаражем та власною ділянкою.
Всі комунікації центральні та заведені до будинку, світло, вода, газ, каналізація.
Дуже якісне будівництво! Будинок збудований повністю з керамоблоку, утеплений пінопластом, металопластикові вікна та броньовані вхідні двері.
Топова локація! Поруч вся необхідна інфраструктура, школи, садочки, супермаркети, ресторани, зупинка громадського транспорту.
Також у пʼяти хвилинах ходьби від котеджів - неймовірний хвойний ліс де Ви зможете прогулюватись і насолоджуватись)
Телефонуйте! Я з радістю відповім на усі...

165 000 $
2 426 $/м²
Курортний проїзд, (Будинок)
2 кімнати
68 / 50 / 18 м²
поверх 4 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 кім квартири ЖК SVOЇ Parkhouse вул. Курортний проїзд, Брюховичі
Площа 68м2
Поверх 4/5
Простора 2 кімнатна квартира + кухня -студія з виходом на балкон ,з виглядом на сосновий ліс
Квартира облаштована уся необхідними меблями та технікою для комфортного проживання
Роздільний санвузол (ванна)
Індивідуальне газове опалення, тепла підлога
Малоквартирний будинок, клубного типу з закритою територією
Підземний та гостьовий паркінг
Відеоспостереження 24/7
Дитячий та спорт майданчик
У пішій доступності - дитячий садок, школа, стоматологічна клініка, ресторани, продуктові магазини, ринок, 2 озера.
Вартість 165000$
31 000 $
1 148 $/м²
Кліматична вул., 21
ПРЕМІУМ
Вокзал
1 кімната
27 / 21 / 5.5 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продаж 1-кв смт. Брюховичі вул. Кліматична 1/2 поверхово будинку заг.пл. 26 м2, 600 метрів до ресторану Шпацер
Центральна вода та каналізація, газ, світло, опалення пічне, висота стелі 4 метри, вікно велике ,дерев'яне.
Є можливість збільшити площу. Стан: під ремонт . Розвинутий район, поруч магазини, ринок, зупинка транспорту.
Ціна 36000$. Відеоогляд.

99 000 $
1 823 $/м²
Львівська вул., 27
2 кімнати
54.3 / 36.3 / 18 м²
поверх 2 з 5
2018 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 388640. АН "Атланта".
Продаж 1 - кімнатноі квартири ЖК Хвиля
Однокімнатна квартира студія з авторським ремонтом на початку Брюхович по вул. Львівській 33а.
Теритрія комплексу охороняєтьтся. Квартира дуже світла та затишна. Зроблений новий та якісний ремонт.
Повністю умебльована, нова техніка.
Якісні вікна Rehau Geneo, тепла підлога Rehau, утеплення підлоги і стелі, гарна шумоізоляція від сусідів зверху, автономне опалення, проведен швидкісний інтернет оптиковолоконний, ремонт зроблений для себе, але обставини змінились, тому продажа. В квартирі є все для комфортного проживання.
У дворі закрита парковка, вигляд на озеро, ліс в пішій доступності.

650 $/міс
Львівська вул., 27
4 кімнати
104.3 / 60.8 / 11.7 м²
поверх 4 з 5
2018 рік побудови
сьогодні
Оренда 4-кімнатної 2-рівневої квартири Брюховичі
Локація – ЖК Хвиля (Брюховичі)
104,3 м²
4-5 поверх
Дана локація на сьогоднішній день є найбезпечнішою у Львові.
Ціна - 650$
Комісія - 100%
В квартирі є лоджії з усіх кімнат на 1-му та 2-му рівні.
В коридорі та санвузлах - підігрів підлоги
Територія комплексу огороджена, є відеонагляд, домофон, автоматичні ворота для заїзду
Для дітей та дорослих є дитячий та спортивний майданчики
На території комплексу є власне озеро
Може бути сімʼя, також можна тваринок (деталі уточнюйте).
Оглянути можна у зручний, наперед узгоджений час.
Більше деталей за номером телефону

2 500 $/міс
Незалежності України вул., 64
180 / 140 / 40 м²
3 поверхи
6 сот
4 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
✨ ЖК Forest Park, Брюховичі, вул. Незалежності України, 64а! ✨
✅ 3 поверхи з власною терасою та подвір’ям.
✅ Повністю мебльовані та оснащені необхідною технікою.
✅ Встановлені кондиціонери, оптоволоконний інтернет.
✅ Укомплектовані холодильниками, духовками, посудомийними машинами.
✅ Закрита територія з охороною.
✅ Дитячий майданчик на території.
✅ Господар території забезпечує порядок.
Планування котеджів:
- 4 кімнати
- Простора кухня-вітальня з каміном
- 3 санвузли
- Гардеробні, кладові, технічні приміщення
- Балкони, власне подвір’я та паркомісце
📍 Локація: ЖК Forest Park, Брюховичі, вул. Незалежності України, 64а — комфортний, зелений район з хорошою інфраструктурою та зручною трансп...

