Фільтри
Продаж квартир – ЖК Terracotta, Київ
12 оголошень
- найбільша площа
12 оголошень
- найбільша площа

56 000 $
1 217 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-Б
1 кімната
46 / 14 / 21 м²
поверх 17 з 21
2023 рік побудови
сьогодні
Світла, простора, фунціональна квартира в ЖК Теракота. У квартирі панорамні вікна. На території є охорона, будинок з ліфтом. Електрика за індивідуальними лічильниками. Квартира не кутова, є генератор. 5хв до метро. Працюємо з держпрограмами.

130 000 $
2 167 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-А
2 кімнати
60 / 14 / 31 м²
поверх 18 з 21
2023 рік побудови
сьогодні
Без комісії Продаж двокімнатної квартири в житловому комплексі комфорт класу ЖК Терракота
Планування:
- Кухня-вітальня 31 м2
- Коридор 7.1
- Кімната 16.4
- Суміжний санвузол 4.3
Пропонується сучасна квартира з якісним авторським ремонтом у Дарницькому районі. Квартира розташована на 18 поверсі та має загальну площу 60 квадратних метри.
Планування продумане та зручне кухня вітальня окрема спальня суміжний санвузол та просторий передпокій.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою і готова до проживання без додаткових витрат.
Будинок має закриту територію без доступу сторонніх та автомобілів облаштовані дитячий і спортивний майданчики. Передбачений підземний паркінг на два рі...
Придбати квартиру: ЖК Terracotta, Київ

86 000 $
1 229 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-А
3 кімнати
70 / 42 / 12 м²
поверх 5 з 24
2023 рік побудови
сьогодні
Простора 3-кімнатна квартира 70 м² в ЖК «Терракота» — Ваше нове родинне гніздечко!
Шукаєте місце, де у кожного буде свій простір? Пропонуємо велику трикімнатну квартиру в сучасному комплексі комфорт-класу.
Локація: вул. Братів Чибінєєвих, 8.
Параметри: 5-й поверх, Секція 1.
Планування: 3 окремі кімнати та зручний сумісний санвузол.
Кухня 12 м².
Ремонт - після будівельників.
На деякіх фото візуалізація ремонту.
Статус: Будинок введений в експлуатацію, продаж через перепоступку.
Переваги життя тут:
Власна газова котельня — завжди тепло та автономно.
Генератори на водопостачання, опалення та ліфти.
Безпека: підземний паркінг, що слугує укриттям, з прямим входом із під’їзду.
Ін...

90 000 $
1 304 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-В
3 кімнати
69 / 48 / 15 м²
поверх 18 з 24
2023 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ 3-кімнатної квартири:
Без комісії для покупця!
Підходить під програми єОселя та єВідновлення.
Адреса:
Дарницький район, Київ
ЖК "Terrakotta"
вул. Братів Чибінєєвих, 8в,
будинок 3, секція 1.
Основні характеристики:
площа: 69 м² (житлова - 48 м², кухня - 15 м²)
поверх: 18 із 23.
Про квартиру:
Світла, простора квартира з гарним видом на парк та озеро. Раціональне планування: кухня-вітальня, окремі кімнати, коридор, комора та санвузол - ідеально для сім’ї. Великі вікна забезпечують багато природного світла. Високий поверх - менше шуму та більше простору.
Стан: після будівельників - ідеальна можливість зробити ремонт на свій смак. Заведено проводку, пожежну сигналізацію. Встановлено ліч...
64 000 $
1 531 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-А
1 кімната
42 / 14 / 17 м²
поверх 15 з 26
2023 рік побудови
сьогодні
Сучасна квартира в новому ЖК Terracotta — чудовий варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції. Будинок 2023 року, автономний комплекс із власною котельнею та генератором.
41.8 м² загальна площа
Житлова — 13.5 м²
Кухня — 17 м²
15 поверх із 26
Монолітно-каркасний будинок
Роздільне планування
Опалення — газова котельня на криші
Є двохрівневий підземний паркінг
Квартира без ремонту — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під себе.
Переваги квартири:
Прямий вид на місто та ліс без вікон сусідів навпроти
Середній комфортний поверх
Закрита територія комплексу з підземним паркінгом
Автономний комплекс із генератором
Локація:
м. Київ, вул. Брат...

