Топ оголошень Ставчанів

250 000 $
1 412 $/м²
Шевченка
177 / 139 / 10 м²
2 поверхи
2 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
Триповерховий маєток для бажаючих мати райське помешкання в селі Ставчани Львівської області. Будинок збудовний у 2004 році на земельній ділянці 0.25 га.
Загальна площа будинку 177 кв.м, житлова 139 кв.м., кухня 10 кв.м, індивідуальне газове опалення, тераса, камін.
Перший поверх складається: 3 кімнати , кухня, санвузол.
Другий поверх - вітальня, 2 спальні, санвузол
Мансардний поверх має 1 кімнату і вихід на терасу.
Навколо будинку великий сад зі зрілими фруктовими та декоративними деревами, озеро, збудований мангал з бесідкою. Три гаражі. Три господарські будівлі, поргіб. Вольєри , які використовувались для утримання декоративних птахів та павлинів. Літня кухня.
Будинок утеплений , подвійни...

42 000 $
1 000 $/сот
під забудову
42 сот
сьогодні
Земельна ділянка 42 сотки в центрі Ставчан
Продається земельна ділянка площею 42 сотки в самому центрі села Ставчани. Локація без конкуренції — поруч поліклініка, сільська рада, школа та дитячий садок.
Ділянка складається з двох частин:
- 0.25 га (кадастровий номер 4623687000:01:001:0011)
- 0.17 га (кадастровий номер 4623687000:01:001:0037)
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

25 000 $
1 389 $/сот
під забудову
18 сот
вчора
Земельна ділянка 18 соток — Ставчани, під забудову
Продається земельна ділянка площею 18 соток у с. Ставчани, Львівська область.
Цільове призначення: під житлову забудову
Поруч кінцева маршрутки до Привокзальної — зручне транспортне сполучення
Всі документи готові
Тиха місцевість, поруч житлові будинки
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку чи інвестиції
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
28 000 $
824 $/сот
Івана Франка, 3
під забудову
34 сот
вчора
Продаж земельної ділянки с. Ставчани, вулиця Івана Франка б.3
0,089 га. призначення для ведення особистого селянського господарства.
0,25 га житлова забудова.
Продається разом 34 сотих.
Чудова локація, чудові краєвиди для спокійного життя.
Хороший доїзд.
На ділянці є старий будинок. Підведені комунікації: газ, світло, вода.
Кадастровий номер 4623687000:01:003:0054
Кадастровий номер 4623687000:01:003:0055

7 000 $
700 $/сот
Бандери
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
10 сот
вчора
Без комісіі для покупця !!!
Продаж земельної ділянки сільского призначення в с.Ставчани, Пустомитівський район.
Площа 10 сотки.
Ділянка розташована неподалік обжитої вулиці.
Документи всі готові до продажу .
Можно переробити документи під забудову...
Зупинка транспорту не далеко.
Звертайтесь за додатковою інформацією.
код 550

25 000 $
1 389 $/сот
під забудову
18 сот
3 дні тому
Земельна ділянка 18 соток — Ставчани, під забудову Продається земельна ділянка площею 18 соток у с. Ставчани, Львівська область. Цільове призначення: під житлову забудову Поруч кінцева маршрутки до Привокзальної — зручне транспортне сполучення Всі документи готові Тиха місцевість, поруч житлові будинки Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку чи інвестиції Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

15 000 $
833 $/сот
під забудову
18 сот
4 дні тому
Ділянка 18 соток у Ставчанах – поруч кінцева маршрутки
Продається земельна ділянка площею 18 соток у с. Ставчани, Пустомитівський район.
Призначення – під забудову житлового будинку.
Поруч кінцева маршрутки до Привокзальної, зручний доїзд.
Документи готові
Кадастровий номер: 4623687000:020010019.
Ціна: 15 000 (833 за сотку).
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

14 000 $
875 $/сот
центральна
під забудову
16 сот
1 тиж. тому
Продається земельна ділянка в с.Ставчани.
Львів 6 км по асфальту!
Загальна площа 16 сотих.
призначення : "для індивідуального будівництва"
Правильна форма, широка ділянка 23* 82 метри!
Хороша локація!
Обжитий район.Асфальтований доїзд.Близько комунікації.
Поруч газ, центральна вода, сусіди!
За деталями телефонуйте.

