Топ оголошень Малехова
150 000 $
962 $/м²
Крип'якевича, 47
ПРЕМІУМ
156 / 47 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу в Малехові
Загальна площа: 150 м² Цегла. Штукатурка. Монолітні сходи.
Ділянка: 2.6 сотки
Загороджена територія.
Планування: 1 поверх:
Простора кухня-студія з панорамними вікнами
Камін.Санвузол.Прихожа
Гараж з автоматичними воротами
2 поверх:
Три ізольовані кімнати
Гардеробна.Санвузол.Два балкони.
Комунікації та благоустрій:
Світло: 12 кВт
Центральна вода та каналізація
Покладена бруківка, розсувні ворота.
Деталі та перегляд за телефоном!

241 900 $
1 861 $/м²
Дачна вул.
ПРЕМІУМ
130 / 33 / 18 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Сучасний будинок у Малехові — комфорт міста, тиша заміського життя., Львівська область , Львів.
Пропонуємо просторий сучасний котедж площею 130 м² + мансарда.
Комфорт у кожній деталі
Газ
Центральне водопостачання + септик
3 фази / 15 кВт
Тепла підлога
Котел + бойлер
Система водоочистки
Швидкісний інтернет
Сигналізація
Максимальна автономність
Будинок обладнаний резервним живленням DEYE — світло буде навіть тоді, коли його немає у мережі.
Додаткові переваги
— Асфальтований під’їзд
— Освітлена вулиця
— Тиха, обжита локація
— Сучасне оточення
Локація, яка працює на вас
— 1 км до ТЦ Peretyn
— 5 км до ТЦ Спартак
— 7 км до Forum Lviv
— швидкий та зручний доїзд до міста .
Код об'єкта 16430

155 000 $
1 303 $/м²
Жовківська вул., 2
3 кімнати
119 / 60 / 17 м²
поверх 4 з 4
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж 3 кім квартири в ЖК Жовківська Брама ( Малехів, одразу біля Галицького перехрестя )
Площа загальна 131.7м2 + підвал 8.7 м2
( тераса 38.5 м2 врахована в загальну площу квартири ) але по факту має близько 100м2
Поверх 4 з 4
Ціна 155 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Квартира дуже затишна та готова до проживання. По плануванні роздільний санвузол з ванною,батьківська спальня з балконом та гардеробною, дитяча кімната, загальний гардероб, кухня - вітальня з обідньою зоною, + ще одна вітальня з каміном ( розведені виходи на всю квартиру ) з коміркою та виходом на терасу. Зроблений дизайнерський ремонт, двері прихованого монтажу, залишаються садові меблі. Є вихід на терасі під зону барбекю.
Залишаються...

71 000 $
493 $/м²
Данила Галицького, 29
144 / 98 / 15 м²
1 поверх
9 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу незавершений будинок на ділянці 9,6 сотих у с. Малехів.
Всі комунікації (електрика, вода, газ) проходять повз ділянку, а також є центральна каналізація,
що забезпечить комфортне проживання без
зайвих клопотів.
Будинок розташований у зручній локації з хорошим під’їздом та перспективним оточенням. Об’єкт на стадії незавершеного будівництва, що дає можливість реалізувати планування та оздоблення на власний смак.
Неподалік розташовані школи, садочки, продуктові магазини, зупинка
транспорту, АТБ
Земельна ділянка площею 9,6 сотих дозволяє облаштувати простору прибудинкову територію, зону відпочинку, сад або господарські споруди. Перевагою є тиха місцевість із водночас з...

