Фільтри
230 000 $
1 966 $/м²

Голосіївська вул., 13а
Голосіївський р-н

3 кімнати
117 / 62 / 14 м²
поверх 11 з 25
сьогодні Дод: 2 тиж. тому
Наталья
Наталья
Рієлтор
Уютный дом
50 000 $
1 042 $/м²

Григоренка Петра просп., 28б
Дарницький р-н

ПРЕМІУМ Позняки
1 кімната
48 / 18 / 15 м²
поверх 10 з 25
сьогодні Дод: 1 міс. тому
АН SaySale
279 901 $
2 477 $/м²

Зарічна вул., 6
Дарницький р-н

4 кімнати
113 / 75 / 20 м²
поверх 13 з 25
3 дні тому Дод: 1 тиж. тому
THE Capital
150 000 $
1 500 $/м²

Дружби Народів бульв., 2
Печерський р-н

3 кімнати
100 / 41.5 / 31.5 м²
поверх 10 з 26
вчора Дод: 1 тиж. тому
THE Capital
720 000 $
4 000 $/м²

Драгомирова вул., 4б
Печерський р-н

3 кімнати
180 / 120 / 40 м²
поверх 25 з 30
вчора Дод: 3 тиж. тому
THE Capital
400 000 $
4 445 $/м²

Драгомирова вул., 9
Печерський р-н

2 кімнати
90 / 55 / 25 м²
поверх 7 з 30
вчора Дод: 3 тиж. тому

Чому населення вибирає Київ в якості постійного міста проживання?

Київ - столиця України. Місто асоціюється з великими можливостями і перспективами. Саме тому більшість українців цікавляться продажем квартир в Києві. Столиця багата на парки, культурні центри, ВНЗ і т.д. Тут кожен прагне реалізувати себе. Отже, є попит на різні квартири, які може запропонувати ринок. Перш за все вибір падає на райони з розвиненою інфраструктурою: недалеко від метро, ​​наявність дитячих садків, шкіл, лікарень, відстань до місця роботи.

Трохи про нерухомість у Києві

Суттєво впливає на рішення про покупку або продаж житла в Києві економічна ситуація. Як тільки криза б'є по кишенях - починає зростати попит на більш дешеві квартири в Києві. Ось тут і настає час вторинної нерухомості. Більшість населення частіше шукають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. На чотирикімнатні - попит набагато меньший. Квартири з вільним плануванням стають все більш популярними серед покупців. Студія стане відмінним рішенням при малому бюджеті. Логічно, що люди намагаються купити житлову нерухомість з гарною якістю, тому при виборі можуть розглядатися кілька варіантів планування. Також з початком кризи населення намагається терміново продати квартири, щоб не програти в ціні. На вартість нерухомості прямо пропорційно впливає тип будинку, район, транспортна розв'язка. Часто купити квартири в Києві на вторинному ринку люди хочуть від господаря, оскільки це скорочує кількість витрат. Отже, купити недорогу квартиру в Києві без посередників - одне з найбільш актуальних питань на ринку житла. Кількість запропонованої нерухомості в Києві (квартир) на вторинному ринку зростає з кожним роком, так як збільшується попит на апартаменти в новобудовах.

Пошук житла на порталі Rieltor.ua

Через активний ритм життя більшість людей вирішує ряд проблем за допомогою інтернет-порталів. Питання продажу житла не є винятком. Сьогодні в цьому допомагають сайти продажу квартир. На нашому порталі щодня додаються нові оголошення про продаж квартир. Ресурс може бути корисним не тільки ріелторам, але і тим, хто самостійно продає апартаменти Києва. Портал побудований таким чином, щоб покупцеві було зручно вибрати цікаві варіанти в каталозі квартир, наприклад, недорогу квартиру в Києві: є можливість викласти фото, вказати ціну на квартиру, вартість у доларах або гривнях, район, поверх, кількість кімнат. Перш ніж викладати інформацію про житло, яке ви хочете продати необхідно визначити його собівартість на ринку квартир. Наш сайт допоможе знайти подібні пропозиції і визначити середню ціну, за яку ви хочете запропонувати придбання вашого житла. Якщо процедура продажу квартири є складною, то можна звернутися за допомогою до агентствам нерухомості, де Вам допоможуть професійні ріелтори.

Життя не стоїть на місці, населення Києва з кожним роком збільшується, тому питання покупки і продажу квартири ще довго буде залишатися актуальним. Якщо у вас є житло, яке ви хочете запропонувати для продажу, то наш сайт допоможе вам у цьому.