340 000 $
850 $/м²
галицька, 1
приміщення вільного призначення
400 м²
1 тиж. тому
Код об'єкта: 478458. АН "Атланта".
Продаж фасадного приміщення магістраль Львів-Самбір. смт.Ставчани.
Пропонується до продажу комерційний об'єкт стратегічного призначення у с. Ставчани, розташований безпосередньо навпроти потужного жиркомбінату «Майола». Перша лінія траси Львів — Самбір забезпечує безперервний потік клієнтів та ідеальну видимість вашого бізнесу.
«Ваш бізнес на головній артерії регіону: де трафік перетворюється на капітал!»
Будівля (колишній готельно-ресторанний комплекс) має міцний конструктив та вільне планування, що дозволяє адаптувати її під будь-який формат: від офісного центру до сучасного придорожнього хабу. Наявність власного асфальтованого майданчика перед фасадом...
30 000 грн/міс
250 грн/м²
Маркіяна Шашкевича вул., 36
приміщення вільного призначення
120 м²
2001 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в оренду комерційне приміщення в активній промислово-комерційній зоні — прямо навпроти заводу “Майола”.
стабільний автомобільний трафік протягом дня
Підійде під:
✔ магазин або міні-маркет
✔ кав’ярню / фастфуд
✔ офіс або сервісний бізнес
✔ салон / майстерню
✔ будь-який формат торгівлі чи послуг
Переваги:
потік працівників заводу та сусідніх підприємств
добре помітне місце з фасадним розташуванням
активна бізнес-зона з постійним рухом людей
ідеально для формування постійної клієнтської бази
10 000 $
690 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
1 тиж. тому
Терміновий Продаж земельної ділянки під забудову 14.5 сотих в с. Ставчани
Ставча́ни — мальовниче село, що розташоване лише за 16 км від Львова. Село входить до складу Оброшинської сільської громади. Місцевість вирізняється чудовими краєвидами, екологічною чистотою та зручним розташуванням біля траси Львів–Ужгород.Поруч ліс,газ, електроенергія біля ділянки
Гарне місце для будівництва будинку або дачі.

18 000 $
1 059 $/сот
під забудову
17 сот
1 міс. тому
Продаж земельної ділянки. с. Ставчани-10 км. до Львова. (18.000$.-торг.). Самбірський напрямок площа ділянки 17 сотих з них 10 сот. під будівництво, 7 сот. під сільс. господ. діяльність, комунікації поруч, світло. газ. вода, блоки під фундамент, асфальтний доїзд. заселений район, поруч житлові будівлі, Кадастровий номер 4623687000:01:002:0047 Віталій
57 000 $
760 $/м²
Шевченка
75 / 55 / 7 м²
1 поверх
17 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продаж будинку поблизу Львова!!! 17км
с.Ставчани
Дуже зручна локація !!!
Все поруч магазини ,школа ,садок ,та інше . В селі є завод Майола , великі Озера , також Близько до Пустомит. Асфальтовий доїзд до будинку . Громадський транспорт кожні 30 хв !!! .
1пов Заг пл 75кв м в житловому стані 3-ри кімнати суміжно ізольовані ,кухня , коридор , комора . Сухий підвал . Індивідуальне газове опалення - пічка +конвектори металопластикові вікна,
Цегляний , накритий шифером . В будинку сухо без сторонніх запахів. Високе горище яке можна обладнати під житло .
Будинок в зручній локації села все поруч школа , садочок,церква ,магазини. До зупинки 2хв.
!!! Світло ,газ , підведені . Вода колодязь
17сот зем...

10 000 $
2 000 $/сот
сільгосппризначення
5 сот
2 міс. тому
Вітаємо. Реальна пропозиція!
Продаж земельної ділянки в с. Ставчани, Пустомитівський район.
Площа 5.4 сотки.
Цільове призначення: 01.06 для ведення садівництва.
Кадастровий номер: 4623687000:15:000:0303.
Комунікації поруч. Асфальтований заїзд до ділянки.
Ціна 10 000 $.
Телефонуйте, з радістю надамо необхідну інформацію.
З повагою, компанія "LAGOM".
Всі орієнтири