Фільтри
Продаж квартир за 30000 доларів в Києві
74 оголошення
- найбільша площа
74 оголошення
- найбільша площа

3 900 $
101 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 11
1 кімната
39 / 15 / 13 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 39.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...

29 000 $
1 336 $/м²
Нова Виноградна вул., 6
1 кімната
22 / 11 / 4 м²
поверх 5 з 6
2021 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 1-кімнатної квартири ЖК Aura Center Крюківщина за адресою вул. Нова Виноградна, 6. Квартира на 5 поверсі з 6. Зданий будинок! Штукатурка стін, стяжка підлоги, розведення водопостачання, розведення електрики, двоконтурний газовий котел, радіатори. Вхідні металеві двері, лічильники на газ, воду та електрику. Нові склопакети, панорамні вікна.Територія закрита, охорона 24/7 відео нагляд, електронні ключі, парковка на території ЖК, дитячий майданчик, зона відпочинку. Поруч Фора, Новус, АТБ, Нова пошта, Розетка, Аврора- піша доступність. Ціна: 29 000$
Придбати квартиру в Києві за 30000 доларів ($)

28 500 $
1 140 $/м²
Олени Теліги вул., 39-Б
1 кімната
25 / 13 / 4 м²
поверх 2 з 5
1966 рік побудови
сьогодні
До вашої уваги пропонується 1-кімнатна квартира ( в 4-кімнатній квартирі комунального типу) на продаж за адресою: вул. Олени Теліги, 39Б яка розташована на 2 поверсі 5-поверхового будинку.
Квартира з косметичним ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою. В квартирі свій санвузол, маленька кухня, на загальній кухні (на 4 квартири) своя газова плита та робоче місце для приготування.
Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше.
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування.
Зручна трансп...

27 000 $
675 $/м²
Світла вул., 3д
1 кімната
40 / 15 / 11 м²
поверх 14 з 25
вчора
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням в ЖК Східна Брама. Стан квартири - після будівельників, прекрасний вид звікна, є своя котельна, вода - власна свердловина, каналізація централізована, в процесі встановлення генератору. До метро Бориспільська 10 хвилин пішки, поруч кафе, супермаркети, зупинка громадського транспорту.
Продаж здійснюється за договором та ціною, узгодженою з власником, без комісії для покупця.
ID: 91250

24 500 $
1 503 $/м²
65-та Садова вул., 25
1 кімната
16 / 9 / 5 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Об'єкт № 213-294-516
Без комісії !!!
Продається чудова квартира в Танхаусі на 6 квартир за адресою: Садове товариство Дніпровська Левадія. вул. Садова, 65; будинок 25 , яка розташована на 2 поверсі 2 поверхового будинку.
Квартира затишна, простора, повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного життя!
Зручний закритий двір з паркомісцем для автообіля.
Зручна транспортна розв`язка, що дозволить швидко дістатись у будь-який куточок міста. Вся інфраструктура в пішій доступності.
Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування.
Затишна та світла квартира в престижному районі столиці, що ідеально підходить для комфортного проживання сім'ї
Розвинена мережа наземного громадсь...

18 000 $
735 $/м²
Ковальський пров., 12
1 кімната
25 / 18 / 2 м²
поверх 2 з 9
1977 рік побудови
2 дні тому
Продам кімнату в комунальній квартирі (гуртожиток)
вул. Олекси Тихого 18/20
2/5 поверхового, цегляного будинку.
Розвинута локація.
метро Шулявська 15 хвилин пішки

24 000 $
1 333 $/м²
Обухівська вул., 60
1 кімната
18 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
4 дні тому
Клубний будинок на 4 поверхи
Побудовано цегла , утеплена мін вата , вікна Rehau
Закрита теріторія , зона відпочинку з барбекю , дитячий майданчик , парковка .
Буде пандус
Квартира на 2 поверсі
18м2
Проведена вода, електрика, лічільники встановлено .
Оформлення мінімум
Держпрограми так !
Купуй , роби ремонт та здавай !!!
Телефон нижче
Олена