123 000 $
879 $/м²
Дорошенка
140 / 50 / 34 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж таунхаусу в с. Малехів (вул. Дорошенка), всього 5 км до центру Львова. Останній середній котедж у рядовій забудові.
Площа 140 м² + ділянка 2 сотки. 2 поверхи:
1-й — кухня-вітальня, санвузол, тераса, гараж.
2-й — 3 ізольовані кімнати, санвузол, балкон.
Будинок 2023 року, збудований з газоблоку, утеплений. Підключені всі комунікації: вода, каналізація, газ, електрика (встановлено котел і лічильники). Є місце під камін.
Зручний доїзд, поруч Галицьке перехрестя (2 км). Будинок зданий, документи готові.
123 000$

135 000 $
662 $/м²
Петлюри
БЕЗ КОМІСІЇ
204 / 71 / 21 м²
2 поверхи
3 сот
5 кімнат
2 міс. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ ТА ПРОДАЖ ПО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМАХ
РОЗРАХУНОК КРИПТОВАЛЮТОЮ
Адреса — село Малехів, вулиця Петлюри, Львівська область
Кількість кімнат — пʼять
Поверховість — двоповерховий будинок (+мансарда)
Тип будинку - дуплекс
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 3.2 соток. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 204 м², житлова — 71.8 м², кухня — 21.5 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом.
Опалення — теплові насоси, можливість газиф...
640 900 $
850 $/м²
Київська вул., 21
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
754 м²
сьогодні
Продаж приміщення-склад Львів, логістичний центр PERETYN: 754 м²
Локація: с. Малехів, в 3 хв до Галицького Перехрестя на в'їзді у Львів зі сторони Києва
Зупинка громадського транспорту поряд.
Фасадна ділянка, куди зручно заїхати.
На території відкрився ритейл-парк OBRIY з резидентами: JYSK, Епіцентр HOME, Львівські Круасани, Аврора, Sinsay, IQ Pizza та ін.
Введення в експлуатацію: 4 квартал 2026 року
Технічні характеристики
Сітка колон 12 × 24 м
Робоча висота складу 12 м
Зовнішні стіни товщиною 100 мм та внутрішні перегородки 80 мм із сендвіч-панелей PIR або набірного фасаду з BCK касет
Підлога з топінговим та антипиловим покриттям з навантаженням 5 т/м²
Доволі ворота з докшелтером, док...
313 200 $
870 $/м²
Київська вул., 21
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
360 м²
сьогодні
Продаж приміщення-склад Львів, логістичний центр PERETYN: 360 м²
Зупинка громадського транспорту поряд.
Фасадна ділянка, куди зручно заїхати.
Введення в експлуатацію: 4 квартал 2026 року
1 поверх — 284 м²
2 поверх — 76 м²
Технічні характеристики
Сітка колон 12 × 24 м
Робоча висота складу 12 м
Підлога з топінговим та антипиловим покриттям з навантаженням 5 т...
3 535 $/міс
7 $/м²
Київська вул., 19
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
505 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Орендуйте складське приміщення в новому логістичному центрі PERETYN, що знаходиться в 2 км від Львова біля Галицького Перехрестя з прямим виїздом на Київську трасу поруч з логістичним шляхом Київ – Варшава.
Це локація з одним із найбільших трафіків у Львові.
Пропонуємо орендувати площу: 505 м²
- Сітка колон 12 х 21 м
- Робоча висота приміщення 6 м
- Зовнішні стіни із сендвіч-панелей PIR товщиною 100 мм та внутрішні перегородки 80мм
- Підлога з топінговим та антипиловим покриттям з навантаженням 3,5 т/м2
- Промислові секційні ворота висотою 4,3 м з нульового заїзду - 1 шт
- Окремі вхідні металопластикові двері -1 шт
- Електропостачання заведено в приміщення без розведення, потужність 10 кВ...
2 030 $/міс
7 $/м²
Київська вул., 16
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
290 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Оренда приміщення склад Львів, логістичний центр PERETYN,
Орендуйте готове складське приміщення в новому логістичному центрі PERETYN.
Унікальний склад з деревини.
Зупинка громадського транспорту поряд.
Фасадна ділянка, куди зручно заїхати.
Доступні площі для оренди:
290 м²
580 м²
Технічні характеристики:
- Сітка колон 12 х 12 м
- Робоча висота приміщення 6 м