118 000 $
1 245 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-В
3 кімнати
95 / 54 / 25 м²
поверх 9 з 24
2023 рік побудови
сьогодні
Київ
Вулиця Братів Чибінєєвих 8-В
ЖК Terracotta -
3к квартира
94,8м2
Поверх 9/24
ЖК «Терракота» (Terracotta) розташований
поблизу станцій метро
«Вирлиця» та «Бориспільська». Особливість-близькість до парку Партизанської слави. Це
житловий комплекс комфорт-класу, який
відомий своїми яскравими фасадами та інфраструктурою з парками, дитячими майданчиками та близькістю до транспортних вузлів.
Панорамні вікна додають квартирі багато світла і неймовірні види на місто і озеро.Комунікації заведені до квартири, є лазерна стяжка підлоги. Готова до ремонту.
На випадок вимкнення електроенергії тут все передбачено і ліфти працюють.
Є підземний паркінг(укриття)
118000$
Пропозиція без комісії для покупця%%...

69 000 $
1 468 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-А
1 кімната
47 / 15 / 25 м²
поверх 21 з 21
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої однокімнатної квартири з
видом на озеро у м.Київ
Квартира світла та простора Сучасний закритий комплекс у столиці біля метро Вирлиця
47м2
•велика
кухня -вітальня має панорамні вікна з неймовірним видом на озеро
•великий санвузол-можна спланувати ванну кімнату-мрії
ЖК Terracotta-ідеальне місце для тих, хто цінує спокій, природу та комфорт і в той же час ,щоб поряд була уся необхідна інфраструктура і комфортна транспортна розвʼязка і метро.
В ЖК є підземний паркінг.
А ще є резервне живлення-для ліфту і опалення.
Сусіди по будинку живуть,або роблять ремонти.
Є документи на право власності
Можна придбати по держпрограмам-єОселя і тд
З мого боку -повний супровід до угоди
Без...

78 500 $
1 298 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-А
2 кімнати
61 / 24 / 21 м²
поверх 18 з 27
2023 рік побудови
вчора
🏙️ ВИДОВА 2-КІМНАТНА КВАРТИРА В ЖК TERRACOTTA
📍 вул. Братів Чибінєєвих, 8А
Пропонується сучасна та світла квартира у ЖК Terracotta — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції ✨
📐 Площа: 60,5 м²
🏢 Поверх: 18/27
🔹 Раціональне планування:
✔️ 2 окремі спальні кімнати
✔️ простора кухня-вітальня
✔️ гардеробна
✔️ санвузол
✔️ функціональний коридор
💡 Є можливість перепланування під власний смак та стиль життя.
🌅 Панорамні вікна відкривають неймовірний вид на місто та озеро, а квартира наповнена природним світлом протягом усього дня.
🛠️ У квартирі:
✔️ заведені всі комунікації
✔️ лазерна стяжка підлоги
✔️ готова до ремонту
🔋 У будинку передбачене резервне живлення — навіть...
Шукайте нерухомість: ЖК Terracotta, Київ за фільтрами

74 160 $
1 288 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-Г
2 кімнати
58 / 30 / 20 м²
поверх 25 з 27
2023 рік побудови
2 дні тому
Новий ЖК"Terracotta" з закритою територією. Квартира з раціональним плануванням: дві окрем кімнати, кухня, санвузол та гардеробна, коридор. Є можливість перепланування на свій смак. В будинках встановлені ГЕНЕРАТОРИ. Є підземний паркінг. Двір без машин. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Гарна транспортна розв'язка, 5 хв пішки ст М Вирлиця та в іншу сторону Бориспільська. До Харківської одна зупинка транспортом.
Розглядаємо всі ДЕРЖ Програми.
Ключі на руках, перегляди в зручний час.
Є кілька варіантів одно і двокімнвтних квартир!

56 950 $
1 356 $/м²
Братів Чибінєєвих вул. (Чернігівська), 8-Г
1 кімната
42 / 20 / 17 м²
поверх 25 з 27
2023 рік побудови
2 дні тому
Євро дво кімнатна квартира в ЖК "Terracotta" закритого типу. Кваритра з раціональним плануванням: окрема спальня та простора кухня-гостьова, санвузол. Гарний вид з вікон.