Фільтри
Продаж квартир – ЖК Creator City, Київ
19 оголошень
- найбільша площа
19 оголошень
- найбільша площа

157 000 $
3 204 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
49 / 16 / 16 м²
поверх 7 з 23
2021 рік побудови
сьогодні
✨ Пропонується ексклюзивна 1-кімнатна квартира з авторським ремонтом у сучасному ЖК бізнес-класу Creator City ✨
Стильний та повністю укомплектований простір для комфортного життя у престижному районі Києва 💎
📐 Площа:
▪️ Загальна — 49 м²
▪️ Кухня — 16.4 м²
▪️ Кімната — 16.7 м²
▪️ Передпокій — 9.6 м²
▪️ Санвузол — 5.9 м²
🏡 Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою:
🌿 Локація ідеально поєднує комфорт м...

101 000 $
2 295 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
44 / 14 / 16 м²
поверх 16 з 23
2021 рік побудови
3 дні тому
Без %. Генератор. Продаж 1-к квартири вул. Дегтярівська 17, Шевченківський район.
ЖК Creatоr City.
Готові на безготівковий розрахунок
Площа квартири 44,3/14,2/15,7м2 , 16/24 поверхового будинку бізнес-класу.
Висота стелі 3 м
Монолітно-каркасна технологія, червона цегла.
Стан квартири - після будівельників.
Загальна система кондиціювання.
Комплекс творчий, футуристичний та з надзвичайно зручною інфраструктурою, яка чудово підійде як для молодих сучасних пар, сімей з маленькими дітками так і для людей похилого віку.
Це елітне житло бізнес-класу, усі матеріали в якому виключно високоякісні
Інфраструктура ЖК:
- 2 гектари парку з озером і відкритим кінотеатром
- Закрита територія, контроль до...
Придбати квартиру: ЖК Creator City, Київ

144 000 $
2 075 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
2 кімнати
69 / 30 / 27 м²
поверх 6 з 23
2021 рік побудови
3 дні тому
Продаж без % 2к квартири в бізнес-класі ЖК Creator City.
Генератор. Квартира в сучасному комплексі з високими стандартами якості та розвиненою інфраструктурою.
Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська 17, к 1.
Площа 69,4 м2 6/23. Висота стелі 3 м
Монолітно-каркасна технологія, червона цегла.
Стан квартири - після будівельників.
Загальна система кондиціювання.
Інфраструктура ЖК:
- 2 гектари парку з озером і відкритим кінотеатром
- За...

138 500 $
1 897 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
2 кімнати
73 / 35 / 23 м²
поверх 17 з 23
2021 рік побудови
вчора
Продаж великої 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес класу "Creator City".
Загальна площа: 73 м.кв.
БЕЗ % для Покупця.
Перший будинок, введений в експлуатацію.
Документам більше 3-х років.
Витрати на переоформлення мінімальні.
вул. Дегтярівська 17 (Шевченківський район).
Поверх: 17/24.
Площа: 73/35/23.
Видова, світла, з великими панорамними вікнами, чудовий краєвид на місто. Будинок об'єднаний з спільною прибудинковою територією- житловим простором для відпочинку, прогулянок і спорту з ландшафтним парком та власною водоймою, дитячими ігровими зонами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками та зонами вигулу домашніх улюбленців.
Перегляди по домовленності.

146 706 $
2 100 $/м²
Дегтярівська вул., 17-19
2 кімнати
70 / 29 / 24 м²
поверх 17 з 24
сьогодні
Актуальна!💥
🔥Простора 2-кімнатна квартира в бізнес-класі ЖК Creator City — БЕЗ КОМІСІЇ!🔥
📍 Адреса: м. Київ, Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 17–19
🚇 Метро Лук’янівська — 10 хвилин пішки
До вашої уваги — стильна двокімнатна квартира у престижному ЖК Creator City (1-й будинок):
🏠 Площа: 69,86 м²
🛏 2 окремі спальні
🛁 2 повноцінні санвузли
🍽 Простора кухня-студія — ідеальна для затишних вечорів
👗 Гардеробна кімната
🛠 Стан: після забудовника — лазерна стяжка підлоги вже виконана, готово до чистового оздоблення.
✨ Ви маєте повну свободу реалізувати власний дизайнерський проєкт!
🏢 Про житловий комплекс:
Creator City — житло бізнес-класу, збудоване за сучасними європейськими стандартами....
146 000 $
3 080 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
47 / 11 / 20 м²
поверх 20 з 23
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири, 47,4 м2, ЖК Creator City з сучасним ремонтом та технікою.
У будинку власна газова котельня (без перебоїв з опаленням), резервне електроживлення ліфтів та місць загального користування від генератора.
Працюємо по державних програмах єОселя та єВідновлення.
Ціна: 147 000 $
Адреса: вул. Дегтярівська, 17, Шевченківський район.
ЖК бізнес-класу "Creator City", 1 будинок.
Квартира на 20 поверсі.
Загальна площа 47,4 м2.
Панорамні вікна. Алюмінієві склопакети.
Висота стелі 3 метри (від підлоги до стелі).
Роздільне планування. Авторський ремонт у стриманих кольорах. Є всі необхідні меблі та техніка.
У передпокої вбудована шафа із дзеркалом, де знаходиться бойлер.
В...