69 900 $
1 487 $/м²
Соснова вул., (Будинок 7)
1 кімната
47 / 13 / 21 м²
поверх 3 з 7
сьогодні
Продаж сучасної 1-кім квартири у ЖК «Під Зорями»Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира по переуступці у ЖК «Під Зорями» (забудовник Квітка), у престижній та тихій локації смт Брюховичі поруч зі Львовом
Планування
Загальна площа: 47 м²
Простора кухня-студія: 23 м² — ідеально під open-space
Спальня: 12 м²
Суміжний санвузол
Балкон з виглядом у затишний внутрішній двір
Встановлений 2 контурний котел
Продумане сучасне зонування
3 поверх із 5 — оптимальний для життя та ліквідності
Переваги
Малоповерховий ЖК Комфорт-класу
Ліс поруч — чисте повітря та тиша
Резервне живлення будинку
Підземний та гостьовий паркінг з укриттям
Індивідуальне газове опалення
До Львова — кілька хвилин
Ідеал...

266 400 $
1 200 $/м²
Верескова вул.
ПРЕМІУМ
Інститут державного управління
222 / 102.9 / 51.5 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж 2-поверхового будинку Брюховичі 222 м2 5,6 сот
Локація - Брюховичі, вул. Верескова
Площа - 222 м2
Ділянка - 5,6 сот
Ціна - 266 400$
Комісія - 2%
Усі централізовані комунікації заведені в будинок
Гараж, заїзд у двір
Відкатні ворота
Переваги:
• Простора тераса
• Якісні вікна REHAU, великі панорамні — алюмінієві
• Прибудинкова територія замощена бруківкою
• Раціональне планування, багато природного світла
• Сучасна приватна забудова навколо
Сучасний будинок у престижному та зеленому районі Брюхович, на тихій повністю обжитій вулиці, поруч із сосновим лісом.
Тиха обжита вулиця, природа та комфорт для життя сім’ї.
Оглянути можна у зручний, наперед узгоджений час.
Більше...

900 $/міс
лікарська
100 / 60 / 40 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
сьогодні
Актуальна оренда абсолютно нового котеджу, з новою технікою, 2 ізольовані кімнати та велика кухня студіо, доставляють посудомийку та меблі а також буде духова піч, просторий котедж в спокійному місці.
Є детальне відео .

167 900 $
1 150 $/м²
Бірківська вул., 36
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
146 / 48.55 / 39.53 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж сучасних дуплексів в смт Брюховичі, вул. Бірківська (Status Village) 140-160 кв.м.
Пропонується до продажу сучасний дуплекс у житловій забудові клубного типу, розташованій в екологічно чистій зоні смт Брюховичі, у зручній близькості до Львова. Локація характеризується низьким пішохідним та автомобільним трафіком що гарантує тишу та спокій. Ліс на відстані 5 хвилин пішої ходи.
Будинок виконаний у сучасному архітектурному стилі з продуманим плануванням. На першому поверсі передбачена простора кухня-вітальня з виходом у задній двір на власну терасу, санвузол та господарські приміщення, просторий гараж. Другий поверх — приватна зона з трьома спальнями та двома санвузлами.
Основні переваг...

180 000 $
940 $/м²
Пляжна вул.
192 / 70 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
5 кімнат
сьогодні
Код об'єкта: 364468. АН "Атланта".
Котеджі в Брюховичах — ваш новий дім серед природи або вигідна інвестиція!
Пропонуємо до продажу сучасні котеджі в одному з найпрестижніших та найзеленіших передмість Львова — смт Брюховичі. Це обжитий район із розвиненою інфраструктурою та унікальним природним оточенням — всього в кількох хвилинах від міста.
Переваги локації:
Рекреаційна зона, мальовничий ліс та озеро поруч — ідеально для життя та відпочинку
Зручне транспортне сполучення: зупинка громадського транспорту — за кілька кроків
Магазини, кафе, зони відпочинку — все необхідне поруч
Про котедж:
Просторий, триповерховий + горище, з власною прибудинковою територією (ідеально для мангальної...

120 000 $
1 000 $/м²
Смолиста вул.
ПРЕМІУМ
Брюховицький ліс
120 / 60 / 32 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 472922. АН "Атланта".
Сучасний таунхаус у Брюховичах (район Поле чудес)
Пропонується таунхаус на початковому етапі будівництва з можливістю змінити планування під власні потреби.
Основні характеристики:
Площа будинку — 120 м²
Ділянка — 2 сотки
Поверховість — 2
Кількість кімнат — 4
Розвинена інфраструкт...