29 000 $
1 124 $/м²
Санаторна вул., (Будинок 2)
1 кімната
26 / 14 / 6 м²
поверх 4 з 8
2026 рік побудови
сьогодні
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: с. Софіївська Борщагівка, ЖК Park Residence
Характеристики квартири:
• Площа: 25.8 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 4 / 8
• Тип будинку: цегла
• Опалення: індивідуальне газове
🛋 Стан та ремонт: після будівельників
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: метро «Житомирська» та «Теремки» 13 хвилин на авто, а також в пішій доступності безліч маршрутів громадського транспорту;
• Магазини, супермаркети: Сільпо, АТБ, Фора та багато інших
• Школи, садки: Заклади дошкільної «Веселка» та «Левеня», Новософіївська школа, Софіївсько-Борщаговський НВК
• Парковка/паркінг: підземний паркінг
💰 Ціна: 29 000 $ - Без комісії...
Шукайте нерухомість в Києві за 30000 доларів ($) за фільтрами

25 000 $
706 $/м²
Сергія Шамрая вул. (Будьонного), 23-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
35 / 25 / 5 м²
поверх 1 з 2
вчора
Без комісії. Найкраща пропозиція! Розглядаємо держпрограми, сертифікати. Продаж 1 кімн. квартири з власним двориком та терасою в м. Боярка, вул. Тарасівська, 23а.
Квартира розташована на 1 поверсі, з квартири вихід у власний дворик.
Загальна площа квартири 35,4 кв.м., житлова - 25,4 кв.м., вистота стелі - 2,75 м, є розводка води, каналізації, заведена електрика, на підлозі бетонна стяжка. Встановлені лічильники води, електроенергії.
Для початку ремонтих робіт повністю закуплена плитка для підлоги і стін з керамограніту (залишається новому власнику!).
На фото представлений дизайн проект можливого облаштування квартири.
На вході в квартиру терраса, за рахунок якої можна збільшити площу квартир...

23 000 $
821 $/м²
Пшенична вул., 51
1 кімната
28 / 10 / 10 м²
поверх 2 з 4
2019 рік побудови
4 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира | Софіївська Борщагівка | ЖК Oazis
вул. Пшенична 51 • 2 поверх • 28 м²
Продається світла 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК Oazis.
Стан — після будівельників, можна робити ремонт під себе.
Переваги:
• Площа 28 м²
• Правильне планування, велике вікно
• Теплий будинок з газоблоку
• Новий сучасний комплекс
• Охайна територія, парковка
Локація:
• Софіївська Борщагівка — затишний район біля Києва
• Поруч магазини, зупинки, інфраструктура
• До метро Академмістечко/Житомирська — 15–20 хв на транспорті

17 500 $
833 $/м²
Миколайчука, 5В
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
21 / 10 / 5 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Київська обл., Фастівський р-н. С. Нове. Продам квартиру-студію в новобудові ЖК Green House, вул. Миколайчука 5-В. ЖК знаходиться між с.Тарасівка та Бояркою. Будинок був здан 4кв. 2024р.
Загальна площадь 21/15,5/5 м2.
2пов.\4 пов. будинку.Н-2,56
Стан від забудовника, без оздоблювальних робіт. Будинок з газоблоку, з/б перекриттям + утеплення.
ЖК закритого типу, з відео-спостереженням. Тихе, затишне місце! Гарна прибуденкова територія. Біля будинку, Фора,магазини, пошта, зелена зона, садоч, школа, все для комфортного проживання. Вид з вікна фото..
До м. Київ 14км., поруч є зупинки маршрутних таксі.
Документи ПРАВО-ВЛАСНОСТІ на руках! Меньше 3-х років, налоги свої сплачуемо!

27 500 $
688 $/м²
Бориспільська вул., 19
1 кімната
40 / 15 / 15 м²
поверх 1 з 9
2025 рік побудови
2 дні тому
Встигніть придбати, поки ціна на мінімумі, унікальна пропозиція.
1-кімнатна квартира з комерційним потенціалом у ЖБК «Захисник» — вул. Бориспільська, 19
Будинок введено в експлуатацію у вересні 2025 року.
Своя Газова котельня на будинок. Своя електро підстанція.
Пропонується простора та світла квартира площею 40 м² на першому поверсі нового монолітно-каркасного будинку з цегляним заповненням стін. Завдяки виходу у двір і гнучкому плануванню, простір легко трансформується у два окремих приміщення — ідеально для комерційного використання: офісу, студії, салону чи шоуруму.
Квартира після будівельників: вже розведено електрику, воду, виконано чорнові роботи — залишилось лише стяжка та шпаклі...
22 500 $
818 $/м²
Григорія Сковороди вул., 6
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Sanville Park
1 кімната
28 / 11 / 12 м²
поверх 3 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири площею 27,5м2.Гарне планування,квартира дуже зручна та затишна.
Будинок зданий та введений у експлуатацію підключений до всіх комунікацій.
У квартирі автономне газове опалення ( двухконтурниц газ котел) Всі комунікації центральні.
Гарний,житловий комплекс з власною інфраструктурою ( магазини,кав'ярні,супермаркет,піцерія та інше)
У комплексі дуже затишно та зелено,багато дерев,кущів,ялинок та квітів є місця для відпочинку з альтанками де можна відпочити всією родиною.
Гарна,зручна та затишна квартира чекає саме на вас!
Гарно підійде як для власного проживання так і здачі в оренду.
Ціна 22500$ Залишилась одна пропозиція!