93 000 $
2 114 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
44 / 14 / 15 м²
поверх 12 з 23
2021 рік побудови
вчора
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «CREATOR CITY» з НАЙКРАЩИМ плануванням.
за адресою: Дегтярівська, 17.
Площа квартири: 43.58 м².
Житловий комплекс бізнес-класу розташований в історичній частині Шевченківського району.
ЖК "Креатор Сити" побудовано за монолітно-каркасною технологією.
1-й будинок вже введений в експлуатацію, 2-й вводиться в кінці поточного 2026 року.
В квартирі:
- велика кухня-вітальня 15 м2;
- окрема спальня 13.4 м2;
- лоджія-тераса 6 м2;
- с/у 5 м2;
Загальний стан квартири – від будівельників.
Сучасна архітектура – стильний монолітно-каркасний будинок із панорамними вікнами та високими стелями.
Висота стелі 3 метри.
Панорамні вікна з чудовими видами на місто!
Центральна...

183 000 $
1 968 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
3 кімнати
93 / 38 / 28 м²
поверх 8 з 23
2021 рік побудови
вчора
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Creator City.
ПЕРШИЙ БУДИНОК. Введений в експлуатацію.
єОселя - ТАК!
єВідновлення - ТАК!
БЕЗ % для Покупця.
Документам БІЛЬШЕ 3-х років.
Пропонується світла та простора 3-кімнатна квартира в ЖК бізнес класу - "Creator City" за адресою:
вул. Дегтярівська, 17 Шевченківській р-н.
Побудований з дотриманням сучасних технологій європейського будівництва. Потрапити в будинок можна за допомогою картки власника або face ID. У шикарному lobi Вас зустрічає консьєрж-сервіс та зона очікування для гостей. В будинку 7 ліфтів KONE, 2 спускаються у паркінг. Цілодобова охорона та відеоспостереження комплексу. Будинок монолітно-каркасний з червоної цегли, стелі H=3м. У піші...
Шукайте нерухомість: ЖК Creator City, Київ за фільтрами

99 500 $
1 990 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
50 / 17 / 22 м²
поверх 18 з 23
2021 рік побудови
3 тиж. тому
Найкраща пропозиція в комплексі!! Топ ціна!! 1-к квартира в ЖК Creator City — ідеальне поєднання стилю та комфорту
Пропонується на продаж простора квартира в одному з найкращих житлових комплексів Києва. Це житло для тих, хто цінує якість, безпеку та сучасну архітектуру.
🏢 Про квартиру:
Площа: 50 м² — раціональне та продумане планування, яке вважається одним із найкращих у комплексі.
Технології: Встановлено клімат-контроль LG та сучасну систему безпеки Ajax для вашого спокою.
Енергоефективність: Панорамні енергозберігаючі вікна, що забезпечують багато світла та тишу.
Стан: Будинок зданий та введений в експлуатацію.
🏗 Про будинок:
Клас: Бізнес-клас з унікальною архітектурою кожного будин...

88 500 $
2 153 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
41 / 15 / 16 м²
поверх 11 з 24
2021 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ!
МІНІМАЛЬНІ ПОДАТКИ!
Перший будинок, зданий.
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Creator City бізнес-класу.
Шевченківський район, вул. Дегтярівська 17, корпус 1.
Перший будинок, введений в експлуатацію в 2021 році.
Оформлене право власності, більше 3-х років.
У будинку встановлений ГЕНЕРАТОР (ліфти, вода, опалення, освітлення місць загального користування).
ЖК Creator City — сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, охороною та відеоспостереженням, презентабельним лобі та консьєрж-сервісом, підземним паркінгом з ліфтом, розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвʼязкою.
Загальна площа квартири 41.1 м2
Кімната - 15 м2
Кухня - 15.7 м2
Санвузол - 4.1 м2
К...

95 000 $
1 624 $/м²
Дегтярівська вул., (Будинок 3)
2 кімнати
59 / 26 / 20 м²
поверх 16 з 23
2 тиж. тому
Пропонується до продажу простора 2к квартира, з великою терасою, у сучасному ЖК бізнес-класу Creator City. 3-й будинок (секція 1), запланований ввід в експлуатацію у 1 кварталі 2027р.
Основні характеристики:
- Поверх: 16 / 23
- Площа: 58,83 м²
- Вікна: панорамні, забезпечують максимум природного світла
ЖК Creator City розташований біля центральної частини Києва - поруч із діловим життям столиці, але в тихому районі.
- ЖК створено за концепцією «місто в місті»;
- закрита територія з контролем доступу;
- підземний паркінг, ліфти спускаються безпосередньо до паркінгу;
- цілодобова охорона та відеоспостереження;
- просторий хол;
- на перших поверхах - супермаркет, дитячий садок, спорткомплекс...