- Зовнішні стіни: ВСК касети з наповненням мінеральною ватою 150 мм, які обшиті дерев’яним фасадом (термососна) та в...
30 000 $
3 000 $/сот
Петра Сагайдачного вул.
ПРЕМІУМ
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка площею 0,10 га (10 соток) у місті Малехів, поруч зі Львовом.
Цільове призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Ділянка правильної форми, зручна для забудови приватного будинку. Тихий та перспективний район, ідеально підходить для комфортного проживання. Зручне транспортне сполучення зі Львовом, швидкий доїзд до міста.
Чудовий варіант як для власного житла, так і для інвестиції.
7 500 $/міс
15 $/м²
Київська вул., 25
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
500 м²
вчора
Здам в оренду приміщення офісного типу загальною площею 500 м2
1. Можливий поділ на менші слоти
2. Можна розглянути під фітнес-центр/ клініку/ надання послуг
3. Можливий ремонт під орендаря
4 043 $
8 $/м²
Київська вул., 25
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
505.37 м²
2025 рік побудови
вчора
Від власника.
Здаю в оренду складське приміщення площею 505,37 м2
Нульовий заїзд
6 м висоти
На території рітейл-парк Обрій, укриття, санвузол, парковка
До приміщення підведені всі комунікації
Безперебійне живлення.
2 725 $
25 $/м²
Київська вул., 25
ГАРЯЧЕ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
109 м²
2025 рік побудови
вчора
Здаю в оренду торгове приміщення загальною площею 109 м2
в приміщенні є плитка та стіни під покраску.
Над приміщенням місце під вивіску (безкоштовно)
До приміщення підведені всі комунікації
Рітейл-парк працює, маркетингові компанії проводяться, парковка безкоштовна.
11 000 грн/міс
Тараса Дороша вул. (Нова), 35
1 кімната
28 / 15 / 4 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Пропоную в оренду квартиру-студіо в с. Малехів на вул. Тараса Дороша (1км до Галицького перехрестя). Будинок на 5квартир. Площа квартири 27кв.м. 2й поверх. Зроблений ремонт. Є холодильник, пральна машина. Мікрохвильова піч. Спільне подвір'я. Вартість оренди 11000грн + КП.
14 000 грн/міс
Івасюка, 1
Доступна на короткий термін
1 кімната
33 / 15 / 4 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Здаю в оренду квартиру-студіо в с. Малехів на вул. Івасюка (1км до Галицького перехрестя). 3й поверх. Будинок на 7квартир. Площа 33кв.м. Зроблений ремонт. Є холодильник, електрична плита. 2х спальне ліжко. Вартість оренди 14000рн + КП. Квартира вільна і готова до поселення!
17 000 грн/міс
Жовківська вул., (Будинок 2)
1 кімната
45 / 20 / 15 м²
поверх 2 з 5
2020 рік побудови
сьогодні
Пропоную в довготривалу оренду квартиру в новобудові в Малехові на вул. Жовківська (1км. до Галицького перехрестя). Спальня + кухня-студіо. Квартира з ремонтом. Індивідуальне опалення. Вартість оренди становить 17тис.грн + КП. Для пари чи 1ї особи, без тварин!
Вільна до поселення з 10травня! Огляди по домовленості!
2 160 $/міс
8 $/м²
Київська вул., 25
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
270 м²
сьогодні
Здаю в оренду склад загальною площею 270 м2
робоча висота - 6м
заїзд - 0

50 000 $
5 000 $/сот
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка площею 10 соток у с. Малехів, вул. Шухевича 54.
Житловий район, супермаркети — лише 10 хвилин пішки.
Ділянка розташована по середині, з обох сторін — пусті ділянки, що дає простір для забудови.
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Комунікації поруч, можливе підключення.
Ідеальний варіант під котеджну забудову.
Ексклюзив від Cherry Estate.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.

155 000 $
1 181 $/м²
Жовківська вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Жовківська брама
3 кімнати
131.2 / 70 / 17 м²
поверх 4 з 4
2020 рік побудови
вчора
Площа 131,2 м2 + підвал 8м2
Поверх 4 з 4
Ціна 155 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Залишаються всі вмонтовані меблі та техніка відомих брендів. Усюди тепла підлога, окрім спальні та дитячої. Ін...
Всі орієнтири