22 000 $
1 146 $/м²
Джерельна вул., 61б
1 кімната
19 / 12 / 5 м²
поверх 1 з 3
вчора
Затишна смарт-квартира в ЖК «Джерело Парк»!
Пропонується до продажу компактна та функціональна 1-кімнатна квартира площею 19,2 м², розташована на 1 поверсі 3-поверхового будинку в сучасному закритому житловому комплексі . Помешкання знаходиться в Дарницькому районі за адресою: вулиця Джерельна, 61б, у затишному мікрорайоні Бортничі.
В квартирі вже розпочато ремонтні роботи: виконано часткове оздоблення, що дозволяє новим власникам завершити інтер'єр на свій смак без необхідності проводити важкі підготовчі етапи. Для комфорту майбутніх мешканців вже встановлено зовнішній блок кондиціонера, встановлена сучасна сантехнічна інсталяція, повністю готова до використання. Це ідеальний варіант для...

25 000 $
1 174 $/м²
Євгена Харченка вул. (Леніна), 47-А
1 кімната
21 / 14 / 5 м²
поверх 2 з 17
2017 рік побудови
вчора
Затишна смарт-квартира біля лісу!
Пропонується до продажу компактна та функціональна 1-кімнатна смарт-квартира площею 21,3 м², розташована на зручному 2-му поверсі сучасного 17-поверхового будинку за адресою: вулиця Євгена Харченка, 47б. Будинок 2016 року побудови зведений із цегли та капітально утеплений мінеральною ватою, що забезпечує відмінну енергоефективність та низькі витрати на комунальні платежі.
Планування квартири передбачає ергономічну житлову зону та окремий санвузол, що робить простір максимально зручним для одного мешканця або молодої пари.
Головною перевагою пропозиції є повна комплектація: всі меблі та побутова техніка залишаються новому власнику, що дозволяє заїхати та...

30 000 $
1 276 $/м²
Олекси Тихого вул. (Виборзька), 91-А
1 кімната
24 / 10 / 5 м²
поверх 3 з 5
1965 рік побудови
вчора
Компактна квартира для життя чи оренди!
Пропонується до продажу компактна та затишна 1-кімнатна квартира площею 23,5 м², розташована на 3-му поверсі за адресою: вулиця Олекси Тихого, 91а. Це ідеальний варіант для інвестиції, адже об'єкт знаходиться в «студентському серці» столиці — поруч розташовані одразу 4 вищі навчальні заклади.
Квартира знаходиться у житловому стані та повністю укомплектована всім необхідним: меблі та техніка залишаються новому власнику, що дозволяє почати отримувати пасивний дохід одразу після купівлі. Формат комунальної квартири у поєднанні з низькими комунальними платежами робить цей об’єкт надзвичайно рентабельним для здачі в оренду.
Будинок типу «хрущовка» підтр...

30 000 $
1 648 $/м²
Ракетна вул., 24
1 кімната
18 / 11 / 5 м²
поверх 12 з 21
2 дні тому
Затишна квартира зі зручним розташуванням!
Продається стильна 1-кімнатна квартира з євроремонтом у сучасному будинку за адресою — вулиця Ракетна, 24. Оселя розташована на 12 поверсі з 21, має продумане планування та готова до заселення без додаткових вкладень.
Житло оформлене в авторському стилі, де кожен елемент підкреслює якість і функціональність. Сучасна кухня з усією необхідною технікою, включно з мікрохвильовою піччю, холодильником, пральною машиною та бойлером, повністю готова до використання.
У вітальні встановлений комфортний диван і велика шафа. На підлозі — якісний ламінат, стіни вирівняні та оздоблені у світлих тонах, що додає простору та світла. Встановлені металопластикові...

29 318 $
1 173 $/м²
вул. Микільська-Борщагівська, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
Академмістечко
1 кімната
25 / 19 / 6 м²
поверх 4 з 5
1975 рік побудови