340 000 $
1 911 $/м²
Дегтярівська вул., (Будинок 2)
6 кімнат і більше
178 / 66 / 15 м²
поверх 22 з 23
сьогодні
Без комісійних!
Продається ексклюзивний пентхаус 177.96 кв.м. в ЖК Creator city, вул. Дегтярівська 17.
Здача будинку - кінець 2026р.
22/23пов будинку.
Квартира має 3 рівня, 3 с.вузли, терасу на кожному поверсі та велику терасу на даху.
Чудовий панорамний вид на місто.
Власна котельна, підземний паркінг.
На території планується власний ландшафтний парк з водоймою.
Престижне розташування в розвиненому районі Києва та очікуване зростання вартості після введення комплексу в експлуатацію.
Статусний об’єкт, що підкреслює рівень власника!
Вигідна ціна на етапі будівництва. Розглянемо ваші цінові пропозиції.

160 000 $
3 556 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
45 / 25 / 18 м²
поверх 3 з 23
2021 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Creator City. Є відеоогляд
Площа: 45м2
Кухня-вітальня
Спальня
Санвузол
Гардеробна
Особливості:
3 поверх з 23
Техніка SMEG та Electrolux
Бойлер Tatra 100л
Підігрів підлоги
Трекінгове освітлення

89 000 $
1 894 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
1 кімната
47 / 15 / 12 м²
поверх 5 з 24
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Creator City
Шевченківський район | Дегтярівська, 17 | 2 будинок |
Елітна інвестиція в бізнес-клас
Стань власником квартири у сучасному житловому комплексі Creator City — тут поєднуються престиж, комфорт і вигідне розташування.
Переваги:
— Панорамні вікна та стелі 3 метри – простір, світло, стиль
— Закрита територія з охороною – максимум безпеки
— Інфраструктура навколо: школи, садки, супермаркети, фітнес, медицина
— До метро (Лук’янівська, Політех, Дорогожичі) — до 10 хвилин на авто
Про квартиру:
— Продумане планування: простора кімната та кухня-вітальня
— Вид на Поділ, зоопарк і парк КПІ
— Можна зробити ремонт під себе
— Підземний паркінг: опція покупки...
176 000 $
1 872 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
3 кімнати
94 / 42 / 30 м²
поверх 11 з 23
2021 рік побудови
вчора
Продажа 3кімнатної квартири в ЖК Креатор Сіті,,вул.Дегтярывська 17 1 будинок-зданий,93м,11/25поверх,
Будинок монолітно-каркасний, (в комплексі він найкращої якості) у квартирі 3 кімнати, дві спальні та велика кухня-вітальня. Планування кімнат роздільне . Панорамні вікна з чудовими видами.
Будинок бізнес класу - висота стелі 3 метри,Загальний стан квартири – від будівельників. Панорамні вікна з чудовими видами.
Вишукана вхідна група та оздоблені місця загального користування, лоббі для зустрічей, консьерж сервіс.
Будинок зданий в експлуатацію можна заходити на ремонт. Сусіди вже живуть.
Центральна система кондиціонування у кожну квартиру.Квартира готова до ваших рішень з ремонтом.
Підземний п...

289 000 $
3 992 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
2 кімнати
72 / 60 / 12 м²
поверх 15 з 23
2021 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу вишукана дизайнерська квартира площею 72,4 м² у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Creator City, у престижному Шевченківському районі Києва.
Квартира розташована на 15-му поверсі та має ідеально збалансоване планування: дві окремі спальні та простора кухня-вітальня, що формує відкритий, наповнений світлом простір для життя та відпочинку.
Інтер’єр виконаний у світлій, благородній палітрі з використанням високоякісних матеріалів. Дизайн — сучасна європейська естетика з акцентом на мінімалізм, функціональність та відчуття простору. Кожен елемент продуманий до деталей і створює атмосферу стриманої розкоші.
Квартира повністю укомплектована технікою та інженерією...

143 000 $
2 043 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
2 кімнати
70 / 29 / 24 м²
поверх 15 з 23
2021 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу чудова 2-кімнатна квартира в ЖК "Creator-City".
Квартира простора, світла, видова, розташована на 15 поверсі 24-поверхового новобудови.
Продумане функціональне планування – це майданчик для втілення будь-яких Ваших дизайнерських рішень.
Особливістю ЖК Creator City є концепція "місто в місті" - вся необхідна для життя інфраструктура знаходиться на території комплексу. Для безпеки майбутніх мешканців у громадських зонах встановлять камери відеоспостереження, внутрішні двори.

168 000 $
3 429 $/м²
Дегтярівська вул., 17 к1
2 кімнати
49 / 16 / 23 м²
поверх 9 з 23
2021 рік побудови
2 дні тому
Елегантна квартира в ЖК Creator City, за адресою вул Дегтярівська 17.
Пропонується до продажу сучасна квартира з дизайнерським ремонтом в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці — ЖК Creator City.