198 400 $
1 555 $/м²
Хвойна вул.
127.6 / 38.5 / 30.7 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 385618. АН "Атланта".
Продаж будинку по вул. Хвойна у Брюховичах.
Окремостоячий будинок, ділянка 5 соток. Якісне будівництво, світло 15 Квт, газ, свердловина, каналізація - септик, штукатурка стін, якісні гаражні ворота, двері та вікна. Також зроблена гідроізоляція балкону, тераси та утеплений фундамент.
Чудова локація, зручний доїзд до Львова, за деталями телефонуйте.

198 000 $
1 800 $/м²
Під Осовою, 55
110 / 50 / 40 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 385994. АН "Атланта".
Продаж котеджу з новим стильним ремонтом у Брюховичах (вул. Під Осовою).
Просторий та сучасний котедж з щойно завершеним дизайнерським ремонтом.
Повністю укомплектований якісними меблями та побутовою технікою Bosch.
Будинок зведений з цегли за сучасними стандартами будівництва, що гарантує довговічність та комфорт.
Використані лише якісні матеріали.
Локація: престижний район Брюховичів, тиха вулиця з швидким доїздом до Львова.
- Новий ремонт.
- Повна комплектація меблями та технікою.
- Якісне цегляне будівництво.
Є відеоогляд.
За деталями, звертайтесь!

192 000 $
1 745 $/м²
Під Осовою, 8
110 / 35 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 378867. АН "Атланта".
Використані лише якісні матеріали.
- Новий ремонт.
- Повна комплектація меблями та технікою.
- Якісне цегляне будівництво.
Є відео огляд.
За деталями, звертайтесь!
85 070 $
1 115 $/м²
Львівська вул., (Будинок 8)
3 кімнати
76.3 / 42 / 15 м²
поверх 2 з 5
2025 рік побудови
6 днів тому
Продаж
дешевше ніж в забудовника
без комісій та доплат
Площа - 76.3 м2
3 кімнати
поверх -2
вигляд з вікон в сторону лісу – відкривається класний краєвид
опалення - індивідуальне, газовий котел
- ЖК «Грінвуд 2» - діючий житловий комплекс із закритою територією,
- в містечку Брюховичі – 15 хв. до центру Львова на авто
- мальовничий куточок міста поруч із лісом
- Опалення: 2-контурний газовий котел
- Панорамні вікна, які додають простору квартирі
- Наявний великий балкон
- Біля будинку - гостьовий і також є підземний паркінг і багаторівневий наземний паркінг.
- На території сучасний дитячий та спортивний майданчики, багато озеленення
- В комплексі уже діючі мінімаркет «Близенько» і «Епіце...

82 705 $
1 190 $/м²
Широка вул., 22-В
1 кімната
69.5 / 51 / 18 м²
поверх 2 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонується простора квартира площею 69,5 м² у сучасному житловому комплексі серед лісу — ідеальне поєднання природи, комфорту та близькості до міста.
📍 Брюховичі, вул. Широка, 22
📐 Площа — 69,5 м²
💰 Вартість — 82 705$
🏢 2 поверх (фактично як високий 3-й, оскільки під квартирою розташований поверх комерції)
Квартира має одне з найкращих планувань у комплексі: — двостороннє планування
— спальня з неймовірним виглядом на ліс 🌲
— кухня-вітальня та ще одна кімната виходять у затишний внутрішній двір
— багато природного світла та відчуття простору
ЖК розташований у тихій зеленій зоні, що чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
✨ Пропозиція від представника забудовника —...

98 000 $
1 424 $/м²
Лікарська
2 кімнати
68.8 / 23.4 / 23.9 м²
поверх 5 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж унікальної квартири у новобудові в Брюховичах, ЖК Під Зорями.
Будинок бізнес-класу в парковій зеленій зоні, комплекс із 15 будинків. Тут буде власний садочок, територія для прогулянок, внутрішня інфраструктура, спортивні, ігрові та відпочинкові зони.
Дизайнерські підʼїзди, якісне будівництво із червоної цегли.
Площа квартири: 68.8 кв.м., 5/5 поверх. Планування: кухня-вітальня з відкритим балконом (вигляд на паркову зону) та дві ізольовані кімнати, санвузол та гардеробна.
Всі вікна на схід та на паркову зону між будинками.
Квартира знаходиться в першій черзі. Більше жодної пропозиції у забудовника в даному будинку немає.
Ідеальний варіант для особистого проживання та для зда...
Всі орієнтири