Топ оголошень Старичів

46 000 $
422 $/м²
Урочище сад
109 / 69 / 6 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ в 0 циклі .
Адреса - село Старичі, Яворівський район, Львівська обл.( 5км від Новояворівська ).
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - газоблок .
Земельна ділянка - 12,5 соток.
Призначення ділянки - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 109 м2, житлова - 69,8 м2, кухня - 6 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - твердопаливне або електричне ( є можливість газифікації).
Балкон- один., тераса -одна.
Санвузли - два.
3 кімнати + гостьова кухня-студія, 2 санвузли, кабінет, гардеробна, балкон та окремий вихід на терасу,
Особливості даного будинку - це хороша локація(поруч ліс , всі сусідні буди...

46 000 $
422 $/м²
Іванна Франка
109 / 69 / 6 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ в 0 циклі .
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - газоблок .
Земельна ділянка - 12,5 соток.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкон- один., тераса -одна.
Санвузли - два.
13 000 $
867 $/сот
під забудову
15 сот
сьогодні
Місце, де хочеться жити… Продаж земельної ділянки ✨
Локація:
Львівська область, Яворівський район, с. Старичі, вул. Маковея, 2
Тиха та затишна місцевість
Збоку мальовничий сосновий ліс – свіже повітря та природа поруч
Поруч житлова забудова
Біля школи – ідеально для сім’ї
Характеристика:
✅ Площа – 15.45 соток (0.1545 га)
✅ Кадастровий номер: 4625888500:03:003:0053
✅ Приватна власність
✅ Призначення – під будівництво житлового будинку
Ділянка рівна, правильної форми – без зайвих витрат на підготовку
Зручний доїзд – комфорт у будь-яку пору року
✨ Чому варто купити?
✔️ Ідеально для будинку або дачі
✔️ Тиша, природа та чисте повітря
✔️ Сосновий ліс поруч – відпочинок щодня
✔️ Гарна ін...

68 000 $
309 $/м²
Спортивна
220 / 200 / 20 м²
2 поверхи
19 сот
5 кімнат
вчора
Будинок 220 м² на ділянці 19 соток
Продається просторий будинок площею 220 м² на великій ділянці 19 соток.
Будинок накритий якісною металочерепицею, заведені вода та електрика (3 фази, 15 кВт). Вільне внутрішнє планування дозволяє облаштувати простір під власні потреби. На території є великий гараж.
Основні переваги:
• Зручне та тихе розташування;
• Поруч школа, стадіон, магазини та інша інфраструктура;
• З іншого боку — мальовничий ліс і сучасний відпочинковий комплекс;
• Ідеальне місце для постійного проживання, відпочинку чи інвестиції.
Тиха вулиця, свіже повітря, простора ділянка для саду, зони барбекю, басейну чи дитячого майданчика.
Документи готові. Можливий огляд у зручний для в...

4 500 $
375 $/сот
під забудову
12 сот
3 дні тому
12 соток біля школи
Продається земельна ділянка 12 соток у с. Старичі, Новояворівськ, біля школи.
Головна перевага — ціна — це нижче ринкової вартості для району з розвиненою інфраструктурою.
Цільове призначення: будівництво житлового будинку
Площа: 12 соток
Кадастровий номер: 4625888500:03:003:0148
Поруч: школа, житлова забудова, зручний доїзд
Район: Яворівський, Новояворівськ
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

46 000 $
422 $/м²
урочище Сад
109 / 69.8 / 6 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ в 0 циклі .
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - газоблок .
Земельна ділянка - 12,5 соток.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкон- один., тераса -одна.
Санвузли - два.

46 000 $
422 $/м²
Львівська
109 / 70 / 6 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2026 рік побудови
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ в 0 циклі .
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - газоблок .
Земельна ділянка - 12,5 соток.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкон- один., тераса -одна.
Санвузли - два.

46 000 $
434 $/м²
шептицького, 52а
БЕЗ КОМІСІЇ
106 / 69.8 / 6 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
1 міс. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ в 0 циклі .
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - газоблок .
Земельна ділянка - 12,5 соток.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкон- один., тераса -одна.
Санвузли - два.